Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma is rosszalkodik az oldal...
Másnál is?

Idézetet írta: Knapp Dátum február 23, 2017, 19:21:10
Ma is rosszalkodik az oldal...
Másnál is?

Nagyon be van lassulva, a mobilos verziót próbáltam még(https://humobil.sportingbet.com), ott valamivel jobb a helyzet.

Kíváncsian várom.

   
FONTOS: ÉRKEZIK AZ ÚJ PLATFORM!

Kedves

Örömmel értesítjük, hogy február 28-án a hu.sportingbet.com oldalunkat egy új, fejlettebb platformra költöztetjük, ami Önnek gazdagabb fogadási élményt és új lehetőségeket jelent, a szerencsejáték ipar legújabb vívmányainak köszönhetően. A költözés miatt február 27-től a kifizetések indítását is szüneteltetjük a régi platformon, de a korábban igényelt kifizetéseket a szokásos menetrend szerint teljesítjük.

Az új platform fejlettebb designt, felhasználó barátabb kezelési felületet, sokkal több fogadási piacot és így több nyerési lehetőséget is jelent. Az iOS mobil alkalmazást is folyamatosan fejlesztjük.

Szeretettel invitáljuk új weboldalunkra február 28. után, hogy Ön is átélhesse a minden korábbinál jobb fogadási élményt!

Ne feledjen el kedden visszajönni, egy meglepetés üdvözlő csomaggal várjuk az új platformon!

Ha bármilyen kérdése van a fentiekkel kapcsolatban, kérjük küldjön egy emailt az: [email protected] címre és mi elküldjük Önnek az igényelt információt.

Üdvözlettel:
A Sportingbet csapat

Ha simán csak visszakapnánk úgy az oldalt, hogy könnyedén be lehessen lépni, már az is nagy fejlesztésnek tűnne az elmúlt napok után!   :)
Van, hogy fél órán keresztül nem sikerül belépni, hiába próbálkozpm percenként, erre ők mit csinálnak? Bevezetik a CAPTCHA kódos ellenőrzést, hogy kiszűrjék, robot vagyok-e....    ;D

Ez a belépési rendszer már a sportingbet új ingyenes kvízjátéka?
"Bizonyítsa be, hogy nem robot! Ingyenes belépést nyerhet a számlájához!"

Az extrém kihívások kedvelőinek mobiltelefonon, azaz minél kisebb képernyőn ajánlott!
Nem, egyáltalán nem idegesítő...   ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 26, 2017, 14:40:24
Ez a belépési rendszer már a sportingbet új ingyenes kvízjátéka?
"Bizonyítsa be, hogy nem robot! Ingyenes belépést nyerhet a számlájához!"

Az extrém kihívások kedvelőinek mobiltelefonon, azaz minél kisebb képernyőn ajánlott!
Nem, egyáltalán nem idegesítő...   ::)

Engem mobilon simán beengedett, nem kérte a robotos kódot.

Egy kérdés - akár tőled, akár mindeniktől -: a rendes honlapot meg lehet nézni valahogy mobilon? Nekem ott mindenféleképp örökké a mobilos verziót hozza, de jó volna látni néha a honlapot is (pl. hogy mikre fogad a nép, mit kell kontrázni).

Idézetet írta: flamman Dátum február 27, 2017, 12:29:35
Engem mobilon simán beengedett, nem kérte a robotos kódot.

Egy kérdés - akár tőled, akár mindeniktől -: a rendes honlapot meg lehet nézni valahogy mobilon? Nekem ott mindenféleképp örökké a mobilos verziót hozza, de jó volna látni néha a honlapot is (pl. hogy mikre fogad a nép, mit kell kontrázni).
[/quote
Lehúzod teljesen az oldal aljára és ott találsz egy olyat, hogy "teljes verzió"! Arra rákattintasz és bejön a" rendes honlap "!  ;)

Idézetet írta: flamman Dátum február 27, 2017, 12:29:35
Engem mobilon simán beengedett, nem kérte a robotos kódot.

Egy kérdés - akár tőled, akár mindeniktől -: a rendes honlapot meg lehet nézni valahogy mobilon? Nekem ott mindenféleképp örökké a mobilos verziót hozza, de jó volna látni néha a honlapot is (pl. hogy mikre fogad a nép, mit kell kontrázni).

Nekem azzal szórakozik, hogy felhoz pár képet és jelölgessem be neki. hogy melyiken van fa vagy közlekedési tábla...
Vicces. Inkább tartson robotnak, de engedjen ez nélkül belépni!   ;D

A kérdésedre: androidos telón és tableten a gyári böngészőben és chrome alatt is lehet a menüben kérni, hogy "Asztali webhely keresése" legyen.
Általában az oldal betöltése előtt be kell ezt állítani, de van iroda, ahol a mobiloldalról is át tud lépni a "rendes honlapra" akkor is, ha menet közben állítod át.




Tegnap elérhető volt az oldal ma már nem! :-)

Köszi a válaszokat, majd megpróbálom ezek után így.
Igen, a captchában nekem is kirakatokat, meg közlekedési táblákat kellett válogatnom :)

Mellesleg kíváncsi vagyok erre a nagy újításra, egyelőre sem pc-n, sem mobilon nem hozza be...  >:(

2 alkalommal próbáltam belépni, mindkétszer visszadobta, felhívtam őket, hevesen dolgoznak, a délutáni belépést javasolták, ami lehet dél utáni is, de ez majd kiderül, állítólag megoldják a kifizetést bankszámlára is.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum február 28, 2017, 07:40:41
Tegnap elérhető volt az oldal ma már nem! :-)

Karbantartás (esetleg fejlesztés) miatt.

Na én be tudtam lépni.

Ez komoly, jónak tűnik:

Üdvözlő ajándék az új platformon!

Fogadjon és játsszon most 3 napig ingyen! Az új Sportingbet platform elindulását üdvözölve jóváírunk számláján 3 FreeBet-et és 150 ingyenes pörgetést!

2017.02.28 – 03.02. között minden nap jóváírunk számláján egy Freebet-et 15.000 Ft értékben és 50 ingyenes pörgetést a Starburst játékon ingyen! A FreeBet és az ingyenes pörgetések is 12:00-tól érhetőek el és 24 órán át érvényesek!

Ez még jobb :D

50 ingyen pörgetés +38.400 Ft !!!!!

Abszolút bwin motor. Viszont én nem kaptam freebetet, sőt az eddig fogadásban lévő szelvényem is eltűnt, s azt írja, hogy nincs semmi szelvényem. :DD