Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm a válaszod!

Hogy kéne bezáratni a számlámat hogy niythassak újat eurósba? Ezek foylton telefonálni akarnak de nincs más mód?

Nyiss egy másikat eurósba, nekem is van több számlám mert volt hogy rosszul írtam be a jelszavam és lockolták ezért csináltam másikat. Csak 1 a lényeg bónuszokat ingyen pöriket, prómokat nem szabad tminden számládon kihasználni pl ha most nyitsz 1 vadi újat az üdvözlő bónuszt nagy ivbe kerüld el.

#1698 szeptember 14, 2014, 15:01:36, Nezzenekoda
Idézetet írta: fanatic Dátum szeptember 14, 2014, 12:50:03
Nyiss egy másikat eurósba, nekem is van több számlám mert volt hogy rosszul írtam be a jelszavam és lockolták ezért csináltam másikat. Csak 1 a lényeg bónuszokat ingyen pöriket, prómokat nem szabad tminden számládon kihasználni pl ha most nyitsz 1 vadi újat az üdvözlő bónuszt nagy ivbe kerüld el.

Jaja nem érdekel a bónusz :) De mindegy már elvileg hívnak majd nemsokára azt valamit gügyögök nekik :)

Megoldódott legalább gyakorlom az angolt :D :D de ő is leizzadt XD

jé most beadta a 3 cserit , pedig én biztosra vettem hogy cumiztatnak mert a vb prómó semmit nem adott kb 34-ből a kaput sem találtam el.

Üdv!

Volt, aki rajtam kívül még kihasználta a kosárlabda vb-s promójukat és nyert vele? :D
Mert nekem nem írták jóvá a bónuszt.
Arról volt szó, hogy a kosár vb bármelyik exchange piacán kell tenni vmit és ha bejön, a profitot megdobják +50%-al, max 10euro értékben. De nálam egyelőre csak a sima nyeremény került jóváírásra.

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.

A Betfair számlám angol fontos, a Neteller számlám pedig dolláros. A Betfair-en sajnos nem lehet devizanemet váltani, ezért törölni szeretném a régi Betfair accountom és nyitni helyette egy új, dolláros accountot. Hogyan tudom törölni a régi accountom? Mert azt nem szeretném, hogy egyszerre két accountom legyen. Mit kell tennem ilyenkor? Írjak levelet a supportnak? Vagy van egy menüpont a hol törölhetem a régi accountom?

Irj a supportnak, az a legtisztább.

Idézetet írta: kraft Dátum szeptember 17, 2014, 13:24:17
Sziasztok, a segítségeteket suzeretném kérni.

A Betfair számlám angol fontos, a Neteller számlám pedig dolláros. A Betfair-en sajnos nem lehet devizanemet váltani, ezért törölni szeretném a régi Betfair accountom és nyitni helyette egy új, dolláros accountot. Hogyan tudom törölni a régi accountom? Mert azt nem szeretném, hogy egyszerre két accountom legyen. Mit kell tennem ilyenkor? Írjak levelet a supportnak? Vagy van egy menüpont a hol törölhetem a régi accountom?
meg kell irni a supportnak a szamodat akar chaten es majd felhivnak. Ez az egy modja van!

Nem tudom mitörtént betfairel, megdobot 30$ bonuszal black jack-re 25x forgatással.
Email nem jött róla, poker kliens ezzel fogadot.

Kiadott 3 citromot, 10 ingyen pörgetést a super slot. Melyik nyerőgépen érdemes ezt kihasználni? A lehetőségek: Iron Man 2, Iron Man 3, Mr Cashback, Hulk vagy Spiderman. Egyáltalán, van különbség a gépek kifizetési százaléka között?

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 22, 2014, 11:00:09
Kiadott 3 citromot, 10 ingyen pörgetést a super slot. Melyik nyerőgépen érdemes ezt kihasználni? A lehetőségek: Iron Man 2, Iron Man 3, Mr Cashback, Hulk vagy Spiderman. Egyáltalán, van különbség a gépek kifizetési százaléka között?

Én úgy tudom irodánként és játékonként is változó.... Nekem az Ironman-ek nem jöttek be soha, Spiderman-en még nem játszottam, Hulk néha ad valamicskét, én a Mr Cashback-et fogom választani, ha egyszer végre sikerül 3 egyformát pörgetnem.... :)

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 22, 2014, 11:00:09
Kiadott 3 citromot, 10 ingyen pörgetést a super slot. Melyik nyerőgépen érdemes ezt kihasználni? A lehetőségek: Iron Man 2, Iron Man 3, Mr Cashback, Hulk vagy Spiderman. Egyáltalán, van különbség a gépek kifizetési százaléka között?

Csak annak adják,aki fizetett már be,és van az egyenlegén keret.Erre nagyon figyeljetek oda...

Én már kétszer pörgethettem, mindkétszer 5 ingyen pörit kaptam. Elsőre 1.22$-t adott az Ironman 2, ma pedig egy nagy nullát.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum szeptember 22, 2014, 14:00:24
Én már kétszer pörgethettem, mindkétszer 5 ingyen pörit kaptam. Elsőre 1.22$-t adott az Ironman 2, ma pedig egy nagy nullát.

Bónuszként írták jóvá, vagy rögtön a főszámlára ment?