Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum május 20, 2016, 09:01:31
Én a múlt heti labdarúgó tippjátékkal kapcsolatban várom, hogy adják az ingyen 50 pörgetésemet, mert lett egy 9-es találatom. A MU-Bournemouth meccset már 3 napja lejátszották, de még mindig függőben van, nem képesek kiértékelni. Kb. 2 kattintás lehet, vagy valamit beírnak valami rubrikába, már a sportradarnál is bizonyára hivatalossá tették a végeredményt.

Azt már hétfőn jóváírták. Nekem is 9 találatom lett volna, de mivel a szabályzat kimondja, hogy amennyiben egy vagy több mérkőzés a fordulóból törlésre vagy halasztásra kerül, a mérkőzések eredménye ,,helytelen tipp", ezért csak 10 ingyen pörgetést írtak jóvá...

Idézetet írta: Tigris Dátum május 20, 2016, 14:31:03
Azt már hétfőn jóváírták. Nekem is 9 találatom lett volna, de mivel a szabályzat kimondja, hogy amennyiben egy vagy több mérkőzés a fordulóból törlésre vagy halasztásra kerül, a mérkőzések eredménye ,,helytelen tipp", ezért csak 10 ingyen pörgetést írtak jóvá...

Kiderült, hogy én is megkaptam..., csak a rá következő hétfőn, amikor adták, nem PC-n, hanem csak mobilon léptem be a SB-hez, ami sajnos nem mutatja ezeket az üzeneteket meg promóciókat. De érdeklődtem náluk az ügyben, és rendesek voltak, mert megadták a pörgetéseket, mert régi jó ügyfelük vagyok. Nem írták, de biztos azt gondolták: régi jó, nagy vesztő  :D Én tartom el őket.

üdv

kérdésem, hogy miért hozta le vesztesként ezt a 2-es gyüjtőmet, mikor az első meccs félbeszakadt...

05/06/2016 18:45 CEST   835774161   ***** HUF   Nyitott   2-es gyűjtő   (***** HUF)   Baseball
Kansas City @ Cleveland
Végső nyertes - Mérkőzés nyertes
Cleveland Indians [Kluber,Corey]
1.531           
                       Baseball
Oakland @ Houston
Végső nyertes - Mérkőzés nyertes
Houston Astros [McCullers,Lance]
1.588           
                       Baseball
LA Angels @ Pittsburgh
Végső nyertes - Mérkőzés nyertes
Pittsburgh Pirates [Cole,Gerrit]
1.714           Vesztes

ok, tárgytalan, elnéztem, elnézést.. :)
félreértelmeztem
még nem vesztes a szeló

football champions cup kaszino játék működik valakinek?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum június 13, 2016, 20:44:37
football champions cup kaszino játék működik valakinek?
Igen . Mi a gond?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 13, 2016, 21:50:30
Igen . Mi a gond?

nekem nem fut és volna 20ingyen pörgetésem 1xes forgatással....

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum június 14, 2016, 16:09:46
nekem nem fut és volna 20ingyen pörgetésem 1xes forgatással....

Meg van adva az időpont, hogy hány órától lehet? Lehet, hogy ez a gond...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 14, 2016, 19:25:20
Meg van adva az időpont, hogy hány órától lehet? Lehet, hogy ez a gond...

a játék alapból nem indul el,azt írja hogy karbantartás miatt nem elérhető,csak az a legjobb hogy erre a játékra van promóciója a sportigbetnek.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum június 14, 2016, 19:58:38
a játék alapból nem indul el,azt írja hogy karbantartás miatt nem elérhető,csak az a legjobb hogy erre a játékra van promóciója a sportigbetnek.

Nekem ma 14 órakor és most is ment és megy...

Hali!
Fogadtam erre : Vége
(feladta)      Becker B. (Ger)   0   5   0                      
              Zverev A. (Ger)   1   7   3
A Sportingbet elszámolta a fogadásom, mintha végig ment volna. Köszönöm Sportingbet.

Másik iroda (BetDSI) void, visszaadta a tétet. Harmadik iroda (Bet365) még nem értékelte ki, itt több időre van szükség. Ugyan az a meccs.

3 iroda és más más szabály.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 15, 2016, 16:01:09
Hali!
Fogadtam erre : Vége
(feladta)      Becker B. (Ger)   0   5   0                      
              Zverev A. (Ger)   1   7   3
A Sportingbet elszámolta a fogadásom, mintha végig ment volna. Köszönöm Sportingbet.

Másik iroda (BetDSI) void, visszaadta a tétet. Harmadik iroda (Bet365) még nem értékelte ki, itt több időre van szükség. Ugyan az a meccs.

3 iroda és más más szabály.

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Itt meg lehet nézni milyen irodánál milyen szabály van. Bet365 is void lesz, csak náluk néha időbe telik az ilyen félbeszakadt meccsek kiértékelése.

több irodánál is van már kifizetés Mastercard-ra,a  Sportingbetnél lehet?

A sportingbetnek nem kerül túl sokba a 150 milliósra hirdetett Euro Expert promó!   ;D

Oké, a 90 milliós fődíjra - amelyhez minden eredményt el kellett találni - esély sem volt, de az utóbbi két napban valószínűleg az is eldőlt, hogy az érmes-négyes sem lesz meg 3 embernél többnek, ha egyáltalán valakinek...
(ők egyébként 120 000-be kerülnek fejenként az irodának)

A csoportgyőztesek eltalálásáért járó 50 ingyen pörgetéshez magyar, walesi, horvát, olasz tipp kellett a két papírforma csoport mellett, hát... Itt sem lesznek tömegek.  :)

Kezdhetnek azért szurkolni, hogy a döntő pontos eredményét illetve győztesét se találja el senki, mert akkor a 10 és 25 ingyen pörgetéseket sem kell kiosztaniuk. 

Azért remélem, hogy a most megspórolt pénzből az olimpia idején akcióznak majd valami normálisat!   ;)


Valaki csinálja még az Euromania(30.000.000) játékot?Mára már 15633 Ft a részesedés és még 7 nap van hátra.