Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az aktuális totót kitöltötte valaki? A meccslista érdekelne puszta kíváncsiságból, mert lemaradtam róla. Megköszönöm, ha valaki bemásolja.

Idézetet írta: rosco Dátum október 19, 2016, 19:45:57
Az aktuális totót kitöltötte valaki? A meccslista érdekelne puszta kíváncsiságból, mert lemaradtam róla. Megköszönöm, ha valaki bemásolja.

Ez a mostani:

Ez majdnem, bejött...  ;)

#1968 október 19, 2016, 21:23:44, rosco
Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 19, 2016, 20:01:15
Ez a mostani:

A hétközi BL fordulós totóra gondoltam, amit hétfőig lehetett beküldeni. :)

Szép tippsor. :ok: Én még max. 9 találatig jutottam.

Hogy áll a 30.000.000 Ft-os játék,aki még csinálja?Én már korábban kiszálltam.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum október 20, 2016, 13:07:08
Hogy áll a 30.000.000 Ft-os játék,aki még csinálja?Én már korábban kiszálltam.

én meg egyik nap lemaradtam és nem tettem és kiestem ugye.. kevesen maradnak szerintem
meg nem is volt annyi fogadó, ahogy néztem, mint amennyire gondoltam, hogy nyomják

Én az elejétől játszom (7 joker 8). Még 73 nap van hátra, 2808 tipster él még és nekem 10.684 a pénzt adna.

Idézetet írta: rosco Dátum október 19, 2016, 21:21:19
A hétközi BL fordulós totóra gondoltam, amit hétfőig lehetett beküldeni. :)

Szép tippsor. :ok: Én még max. 9 találatig jutottam.

Nekem volt rá egy tippsorom.A négy gyenge szorzójú meccs nem volt benne:Real,Psg,bayern,Arsenal.7 jött be természetesen  :P

A 30 milliós játékban gyorsabb a fogyás, mint várni lehetett, de ez még így sem jelent sokat, az utolsó 1500 emberke lesz az érdekes, kb. ennyien gondolhatták komolyan, hogy megcsinálják.  :)
Az optimista verziómban 500-an maradnak a végére, a pesszimistában ezer körül.
Most 2800-nál vagyunk és még tegnap, egy BL napon is 120-nál többen estek ki, ami biztató.

A tippjátékba (majdnem) minden nap küldök be tippsort, az elmúlt 3 fordulóban 10, 8, 9 találatom lett, kár, hogy arra a szar reel steal-re adják a pörgetéseket. Ma 1000 ft lett az 50 pörgetés haszna.
11, na meg 12 találattal akár komolyabb pénzt is lehet(ne) szakítani, főleg, ha 1-2 meglepő eredménybe is belenyúlunk.
Aki játszik a 30 milliósban vagy akár csak a Nap mérkőzése góltotóban, annak ez egy ingyenes plusz lehetőség, szerintem kár kihagyni.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 20, 2016, 21:52:49
A 30 milliós játékban gyorsabb a fogyás, mint várni lehetett, de ez még így sem jelent sokat, az utolsó 1500 emberke lesz az érdekes, kb. ennyien gondolhatták komolyan, hogy megcsinálják.  :)
Az optimista verziómban 500-an maradnak a végére, a pesszimistában ezer körül.
Most 2800-nál vagyunk és még tegnap, egy BL napon is 120-nál többen estek ki, ami biztató.

A tippjátékba (majdnem) minden nap küldök be tippsort, az elmúlt 3 fordulóban 10, 8, 9 találatom lett, kár, hogy arra a szar reel steal-re adják a pörgetéseket. Ma 1000 ft lett az 50 pörgetés haszna.
11, na meg 12 találattal akár komolyabb pénzt is lehet(ne) szakítani, főleg, ha 1-2 meglepő eredménybe is belenyúlunk.
Aki játszik a 30 milliósban vagy akár csak a Nap mérkőzése góltotóban, annak ez egy ingyenes plusz lehetőség, szerintem kár kihagyni.

Volt már olyanod, hogy kétnapos totónál első nap megvan 8 találat, és már csak négy meccs hiányzik a telitalálathoz (3 Misi :) )?
Az a 4mecss a következő napra esik, érdemes lenne bebiztosítani, vajon mennyit kell beáldozni a biztos 1millióhoz? :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 20, 2016, 22:06:06
Volt már olyanod, hogy kétnapos totónál első nap megvan 8 találat, és már csak négy meccs hiányzik a telitalálathoz (3 Misi :) )?
Az a 4mecss a következő napra esik, érdemes lenne bebiztosítani, vajon mennyit kell beáldozni a biztos 1millióhoz? :D

Szerintem csak 1-2 hiányzó meccsnél érdemes foglalkozni a biztosítással.
Ha 4 meccs van még hátra, annak 81 különböző variációja van még, amiből neked ugye 1 van meg és a többi 80-at kéne biztosítanod...

A másik hátulütő, hogy nem tudhatod, hány játékosnak lesz meg a telitalálat, azaz a 3 milliót hány felé dobják szét! Elképzelhető, hogy "csak" 1-200,000 ft a rád jutó valódi nyeremény.
Azt se tudjuk, hányan játszanak egyáltalán, de egy papírformás héten relatíve sokan a közelében lehetnek.
Úgy tudom, ebben a BL fordulóban 11 találatosból több, mint 30 db volt, ott a 600,000 ft-ból kevesebb, mint 20,000 ft jutott fejenként.
Valószínűleg a Napoli-Besiktas meccsen bukott el mindenki, azaz ha az 1-es, akkor ugyanez a 30+ ember osztozott volna a 3 millión is...





Idézetet írta: Knapp Dátum október 21, 2016, 16:26:01Úgy tudom, ebben a BL fordulóban 11 találatosból több, mint 30 db volt, ott a 600,000 ft-ból kevesebb, mint 20,000 ft jutott fejenként.

Azt honnan tudod, hogy több, mint 30 db volt?

Idézetet írta: Tigris Dátum október 21, 2016, 16:49:21
Azt honnan tudod, hogy több, mint 30 db volt?

Van kolléga, akinek 11 találata volt most.
A nyertesek a gratuláló üzenetben megkapják a díjazottak számát, de ugye a jóváírt összegből is ki lehetne számolni.

Milyen címen lehet most az oldalt elérni?