Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1980 október 22, 2016, 11:03:57, rosco
Idézetet írta: runin Dátum október 22, 2016, 00:18:26
http://hu.sportingbet237.com/

Beírom ezt a címet és átvált a http://hu.sportingbet121.com -ra, ahol nem töltődik de az oldal.


Idézetet írta: rosco Dátum október 22, 2016, 10:19:32
Beiírom ezt a címet és átvált a http://hu.sportingbet121.com -ra, ahol nem töltődik de az oldal.

Csak kattints rá! ;) Én ha itt rákattintok,akkor is működik :)

#1983 október 22, 2016, 11:20:03, rosco
Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 22, 2016, 10:32:24
Esetleg ezt próbáld re : https://hu2.sportingbeteuro.com

Idézetet írta: runin Dátum október 22, 2016, 10:49:32
Csak kattints rá! ;) Én ha itt rákattintok,akkor is működik :)

Nálam nem működik, töröltem az előzményeket, cookie-kat, de ugyanaz a helyzet.

Más sem kapta még meg a 7 pörgetést a tegnapi "nap mérkőzése" után?

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 22, 2016, 14:02:06
Más sem kapta még meg a 7 pörgetést a tegnapi "nap mérkőzése" után?

Én megkaptam, nem tudom mikor fogadtál, de lehetett egy kis gond, mert éjfél után a Hamburg-Frankfurt volt kiírva napi meccsnek, a pontos eredményeknél is a hamburgi meccs volt feltüntetve, ennek ellenére a pontos eredményekre kattintva már a Monaco-Montpellier meccsre kínálta a szorzókat. Délutánra már javították és a pontos eredményeknél is a Hamburg meccsére kínálta a szorzókat, én is ekkor fogadtam rá.

Idézetet írta: rosco Dátum október 22, 2016, 11:14:44
Nálam nem működik, töröltem az előzményeket, cookie-kat, de ugyanaz a helyzet.

Itt van még egy,többet nem tudok :)

http://hu.sportingbet835.com/

Idézetet írta: Salvio Dátum október 22, 2016, 15:09:50
Én megkaptam, nem tudom mikor fogadtál, de lehetett egy kis gond, mert éjfél után a Hamburg-Frankfurt volt kiírva napi meccsnek, a pontos eredményeknél is a hamburgi meccs volt feltüntetve, ennek ellenére a pontos eredményekre kattintva már a Monaco-Montpellier meccsre kínálta a szorzókat. Délutánra már javították és a pontos eredményeknél is a Hamburg meccsére kínálta a szorzókat, én is ekkor fogadtam rá.
A Hamburg-Frankfurtra tettem 0:2-t 13-s oddszon, a számlatörténetben meg a Monaco meccset írja 0:2 26-s oddszon. Biztos, hogy a Frankfurtra tettem, mert néztem a statisztikákat és pont sormintába illett a 0:2. ;)
Mindegy, ezért nem reklamálok.

Hello!

Valaki, aki már kért ki pénzt skrillre, neki mennyi idő alatt küldték ki? Tegnap délután 5- kor kértem kifizetést skrillre és még sehol semmi. Másik irodátol 2-3 óra alatt megküldik.

Idézetet írta: tharom2 Dátum október 27, 2016, 12:14:48
Hello!

Valaki, aki már kért ki pénzt skrillre, neki mennyi idő alatt küldték ki? Tegnap délután 5- kor kértem kifizetést skrillre és még sehol semmi. Másik irodátol 2-3 óra alatt megküldik.

Ha jól emlékszem mindig olyan délután egy körül érkezik meg tőlük, gondolom akkor jön meg a kipihent délutános  ;D

Szép munkaszüneti napot nektek!

Ki van még benne a 40.000.000 Ft-os kihívásban? Ti mit gondoltok, valós számokat közölnek velünk, vagy egy előre megírt matematikai feladatot látunk, ami napról napra közelebb van az eredményhez?

Egy fórumtárskolléga azt írta, nyáron volt egy hasonló kihívás, az összeg megegyezik, azonban a feltétel sokkal könnyebb volt, nem volt minimum 1.2 odds, illetve csak egy hónapig tartott. Mégis többen vettek részt, azonban csak 1700-an maradtak 31 nap múlva. Most pedig kevesebb jelentkező nehezebb feltételekkel és még mindig 1900-an vagyunk 31 nap elteltével. Egyenesarányosságban mindennap 5-10 résztvevővel lesz kevesebb, mint a megelőző napon. Olyan persze nem nagyon van, hogy egy bajnokság napján, vagy egy hétvége jelentőségeként többen, vagy kevesebben esnek ki. Tegnapelőtt 51-en, ma 49-en estek ki. Ha ezt követné a statisztika (ami jobbik eset), akkor 2017-re 1200-an maradnánk ami 33.000 Forintot jelentene, és ezt még 60 napon át kell folytatnunk. A mérleg inkább a kockázat fele billen, mint sem a várható eredmény felé.

