Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Beírt a sportingbet 44 248 ft bónuszt az olimpiai focitorna tippjátékért, amire nagyon nem számítottam.
Úgy emlékeztem, hogy azok között osztanak szét 5 milliót, akik eltalálják az első 4 helyezettet, de ezek szerint az első 3 is elég volt nekik.
Honduras 4-be jutását nyilván nem sokan játszották, így pont arról akartam írni, mennyi pénzt megspóroltak már megint, hasonlóan az EB játékukhoz, de ez legalább most nem igaz.  :)

Mail-ben jött:

   
100% FELTÖLTÉSI BÓNUSZ AKÁR 15000 FT-IG!

A Bundesliga új szezonja pénteken kezdődik, a tavalyi bajnok FC Bayern München fogadja az SV Werder Bremen csapatát! A nagy kérdés idén is az, hogy a bajor csapat erősebb konkurenseket kap-e ebben az évben, a Borussia Dortmund vezetésével.

A 2016/17-es Bundesliga szezon kezdetét emlékezetessé szeretnénk tenni egy 100%-os feltöltési bónusszal akár 15000 Ft-ig következő befizetésére! Siessen – az első befizetésére 2016.08.25. 0:01 CEST és 2016.08.28. 22:59 CEST között 100% befizetési bónuszt adunk akár 15000 Ft-ig.

Sziasztok!

Ti melyik honlapra tudtok belépni? Mármint mi a linkje, mert nekem perpill egyik sem működik hála a NAV-nak :D

Idézetet írta: $ztropy Dátum augusztus 25, 2016, 14:42:47
Sziasztok!

Ti melyik honlapra tudtok belépni? Mármint mi a linkje, mert nekem perpill egyik sem működik hála a NAV-nak :D
Három hozzászólással feljebb.Az most működik.

már bocs, de a faxom kivan a sportingbettel
először is nem jön be az oldal
utána ha valahogy sikerül egy kerülő linket találni, bejön, de most is vagy 10 perce próbálok befizetni és még a befizetést sem fogadja el, lassú, nekereg az oldal, töltődik, töltődik, aztán semmi
brutál idegesitő, ráadásul a szuper tétem igy oda! :) ki tériti ezt meg nekem? az igy elvesztett millióimat..?

Nekem nincs problémám az oldallal.

#1941 augusztus 30, 2016, 13:53:06, dert
Ez most a működő link:
https://hu.sportingbet623.com/

Idézetet írta: Arzeen Dátum augusztus 30, 2016, 12:39:22
már bocs, de a faxom kivan a sportingbettel
először is nem jön be az oldal
utána ha valahogy sikerül egy kerülő linket találni, bejön, de most is vagy 10 perce próbálok befizetni és még a befizetést sem fogadja el, lassú, nekereg az oldal, töltődik, töltődik, aztán semmi
brutál idegesitő, ráadásul a szuper tétem igy oda! :) ki tériti ezt meg nekem? az igy elvesztett millióimat..?

viktorka.  :cya:

ok, felindultságomban irtam
de ez az oldal állandóan vacakol és vacakolt is nekem, fogalmam sincs miért, mégis csipem valamiért
na ennyit erről, téma lezárva, most is döcög az oldal valahogy :)
köszi a linket...stb.

873 pont heti biztositás pontom volt hétfő reggelre

akkor hog hog csak 497 forint jóváirást kaptam heti biztositásként, nem értem..

Idézetet írta: Arzeen Dátum szeptember 05, 2016, 12:08:09
873 pont heti biztositás pontom volt hétfő reggelre

akkor hog hog csak 497 forint jóváirást kaptam heti biztositásként, nem értem..

Gondolom a heti veszteséged 4970 Ft volt.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 05, 2016, 12:50:07
Gondolom a heti veszteséged 4970 Ft volt.

aha.. azt hiszem, már kezdem érteni..
értem :)

Itt az újabb kihívás, de ez már nagyon durva, 3 hónapon át naponta 3000-es téttel fogadni, aki már ma elkezdi kap 7 Jokert. (min. 1.20-on)

Ma kaptam tőlük egy levelet benne egy ingyenes készpénzes bónusszal és egy 100%-os feltöltési bónusszal.kár,hogy az ajánlat 09.13-09.30 között érvényes.Na most vagy a Magyar Posta dolgozik ilyen hatékonysággal,vagy a Sportingbetnél nézték el egy kissé a dátumot,mivel a feladási dátum nincs a levélben.

Idézetet írta: knosy Dátum október 03, 2016, 10:14:12
Ma kaptam tőlük egy levelet benne egy ingyenes készpénzes bónusszal és egy 100%-os feltöltési bónusszal.kár,hogy az ajánlat 09.13-09.30 között érvényes.Na most vagy a Magyar Posta dolgozik ilyen hatékonysággal,vagy a Sportingbetnél nézték el egy kissé a dátumot,mivel a feladási dátum nincs a levélben.

Ha postán jött, szerintem írj az ügyfélszolgálatnak e-mailt az ügyben, írd meg, hogy most ért oda, hosszabbítsák már meg. Nekem volt ilyen, és simán meghosszabbították.