Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nektek a Casinóban betöltődik a ReelSteal játék? Nekem nem akar, pedig ki kell használnom a totón nyert ingyen pörgetéseket. :)

Idézetet írta: rosco Dátum december 29, 2016, 13:25:38
Nektek a Casinóban betöltődik a ReelSteal játék? Nekem nem akar, pedig ki kell használnom a totón nyert ingyen pörgetéseket. :)

Én az előbb játszottam le, nem volt semmi probléma, de nyeremény se :)
Nekem valamikor az élő kaszinó nem szokott betöltődni, de az összes előzmény+süti+egyéb törlése után már rendben megy.
Vagy próbáld még meg esetleg másik böngészővel.

#2057 december 29, 2016, 19:03:51, rosco
Amikor az ingyen mentekből nyert pénzt forgatom, akkor a kivehető egyenlegemből (a bónuszon kívüli pénzemből) vonja le a tétet? Ha a forgatás során csak veszítek, de teljesítem a forgatási követelményeket, abban az esetben az ingyen mentekkel nyert összeg jóváíródik az számlámon? Hogyan működik ez?

Igen, a kivehető egyenlegből vonja le a tétet.
Ami jön az ingyenpörgetésből, azt egyszer kell megforgatni, tehát elég pontosan csak annyit játszani, amennyi jött az ingyenpörgetésekből pl. ha nyersz 180Ft-ot 10 pörgetésből, akkor 180Ft-ért kell majd játszanod(lehet állítani a tétek és a vonalak számát is, tehát Ft-ra pontosan ki lehet számolni)
Közben ami jön a 180Ft megforgatása alatt, az már kivehető lesz, de ezt majd csak a forgatás végén fogod látni, mikor egyszer átforgattad a kezdeti bónuszösszeget. Mínuszba nem lehet vele menni, ez a lényeg.

Idézetet írta: rosco Dátum december 29, 2016, 18:58:59
Amikor az ingyen mentekből nyert pénzt forgatom, akkor a kivehető egyenlegemből (a bónuszon kívüli pénzemből) vonja le a tétet? Ha a forgatás során csak veszítek, de teljesítem a forgatási követelményeket, abban az esetben az ingyen mentekkel nyert összeg jóváíródik az számlámon? Hogyan működik ez?

Másik ablakban figyelheted a főoldalt pörgetés közben is, ha frissíted és ugyanannyi az egyenleged, mint a játékban lévő pénz, akkor meg is forgattad.

Nekem a reel steal mobilon és tableten nem indul el...

Idézetet írta: Knapp Dátum december 29, 2016, 21:42:09
Nekem a reel steal mobilon és tableten nem indul el...

Azokon nálam sem indul. Három böngészővel is próbáltam (Chrome, Firefox, Dolphin), de az eredmény ugyanaz. Azt írják, hogy valamilyen bővítmény kellene hozzá, próbáltam letölteni az Adobe Flash Playert, de Androidon az nem fut.

Jóváírták a "túlélőknek" a 27125 ft-ot, azaz végül 1106 játékos maradt életben.
Kb. két tucat ember kiesett az utolsó napon (vagy kizárták őket?!), lehet, hogy azt hitték, január 1-én már nem kell fogadni...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 02, 2017, 14:43:03
Jóváírták a "túlélőknek" a 27125 ft-ot, azaz végül 1106 játékos maradt életben.
Kb. két tucat ember kiesett az utolsó napon (vagy kizárták őket?!), lehet, hogy azt hitték, január 1-én már nem kell fogadni...

A számlán viszont nincs elkülönítve a Freebet bónusz a valós pénztől, ezt mindenki saját maga számolja? Hiszen 3x meg kell forgatni a 27 ezret.

Én is megkaptam a kihívásból a részesedésemet, de már bánom, hogy belevágtam - pedig az első napon elkezdtem.
1. Veszteségesen jöttem ki belőle. 2. Figyelmetlen voltam a részvételi feltételeknél - az 1,5-os és 3x-oros megforgatás ekkora összegnél 30 nap alatt nem az erősségem. :bash:

Idézetet írta: Gergoce Dátum január 02, 2017, 18:11:09
Én is megkaptam a kihívásból a részesedésemet, de már bánom, hogy belevágtam - pedig az első napon elkezdtem.
1. Veszteségesen jöttem ki belőle. 2. Figyelmetlen voltam a részvételi feltételeknél - az 1,5-os és 3x-oros megforgatás ekkora összegnél 30 nap alatt nem az erősségem. :bash:

Kb. olyan ütemben kell fogadnod, mint a promó alatt, azaz napi 3000 ft körüli összeget kell megforgatni átlagban.
Csak ugye a szorzó magasabb...

Idézetet írta: prince62 Dátum január 02, 2017, 15:14:01
A számlán viszont nincs elkülönítve a Freebet bónusz a valós pénztől, ezt mindenki saját maga számolja? Hiszen 3x meg kell forgatni a 27 ezret.

Igen, neked kell számolnod. Mivel rendszeresen játszom, én nem szoktam számolgatni, de néha nagyon úgy tűnik, hogy idő előtt kiforgatottnak tekintik a bónuszt. (a promó lezárása viszont látszik majd a számlatörténetben)

Azért húzós dolog 3 hónapon keresztül folyamatosan csinálni.

A szezon első grand slam tornája, az Ausztrál Open kezdődik ezen a héten – Kövesse kedvencei mérkőzését a Sportingbet TV-n és fogadjon a mérkőzés alatt! És hogy még jobban élvezze a fogadás adrenalin löketét, egy rizikómentes fogadást kínálunk első élő fogadására most 6000 Ft-ig. Egyszerűen csak fogadjon egy Ausztrál Open élő mérkőzésre egyszerű fogadással és ha veszít, akkor visszatérítjük 6000 Ft-ig!

Nekem ez jött, más is kapott ilyet?

Nekem 3000 Ft-os élő fogadás visszatérítésről jött levél tegnap. Ma fogadtam egyet élőben 3000-ért, de vesztett, elvileg holnap kell visszatérítést kapnom.

Másnál sem tölt be az oldal?