Ti mit gondoltok?

Gondolom a 30 milliós kihívásra gondolsz. Ma (azaz tegnap) csak 41-en estek ki. Engem az oddsok háborítanak fel, 2-3 tizeddel alacsonyabb az átlagnál (már-már a Tippmixpro-t idézi), több irodát is figyelembe véve. Ha a napi 3 ezret máshol játszom el, akkor a szorzókülönbözet miatt jobban járok, mintha itt gyúrnék a bónuszra, amit amúgy 3x meg kell majd forgatni.
Persze nyilván csak akkor, ha el is találom a meccseket :-) Úgy saccolom kb. ezren maradnak a verseny végére, bár kérdés, az ünnepek alatt (karácsony) hányan hullanak el.

Idézetet írta: Toxix Dátum november 01, 2016, 10:42:56
Szép munkaszüneti napot nektek!

Ki van még benne a 40.000.000 Ft-os kihívásban? Ti mit gondoltok, valós számokat közölnek velünk, vagy egy előre megírt matematikai feladatot látunk, ami napról napra közelebb van az eredményhez?

Egy fórumtárskolléga azt írta, nyáron volt egy hasonló kihívás, az összeg megegyezik, azonban a feltétel sokkal könnyebb volt, nem volt minimum 1.2 odds, illetve csak egy hónapig tartott. Mégis többen vettek részt, azonban csak 1700-an maradtak 31 nap múlva. Most pedig kevesebb jelentkező nehezebb feltételekkel és még mindig 1900-an vagyunk 31 nap elteltével. Egyenesarányosságban mindennap 5-10 résztvevővel lesz kevesebb, mint a megelőző napon. Olyan persze nem nagyon van, hogy egy bajnokság napján, vagy egy hétvége jelentőségeként többen, vagy kevesebben esnek ki. Tegnapelőtt 51-en, ma 49-en estek ki. Ha ezt követné a statisztika (ami jobbik eset), akkor 2017-re 1200-an maradnánk ami 33.000 Forintot jelentene, és ezt még 60 napon át kell folytatnunk. A mérleg inkább a kockázat fele billen, mint sem a várható eredmény felé.

Ti mit gondoltok?

Remélem, minél többen döntenek úgy, hogy nem érdemes folytatni!   ;)

Az nem nagyon számít, hogy hányan indultak el a játékban, mert mindenki automatikusan bekerült, aki fogadott a feltételeknek megfelelően az első napokban.
Aki biztosan végigcsinálja, annak tök mindegy, hogy van-e 1.2-es minimum szorzó vagy sem, a többiek pedig szépen elnyújtva potyognak ki, ahogy elfogy a pénz vagy a lelkesedés. (vagy mikor rájönnek, hogy ebből nem lesz milliós bónusz a végén, de még százezres sem)

Az nem várható, hogy egy "nyugisabb" napon hirtelen megugorjon a kiesők száma, több okból sem:
- nem csak aznapi eseményekre lehet fogadni, tehát én hétfőn is rakhatok szombati eseményt
- a labdajátékokban ugyan hétvégén több a meccs, de pl. a teniszkínálat a hét elején bővebb
- a jokerek száma és felhasználása játékosonként eltérő, ami pont a lyukas napokat "tömi be"

800-900 "túlélőt" saccolnék most, elég jó ütemben fogy a mezőny és a tenisz szezon illetve a legtöbb foci bajnokság is leáll lassan, no meg ugye jönnek az ünnepek is.
Ha novemberben átlagosan 20-an esnének ki, akkor már hónap végére 1200 közelében lenne a létszám.





A ,,Jokerek" menüpontban van egy érdekes mondat: ,,A Jokerek automatikusan felhasználásra kerülnek, ha az ügyfél kihagy egy feltételek szerinti fogadást. Ha az ügyfél három alkalommal hagyja ki a feltételek szerinti fogadást (bármely három napban), akkor a Kihívás számára véget ér, és nem kap részesedést a nyereményalapból."
Ez nyilván csak azokra vonatkozik, akinek csak 2 jokere van, nemde? Nekem még van 7  :great:

Idézetet írta: prince62 Dátum november 01, 2016, 21:35:26
A ,,Jokerek" menüpontban van egy érdekes mondat: ,,A Jokerek automatikusan felhasználásra kerülnek, ha az ügyfél kihagy egy feltételek szerinti fogadást. Ha az ügyfél három alkalommal hagyja ki a feltételek szerinti fogadást (bármely három napban), akkor a Kihívás számára véget ér, és nem kap részesedést a nyereményalapból."
Ez nyilván csak azokra vonatkozik, akinek csak 2 jokere van, nemde? Nekem még van 7  :great:

A Részvételi feltételekben nincs ilyesmiről szó, először nem is értettem, mire gondolsz, de már látom, hogy a "Mire valók a Jokerek?" fülön találtad.
Szerintem ez a múltkori promóból maradt meg az oldalon, mikor csak 2 jokere volt mindenkinek.