Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Van egy olyan problémám az oldallal kapcsolatban, hogy bejön maga az oldal, be is tudok jelentkezni, de a saját számla opció alatt semmilyen menüt nem nyit meg. Azonnal a "Ez a weboldal nem érhető el" üzenet jelenik meg. Nem értem miért lehet ez. Több böngészővel is próbáltam, de ugyanaz az eredmény. Van  valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Idézetet írta: franta1120 Dátum október 11, 2015, 18:35:19
Sziasztok! Van egy olyan problémám az oldallal kapcsolatban, hogy bejön maga az oldal, be is tudok jelentkezni, de a saját számla opció alatt semmilyen menüt nem nyit meg. Azonnal a "Ez a weboldal nem érhető el" üzenet jelenik meg. Nem értem miért lehet ez. Több böngészővel is próbáltam, de ugyanaz az eredmény. Van  valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
Nálam is így van.Külön arra az oldalra is be kell jelentkezni.Nézd csak meg,amikor rámégy a saját számlára akkor egy új oldalt nyit meg és ott nem vagy bejelentkezve.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 11, 2015, 20:53:14
Nálam is így van.Külön arra az oldalra is be kell jelentkezni.Nézd csak meg,amikor rámégy a saját számlára akkor egy új oldalt nyit meg és ott nem vagy bejelentkezve.
Igen, már működik! Köszönöm szépen!

Sziasztok! Felmerült bennem egy kérdés egy fogadással kapcsolatban; remélem, valaki fog majd válaszolni.

DNB-ről van szó. Ha egy ilyen tételnél megjátszok egy lay fogadást, akkor döntetlen esetén a feltett összeget teljesen visszakapom?

:cya:


Idézetet írta: Little_big_man Dátum október 14, 2015, 07:15:51
Sziasztok! Felmerült bennem egy kérdés egy fogadással kapcsolatban; remélem, valaki fog majd válaszolni.

DNB-ről van szó. Ha egy ilyen tételnél megjátszok egy lay fogadást, akkor döntetlen esetén a feltett összeget teljesen visszakapom?

:cya:

Igen

Megy a betfair letelt a 90 nap.

Idézetet írta: sade63 Dátum október 23, 2015, 08:33:58
Megy a betfair letelt a 90 nap.
Mert,mi ez a 90 nap?

Illetve még van kérdés!
Kaptam a betrairen 2 dollár exchange bonust.
Át lehetne ezt valahogy nyomni a sportfogadás részlegbe?:D
Gondolom,nem.
Ne is próbáljam?
Nagyon megizélnének,ha megpróbálnám?

Idézetet írta: sade63 Dátum október 23, 2015, 08:33:58
Megy a betfair letelt a 90 nap.

A blokolásokat mindig 90 napra rendeliel a nav.  az exhange is sportfogadás.

Idézetet írta: mikisun Dátum október 24, 2015, 00:07:59
Mert,mi ez a 90 nap?

Illetve még van kérdés!
Kaptam a betrairen 2 dollár exchange bonust.
Át lehetne ezt valahogy nyomni a sportfogadás részlegbe?:D
Gondolom,nem.
Ne is próbáljam?
Nagyon megizélnének,ha megpróbálnám?

Simán át lehet. Ki kell forgatni, majd oda teszed ahova akarod.

Sade!
Köszi az infót,éppen erre gondoltam én is.

Alex!
Neked is köszi,de a kérdést nem jól raktam fel!
Szal,megforgatás nélkül gondoltam átrakni a sportfogadási részlegbe.:D:D
Nyilván nem lehet,de gondoltam hátha!:D

Idézetet írta: mikisun Dátum október 24, 2015, 10:45:33
Sade!
Köszi az infót,éppen erre gondoltam én is.

Alex!
Neked is köszi,de a kérdést nem jól raktam fel!
Szal,megforgatás nélkül gondoltam átrakni a sportfogadási részlegbe.:D:D
Nyilván nem lehet,de gondoltam hátha!:D

Nem lehet, írtam is, ki kell forgatni. A Holdem játékkal a legegyszerűbb sztem, meg kell tippelni melyik lap a nyerő. Lehet a flop, és a turn után is tippelni, csak persze a szorzó változik. Egy eurós tétekkel van két húzásod, nehogymááá ne talál el egyszer se  ;D

Értettem én elsőre is Alex!:D
Csak az ember mindig bizakodik!:D:D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 24, 2015, 10:53:08
Nem lehet, írtam is, ki kell forgatni. A Holdem játékkal a legegyszerűbb sztem, meg kell tippelni melyik lap a nyerő. Lehet a flop, és a turn után is tippelni, csak persze a szorzó változik. Egy eurós tétekkel van két húzásod, nehogymááá ne talál el egyszer se  ;D

kaptam én is 1 eur-t javaslom ne görcsölj fillérekért a mini oddszon

24-Oct-15
12:22:27   Turbo Texas Hold'Em
Hand 1
Game ID:85063017, Bet ID:21374481688   Back   9.9   1.00   9.9   Won   8.9

Kezdhetnének már valamit exchange-el,ma is egész nap szar az egész,sokszor kiléptet..kezdem már unni.

Engem is idegesít, hogy folyamatosan szar, de már igazából ezzel a szarral is kibékülök, csak ők ne vonuljanak ki a magyar piacról. Már a Paddy se engedi a regelést a magyaroknak, a Betfair meg Paddy tulajdon, szóval ez nem jó jel. Betdaq híján nincs értelmes alternatívájuk...