Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én 300 Ft freebet kaptam és 10 ingyen pörgetést!

Azért az elég komoly,hogy valaki 45.000 Ft free bet-et kapott.Gratula,nekem is csak 300 Ft jár.A free bet mania játék az teljesen olyan,mint a bwin-es.Illetve a skriles be és kifizetéseknél is elég komolyan megemelték a költségeket.A bónusznaptárból is kivették a legkönnyebbnek nevezhető virtuális sportok nyereménykiegészítést.

Én nagy vesztő vagyok náluk, valószínűleg azért mernek ennyivel megdobni...

A forgatási követelmény sem volt vészes, egyszeresen ugyanannyit kellett a kaszinón megforgatni, mint amit nyertem. Ott is rendesen adta, így a 38.400-ból egyszeres megforgatás után 35.930 maradt. Lényegében a semmiből. Az első napi freebet nem jött össze, de ha a maradék kettőből bármi plusz jön, már az is jó.

#2088 február 28, 2017, 14:19:51, kispászti
szerk.:megtaláltam amit akartam.

Idézetet írta: Carlos66 Dátum február 28, 2017, 13:24:39
Én 300 Ft freebet kaptam és 10 ingyen pörgetést!
Ugyanaz. Lehet túl sokat nyertünk már tőlük?  ;D

Ez a promo újonnan regisztráltaknak is jár vagy csak meglévő felhasználóknak?

Hol találom ezt a Free Bet-et,meg az ingyenes pörgetést,vagy játszani kell hozzá saját pénzzel?

300 pengő/10 pöri. Érzem a rettegést a szívükben.  8)



A nap mérkőzése megszünt?
A tippjáték csak nálam nem müxik?
Lehet h. türelmetlen vagyok?  :-X


Belső email:

Üdvözlő ajándék az új platformon
Fogadjon és játsszon most 3 napig ingyen! Az új Sportingbet platform elindulását üdvözölve jóváírunk számláján 3 FreeBet-et és 30 ingyenes pörgetést!

2017.02.28 – 03.02. között minden nap jóváírunk számláján egy Freebet-et 300 Ft értékben és 10 ingyenes pörgetést a Starburst játékon ingyen! A FreeBet és az ingyenes pörgetések is 12:00-tól érhetőek el, és 24 órán át érvényesek!

Kellemes szórakozást kívánunk az új platformon is!

A "bwin séma" sajnos a skrill és neteller 4,9%-os kifizetési költségénél is látszik, ami enyhén túlzás az eddigi heti egy ingyenes pénzfelvétel után...
A befizetés költségeit nem látom sajnos, mert belső szerver hiba történt.

Ami még zavar, hogy eddig a számlaegyenlegből egyből láttam, hogy teljesítettem-e az ingyen pörgetések megforgatási követelményeit, most viszont a bónuszegyenleg is ott van egyből a főszámlán, illetve a számlatörténetben valahogy nem sikerült előcsalnom a starburstos pöriket...

Valahogy várható volt a "bwin" kinézet előbb vagy utóbb, ha már egy cég.  ;)

Azért az a "kedves édesanyátok" kategória, hogy befizetsz majd kifizetsz 100,000 ft-ot és ők 9,800-at nyelnek le belőle.
Lassan olcsóbb lesz leadózni...   :P

Idézetet írta: bitang Dátum február 28, 2017, 16:49:08
300 pengő/10 pöri. Érzem a rettegést a szívükben.  8)

Én jobb voltam: 170 HUF :laugh:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 01, 2017, 08:43:51
Én jobb voltam: 170 HUF :laugh:

Ja, nem azt mondtam, hogy 10 pöriből 300ft, hanem h. félelmükben ennyit mertek adni.