Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: iLogic Dátum november 13, 2014, 13:20:03
A 35 dollárra nyertél még 32 dollárt, vagy a kapott 35 dollárból lett 32? Mert a kapott bónuszt nem lehet mozgatni, az a betfairnél marad.
Az utalást sikerült megcsinálnod? Tehát ott kiírta, hogy sikeres volt, vagy ott se sikerült már?

amikor befejztem a kiforgatást 32$ volt a számlámon. azt akarod mondani,hogy amit ők adtak bónuszt az levonódik és az azon felüli nyeremény lesz az enyém?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum november 13, 2014, 13:26:18
amikor befejztem a kiforgatást 32$ volt a számlámon. azt akarod mondani,hogy amit ők adtak bónuszt az levonódik és az azon felüli nyeremény lesz az enyém?

nekem is ugyan ez a problémám

Ti legalább kaptatok  :D

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum november 13, 2014, 13:26:18
amikor befejztem a kiforgatást 32$ volt a számlámon. azt akarod mondani,hogy amit ők adtak bónuszt az levonódik és az azon felüli nyeremény lesz az enyém?

Igen, azt. Csak a kezdeti összeg felettit lehet megtartani, a többit visszaszedi a betfair.

Ilyenkor érdemes vetni egy pillantást a termsre.. Mert így mekkora öngól volt 32$átrakni mikor 35 volt a bónusz. Ha allin mész vele és buksz, ugyanott vagy.. :D

és azonnal visszaszedi,vagy pedig még játszhatok belőle? gondolom már nem reklamálhatom meg,hogy hé rakjátok már vissza :D jólbenéztem :D

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum november 13, 2014, 13:37:43
és azonnal visszaszedi,vagy pedig még játszhatok belőle? gondolom már nem reklamálhatom meg,hogy hé rakjátok már vissza :D jólbenéztem :D

Ha jól emlékszem, azt írták a Terms-ben, hogy az első pénzfelvételig lehet megtartani a bónuszt. De nem vagyok ebben biztos, késő este olvastam el, egy másik promócióval együtt így nem zárható ki az, hogy keverem.

Ilyenkor amúgy mi dönt hogy kik kapnak bónuszt?Találomra választják ki?

Idézetet írta: fedor911 Dátum november 14, 2014, 00:40:58
Ilyenkor amúgy mi dönt hogy kik kapnak bónuszt?Találomra választják ki?

Én ezt egy bő hónapja kaptam.
Nem játszok rajta csak ha van promo.

#1914 november 15, 2014, 12:00:00, Irtis
Ha bankkártyával fizetek be, akkor kérhetek skrilles kifizetést? Volt már skrilles be- és kifizetésem.

Szerk.: Megkérdeztem. Amennyit befizetek kártyával, annyit muszáj arra kifizetni, és csak az ezen felüli összeg mehet Skrillre.

Sziasztok! Tudna valaki viszonylag megbízható minőségre képes betfair szimulátort ajánlani? Egyet még a hősidőkben letöltöttem, de sajnos csak csenevész teljesítményre futotta az erejéből.

Korábban volt olyan, hogy kombit lehetett layelni. Ezt megszüntették, vagy csak nem találom?

Arról van valakinek infója, hogy a betfair sportbook részén ha sokat nyer az ember, akkor van korlátozás?

Idézetet írta: benson Dátum november 25, 2014, 19:15:33
Korábban volt olyan, hogy kombit lehetett layelni. Ezt megszüntették, vagy csak nem találom?
megszunt csak tudnam minek... lehet ok vettek meg nem a tobbi fogado es ugy elegge buko lett

Valami bónuszt a Póker lobby a DECBANKJOB kódra loyalitásnak megfelelően.

"Cashier" és "Rewards"

Próbáljátok már ki légyszi, nekem nem sikerült, rosszalkodik a gépem.