Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: 87465zsolt Dátum június 10, 2015, 10:42:46
Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Nem reg nyitottam szamlat a betfair-en, befizettem 20eurot, azonban akarmilyen foci esemenyre fogadnek a legkisebb 2 euros tettel, azt irja ki hogy "insufficient fund". Ez mit jelent? Tudtok ebben segiteni nekem? Elore is nagyon koszonom a segitseget!
A jelentése: Nem elégséges alap(tét). Próbáld meg nagyobb téttel.

Nektek is szarakodik mostanában az exchange részleg? Ha rákattintok valamelyik fogadási piacra, akkor azt többnyire úgy nyitja meg, hogy kiléptet a rendszer...

#2147 június 10, 2015, 23:41:51, dynand
Folyamatosan szarakodik valami. Engem is kiléptet néha, meg régebben olyat is játszott, hogy rákattintottam pl egy kosárlabdameccsre, erre behozott egy totál más piacot, mondjuk egy focimeccs under-over 2.5öt. Szánalmas, hogy piacvezetőként ennyire futja nekik, sajnálom, hogy a betdaq kivonult tőlünk, inkább tartanám ott a pénzem. Nemrég a twitteren a geeks toynál buktak ki rájuk, a betfair kiírta a szokásos sablon szövegüket, hogy fennakadások lehetnek elnézést kérnek, erre jött a geeks toytól a válasz hogy kezd unalmas lenni ez a sok hiba, jó lenne ha megcsinálnák már rendesen a szar rendszerüket  :bash:

Két dologból már elegem van!
A BF fos rendszeréből,hogy pl.meg sem lehet nyitni,a másik meg a Timeform oldala.
Reggel óta próbálkozom velük,de semmi!
Szerintetek tényleg ennyire csicska ez a két oldal vagy a mozilla egy fos vagy a szolgáltató??
Bár igaz,ezen két honlapon kívül mindent megtudok nyitni.
Mindenesetre tényleg furcsa,hogy csak a fogadásokkal kapcsolatos oldalakkal van a szarakodás állandóan!
Vélemény?

Sziasztok!
Néhány napja megváltozott a betfair weboldala és a fogadás jellege is nálam. Most nem mutatja a teljes piacokat, és nem engedi, hogy bármilyen szorzót ajánljak, egyetlen lehetőségem, hogy elfogadom a már felajánlott szorzókat, akárcsak egy fogadóirodánál.. Tud valaki segíteni, hogyan lehet visszahozni a régi szisztémát? Köszönöm

Idézetet írta: giotti Dátum június 22, 2015, 07:41:55
Sziasztok!
Néhány napja megváltozott a betfair weboldala és a fogadás jellege is nálam. Most nem mutatja a teljes piacokat, és nem engedi, hogy bármilyen szorzót ajánljak, egyetlen lehetőségem, hogy elfogadom a már felajánlott szorzókat, akárcsak egy fogadóirodánál.. Tud valaki segíteni, hogyan lehet visszahozni a régi szisztémát? Köszönöm

Bal felül kattints az exchange fülre

Uaah, isten vagy. Hálás vagyok a segítségért. :)

Engem is állandóan kiléptet... Valakinek valami megoldás?

A kaszinóban most az egyik promójuk szerint, bármely játékukon elért 5€ veszteségig, készpénzben (tehát forgatási kötelezettség nélkül) visszaadják a tétet.  8)

Sziasztok!Nem tudom másnak is van e ilyen problémája,nálam a poker szoftver szarakszik,feltelepítem,belépek,rákattintok bármelyik játékra,
pl live rulett,és állandóan adobe flash frissítést kér miközben nekem a legfrissebb van fent,ha beakarom zárni az ablakot,akkor
egy hibüzenet jön hogy requestclose nincs definiálva.Valaki tud megoldást vagy ez betfair hiba?

A régi Betfair honlapot el lehet még érni valahogy?

A régi kék Exchange kinézetre gondolsz? A horizontàlis menü jobb oldalàn lehet àtvàltani, kb a  Login gomb alatt.

#2157 július 20, 2015, 11:32:55, butyi
Idézetet írta: kjeno Dátum július 20, 2015, 07:47:33
A régi Betfair honlapot el lehet még érni valahogy?

egy ilyet találtam:
Idézetet írta: betfair EXCHANGEAs we're rolling out our new Exchange+ product in your region, we shall be turning off our "Classic" Exchange site which we know that you've used in the past.

The change shall take place in the coming days.

Idézetet írta: G-DAWG Dátum július 20, 2015, 11:18:10
A régi kék Exchange kinézetre gondolsz? A horizontàlis menü jobb oldalàn lehet àtvàltani, kb a  Login gomb alatt.
Ott már nincs a régi honlap felirat, az új honlapon meg csak az össztéteket látom egy meccsnél, a megoszlását már nem , minden kimenetelre 0-át ír.

Idézetet írta: kjeno Dátum július 20, 2015, 14:26:40
Ott már nincs a régi honlap felirat, az új honlapon meg csak az össztéteket látom egy meccsnél, a megoszlását már nem , minden kimenetelre 0-át ír.

Úgy sem látsz semmit, ha rákattintaszt a View Full Market feliratra az oddsok alatt?