Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum január 13, 2015, 14:37:40
Így igazolta Vona Gábor képzeletbeli tanár a bankszámlakivonatomat.  :D Ennyit is ér ez a hülye ügyfélazonosítási rendszer. Mostantól ki tudok venni pénzt az Australian Walletről. Szóval lehet nyomulni nyugodtan, csak egy ehhez hasonló igazolást kell gyártani.

Szakadok!!!  :D  ;D

Idézetet írta: Irtis Dátum január 13, 2015, 14:37:40
Így igazolta Vona Gábor képzeletbeli tanár a bankszámlakivonatomat.  :D Ennyit is ér ez a hülye ügyfélazonosítási rendszer. Mostantól ki tudok venni pénzt az Australian Walletről. Szóval lehet nyomulni nyugodtan, csak egy ehhez hasonló igazolást kell gyártani.

;D ;D

Felmerül, hogy a számlám mennyire van biztonságban náluk? :crazy:

Miért ne lenne biztonságban? Ettől még ugyanúgy csak saját névre szóló bankszámláról lehet be- és kifizetni.

Levél vagy belső üzenet nem jött róla, de az exchange games-nél ott pihent 5 euro bónusz. Szóval gyanús hogy másnál is, főleg mivel vagy 2 hónapja nem játszottam ilyet. Közben egy érdekes promóra is bukkantam. Arcade-on kell tíz eurót lejátszani, és minden Arsenal szögi után 0.5 euró freebet jár  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 04:46:09
Levél vagy belső üzenet nem jött róla, de az exchange games-nél ott pihent 5 euro bónusz. Szóval gyanús hogy másnál is, főleg mivel vagy 2 hónapja nem játszottam ilyet. Közben egy érdekes promóra is bukkantam. Arcade-on kell tíz eurót lejátszani, és minden Arsenal szögi után 0.5 euró freebet jár  :great:

Szomszédomnak is van, pedig ő még csak be sem fizetett soha  ;D A promóhoz annyi kiegészítésnek hogy először kell egy opt in-t nyomni.

Nem találom, mi ez pontosan, meg merre van?  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 16, 2015, 10:18:43
Nem találom, mi ez pontosan, meg merre van?  :)

Ay oldal tetején vannak felsorolva a külön szekciók, mint exchange, poker, bingo stb, és ott van olyan is hogy exchange games. Elvileg ha arra rámész, ott az egyenlegeden látszik az 5 euró bónusz. Egyszeres forgatás bármely játékon, a legjobb az új texas holdem, ahol ki kell választanod melyik kéz nyer, arra vannak oddsok. De van cash out is rá, rohadt jó játék amúgy.

Sziasztok! :)

Kaptam a Betfair-től 10 dollár ingyen fogadás, 

itt hogy müködik? van valami forgatási kritérium vagy bármi egyéb? :)

aki kapott már és kihasználta :) az írhatna róla egykét infót

köszönöm

üdv ,

Idézetet írta: Rated921 Dátum január 16, 2015, 14:00:58
Sziasztok! :)

Kaptam a Betfair-től 10 dollár ingyen fogadás, 

itt hogy müködik? van valami forgatási kritérium vagy bármi egyéb? :)

aki kapott már és kihasználta :) az írhatna róla egykét infót

köszönöm

üdv ,

de furi én 25eur-t kaptam, megraktam a QPR-t, tehát visszakapom ha döntetlen

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 04:46:09
Arcade-on kell tíz eurót lejátszani, és minden Arsenal szögi után 0.5 euró freebet jár  :great:

Én úgy értelmeztem, hogy minden szöglet után jár a 0,5 euró...
Remélem, nekem lesz igazam, mert 16:3 volt a szögletarány.   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 18, 2015, 20:02:49
Én úgy értelmeztem, hogy minden szöglet után jár a 0,5 euró...
Remélem, nekem lesz igazam, mert 16:3 volt a szögletarány.   :)

Igazad van  :great:

Itt is teljesen megbízhatatlan a cash out. Hiába van jelezve hogy van, hol elérhető, hol nem. És persze akkor nincs, amikor a leginkább szükség lenne rá.  :bash:

Sziasztok!
Lenne hozzátok egy (néhány) elméleti kérdésem, kicsit olvasgattam a Betfair piaci politikájáról, és igencsak elrontotta a napomat. Amennyiben őket is eléri a navos blokkolási őrület(amire minden esély megvan), valószínűsítem, hogy nem a sportingbetes vonalat fogják követni, hanem gondolkodás nélkül vonulnak ki az országból  :( Ehhez kapcsolódna a kérdésem.
Mit jelent az, hogy kivonulnak egy országból? A meglévő számlákat törlik, vagy csak az ország területéről nem lesznek elérhetőek? Ha átmegyek pl. Romániába, akkor be tudok jelentkezni, játszhatom is? Esetleg kell ottani lakcímet igazolnom? Ideigleneset, állandót? Összefoglalva: azt szeretném megtudni, hogy egy kivonulás az adott ország állampolgárainak határokon túl is megtiltja a játékot, vagy csak határokon belül?Amennyiben az utóbbi(ez volna a logikus), akkor miket kellene igazolni, ehhez? Köszönöm, ha valaki felvilágosít erről!

#1978 január 23, 2015, 22:20:33, Knapp
Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 04:46:09
Arcade-on kell tíz eurót lejátszani, és minden Arsenal szögi után 0.5 euró freebet jár  :great:

Nekem még nem írták jóvá a freebetet, a hét elején írtam is nekik emailt.
Nem jött válasz azóta sem, ezért ma az oldalon keresztül küldtem nekik üzenetet. (ez a jobb úgy tűnik, mert ilyenkor automatikusan generálnak egy számot a bejelentésnek és így kénytelenek vele foglalkozni...)

Erre már másfél órán belül válaszolták és sajnálattal közölték, hogy nem jár a bónusz, mert nem iratkoztam fel!   :P
Ez biztosan nem igaz, minden betfaires promót a promóciós oldalról indítok el.
Náluk lehet valami kis hibácska, mert a decemberi hasonló akciójuknál sem kaptam meg automatikusan a jóváírást, akkor is leveleznem kellett.
Mondjuk akkor nem állították, hogy nem is volt "opted in", hanem egyből megadták.

Nem tudom, más is járt-e így, de ezek szerint a feliratkozásról is érdemes képernyőképet készíteni...


Szerkesztve 22:13-kor:
Magam is meglepődtem, de sikerült őket meggyőzni és jóváírták a 9,5 eurót!
Elnézést kértek, vannak néha problémáik és ők is igénylik legközelebb a screenshotot a gyorsabb ügyintézéshez.  :)

(nem csak akkor vagyok "makacs", ha a fórumon vitázom valakivel. hehe
Még egy hibás karácsonyfa-égősornak is visszaszereztem az árát pár héttel ezelőtt, miután megpróbálta a kedves kereskedő hülyére venni anyámat.
Ezek nekem kihívások, de egyébként a tököm tele van vele, hogy mennyi helyen próbálják lepattintani vagy hülyének nézni a "tisztelt" fogyasztókat.)

Valaki tud segíteni?


Monaco vs Evian TG     Status:won
To Qualify - Monaco

Paris St-G vs Bordeaux    Status:won
To Qualify - Paris St-G

Tottenham vs Sheff Utd    Status:open
To Qualify - Tottenham

Celtic vs Motherwell    Status:won
Match Result - Celtic


Tehát, látszik hogy a Tottenham meccset nem értékelték ezek szerint.De mi lehet az oka?Ami egyébként bejött.Kinek tudok íri esetleg?