Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum május 08, 2015, 19:48:37
Az arcade részen a Fire Queen nyerőgépre adnak 1 (azaz egy) ingyen pörgetést 0.50€ értékben! :D

0,16 €

szokásos puszta fasz.. :D


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Teljesen érthető végre.

További kérdésem: eseményen belül lehetséges piacot nyitni,vagy az túl szép lenne? Gondolok itt pl a Half Time/Full Time opcióra. Sajnos nagyon kevés meccsnél látom csak ezt a lehetőséget, de gondolom ezt az oldal szabja meg,hogy ezen a piacon lesz a kereskedés,vagy sem. Vagy rosszul gondolom?


Jól gondolod, nincs lehetőség piacot nyitni

#2134 május 11, 2015, 18:49:02, carlop
Sziasztok!

Sportbook résznél van esetleg tétkorlátozás egy idő után, vagy úgy működik ez is ebből a szempontból, mint az exchange?

Köszi a választ!

#2135 május 11, 2015, 19:09:07, butyi
az oldal alján

Idézetet írta: butyi Dátum május 11, 2015, 18:44:32
az oldal alján


Köszi! Közben megtaláltam, alig verte ki a szemem. ;)

Törölni kell a mostan számlám szerintetek ha akarok nyitni egy újat?Vagy lehet ebből később probléma?

Idézetet írta: fedor911 Dátum május 16, 2015, 11:09:28
Törölni kell a mostan számlám szerintetek ha akarok nyitni egy újat?Vagy lehet ebből később probléma?

Mindenképp töröld a régit, ha újat akarsz nyitni

Írtam a supportnak hogy szeretnék egy új számlát nyitni,erre azt értem el hogy a jelenlegit felfüggesztették :) Azt írták mindenképp fel kell őket hívnom ha szeretnék újat nyitni,na mondom azt köszi,kicsit töröm az angolt.. Valaki nyitott már új számlát?Nem lehet valahogy megoldani hogy ne kelljen makognom nekik telefonon? :)

Idézetet írta: fedor911 Dátum május 19, 2015, 11:33:39
Írtam a supportnak hogy szeretnék egy új számlát nyitni,erre azt értem el hogy a jelenlegit felfüggesztették :) Azt írták mindenképp fel kell őket hívnom ha szeretnék újat nyitni,na mondom azt köszi,kicsit töröm az angolt.. Valaki nyitott már új számlát?Nem lehet valahogy megoldani hogy ne kelljen makognom nekik telefonon? :)

Nem lehetseges. Ez egeszen biztos. Nehany honapja zarattam be mindket szamlamat kulon-kulon (raadasul a masodikat eloszor be sem zartak) igy kb harman is megerositettek, hogy ez az egyetlen modja van az ujranyitasnak. A "makogas" egyebkent elegendo lesz, hisz javareszt adategyeztetesrol szol majd a beszelgetes.

Sziasztok!
Betfairon van még ingyen fogadás magyar játékosoknak? :o
Ja és SKRILL-ről fizetnék be!

Haho, tudja valaki, hogy mi ez a Price Rush nevu dolog a Betfairen?

Eddig a kaszinó bonuszok nemigazán hoztak lázba , de itt a betfairon tényleg érdemes belevágni, elég lazán osztogatják. Pár hete már nálam is ott figyelt a promók közt egy 10 eurós megforgatásra 10EUR bonus + 10 free spin. N ez nagyon hamar kipörgött és azonnal kaptam a másikat egy 20 euró forgatásra 20EUR bonus + 20 free spin. Ezt is pik-pakk lezavartam, mivel a bónuszokra nem volt forgatási követelmény  :great:
Egyébként legalább 4 betfair accom van mégis fél nap alatt megjött a nyeremény skrill-re mindenféle azonosítás nélkül, ezt csak azért hozom fel, mert többen érdeklődtek  itt is hogy lehet-e próbléma ebből, a válasz: NEM!  de a promóciókat  mindenképpen csak 1 számlán vehető igénybe  szal ne legyél csaló! gondolom ezért nem baszogattak engem se kifizetésnél!

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Nem reg nyitottam szamlat a betfair-en, befizettem 20eurot, azonban akarmilyen foci esemenyre fogadnek a legkisebb 2 euros tettel, azt irja ki hogy "insufficient fund". Ez mit jelent? Tudtok ebben segiteni nekem? Elore is nagyon koszonom a segitseget!