Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én csinálom, de már vagy 3x buktam 1.10 körüli oddsal. Szóval túl sokat nem nyerek rajta...

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 04, 2016, 13:22:46
Valaki csinálja még az Euromania(30.000.000) játékot?Mára már 15633 Ft a részesedés és még 7 nap van hátra.
Én próbáltam résztvenni ebben a játékban is , de sokallotta a 3000ft-os téteket az Eb meccsekre...
:noway:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 04, 2016, 13:22:46
Valaki csinálja még az Euromania(30.000.000) játékot?Mára már 15633 Ft a részesedés és még 7 nap van hátra.

Én végigcsinálom.
Az a legrosszabb, ha újra kell töltögetni a számlát skrillről, mert az is viszi a pénzt.

Egyébként nektek is szarakszik az oldal?
Tegnap este óta a 376-os számúra dob, nagyon lassan tölt be és néha még akkor is eljátssza, hogy újratöltené az oldalt (vagy ki tudja mit), amikor semmit nem csinálok.
Ilyenkor persze olyan, mint ha kifagyna...

Szerintem bőven megéri végigtolni.Nem csak eb meccsekre lehet fogadni,hanem akármire(kaszinó roulette-re is).Élő teniszben mindig lehet találni 1,001-1,005 körüli oddsokat.Ha azt vesszük hogy rouletten csinálod végig,akkor 1 hónapból átlagosan becsúszik 1db 0(2,7%),tehát 3000 ft-ot buksz és a vége pedig 17.000-18.000 ft részesedés.

Számtalan módon meg lehet csinálni nyereségesen.
Nem muszáj aznapi eseményre tenni, így pl. 3-4 napon keresztül rakhatsz ugyanarra az időben távolabbi meccsre, amelyre mondjuk egyébként is feltennél egy tízest valahol.
De a sportingbethez arb keresővel vagy élőben is lehet bőven olyan fogadáspárokat találni, amelyek nem hagynak nagyot veszíteni.   ::)

Úgy tűnik mintha egy héttel meghosszabították volna az euromaniát.Azért ez durva lenne,remélem csak valamilyen tecnikai malőr.

Nekem már jóváírták a +17k-t.  :ok:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 11, 2016, 11:23:00
Úgy tűnik mintha egy héttel meghosszabították volna az euromaniát.Azért ez durva lenne,remélem csak valamilyen tecnikai malőr.

Amikor vége van, de még nem zárták le a játékot, akkor 1 vagy 7 nap szokott szerepelni a hátralévő napoknál, de ahogy dert is írja, már ki is értékelték.   :)

Sziasztok! Milyen címen lehet most belépni a Sportingbethez?(ami nincs zárolva) Segitsen aki tud! előre is köszi!

Idézetet írta: Winger Dátum július 12, 2016, 15:09:37
Sziasztok! Milyen címen lehet most belépni a Sportingbethez?(ami nincs zárolva) Segitsen aki tud! előre is köszi!

Helló, nálam ez működik mindenféle kiegészítő nélkül:

https://hu.sportingbet121.com/



Köszi srácok, de nálam egyik sem működik. Amit runin ajánlott, az be sem tölt, a flamman által ajánlott pedig a sportág kiválasztásakor "hal meg". Milyen böngészővel használjátok? Nálam a Chrome  megy!


A dert által fentebb írt link nekem is működik. De amúgy én a szokásos sportingbet.com-ot beírva is eljutok az oldalukra, csak átirányít magától. (Chrome, Windows10)

Nekem mostanában ez szokott működni: http://hu.sportingbet623.com/
Amúgy egy kellemes tapasztalatot szeretnék megosztani. Péntek reggel 6-7óra körül kértem kifizetést bankszámlra utalással (otp) és még aznap délután rajta volt a pénz. :O Kb. keddre vártam volna, de ez így teljesen pozitív volt.