Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!Már régen reggeltem a Betfair-re csak most akarok befizetni.Husz pézt.Ugye ök is adnak 20 pénzt az már 40pénz.Ezt hányszor kellene megforgatni állitólag 1.2-es szórzón hogy kifizethető legyen?Kösz a válaszokat. :-)

Hogy jártam...

Kértem kifizetést kétszer is skrillre,de mindkétszer visszadobták.Ilyen még sosem fordult elő írtam is nekik chaten. Írta a kedves Lesley hogy a skrill dobja vissza,nincs semmi bajuk velem, mármint a betfairnek. Belépnék a skrillre, látom zárolva vagyok. Erre megkérdeztem Lesleyt hogy lehetséges-e skriull emailt változtatni.(Is it possible to change skrill email?)  Erre ez a gyogyós, nincs rá jobb szó visszakérdezés és válasz nélkül törölte a skrillem. Közben kiderült csak egy email kell nekik írnom a jogismmal hogy kinyissák a számlám. Ez pár perc alatt megtörtént,de ugye újra nem kérhettem oda hisz eltávolították a rendszerből a skrillem. Hát jól felbaszta az agyam ez a supportos csaj. Egy szóval sem mondtam neki hogy törölje a skrillem ő meg önhatalmúlag megtettem Követeltem a supervisorát, nagy nehezen kapcsolt hozzá elmondtam neki is aki elnézést kért és felajánlott 20euro poker tokent bármilyen felosztásban.. Ez szép volt tőlük, de hogy a faszba jön ez a LEsley ahhoz hogy visszakérdezés és az okém nélkül belenyúljon a számlámba. Minden más irodánál kétszer is visszakérdeznek hasonló szitukban. Ha teszem azt azt kérdezem tőle hogy nyer-e a Leicester még egyszer bajnokságot akkor fogja és megjátsza helyettem?? :

Innen is üdvözlöm a Betfair fejlesztőit, akik úgy gondolták, hogy az új kezelőfelületből érdemes kihagyni az események matched amount szerinti rendezését. Sőt, szerencsére már akkor sem írja ki, ha ráviszed az egérmutatót az adott eseményre  :bash: Meg is lepődtem volna, ha nem egy visszafejlesztést próbálnak fejlesztésként eladni.
Remélem azért a gyakori rendszerhibák megmaradnak, azok végképp nagyon hiányoznának  :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2017, 23:50:06
Hogy jártam...

Kértem kifizetést kétszer is skrillre,de mindkétszer visszadobták.Ilyen még sosem fordult elő írtam is nekik chaten. Írta a kedves Lesley hogy a skrill dobja vissza,nincs semmi bajuk velem, mármint a betfairnek. Belépnék a skrillre, látom zárolva vagyok. Erre megkérdeztem Lesleyt hogy lehetséges-e skriull emailt változtatni.(Is it possible to change skrill email?)  Erre ez a gyogyós, nincs rá jobb szó visszakérdezés és válasz nélkül törölte a skrillem. Közben kiderült csak egy email kell nekik írnom a jogismmal hogy kinyissák a számlám. Ez pár perc alatt megtörtént,de ugye újra nem kérhettem oda hisz eltávolították a rendszerből a skrillem. Hát jól felbaszta az agyam ez a supportos csaj. Egy szóval sem mondtam neki hogy törölje a skrillem ő meg önhatalmúlag megtettem Követeltem a supervisorát, nagy nehezen kapcsolt hozzá elmondtam neki is aki elnézést kért és felajánlott 20euro poker tokent bármilyen felosztásban.. Ez szép volt tőlük, de hogy a faszba jön ez a LEsley ahhoz hogy visszakérdezés és az okém nélkül belenyúljon a számlámba. Minden más irodánál kétszer is visszakérdeznek hasonló szitukban. Ha teszem azt azt kérdezem tőle hogy nyer-e a Leicester még egyszer bajnokságot akkor fogja és megjátsza helyettem?? :


Mennyi idő a skrill/neteller kifizetés?


Idézetet írta: dynand Dátum január 17, 2017, 15:45:06
Innen is üdvözlöm a Betfair fejlesztőit, akik úgy gondolták, hogy az új kezelőfelületből érdemes kihagyni az események matched amount szerinti rendezését. Sőt, szerencsére már akkor sem írja ki, ha ráviszed az egérmutatót az adott eseményre  :bash: Meg is lepődtem volna, ha nem egy visszafejlesztést próbálnak fejlesztésként eladni.
Remélem azért a gyakori rendszerhibák megmaradnak, azok végképp nagyon hiányoznának  :D

Nem tudom ismered-e, hátha segít:
https://site.sports.betfair.com/betting/WheresTheMoneyAction.do?eventTypeId=0&sortId=3&timeZone=CET&region=GBR&locale=en&brand=betfair&currency=EUR&hybrid=

Olyan már ezerszer volt, hogy a Betfair lemarad az eredmények frissítésével, na de hogy előre lássák a jövőt?



És a 35. percben tényleg 13-13 lett az állás  ;D Ezt nevezem újításnak  :ok:

ha befizetek ide skrill-el,utána egyből ki tudok utalni bankszámlára?

Idézetet írta: ereghard Dátum január 30, 2017, 11:26:51
ha befizetek ide skrill-el,utána egyből ki tudok utalni bankszámlára?

Nem, Skrillre tudsz kérni kifizetést.

Nem, bankszámlára bármikor kikérheti

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 30, 2017, 16:42:29
Nem, bankszámlára bármikor kikérheti

Akkor biztos csak engem szívattak 3 hete.  :-X

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Fast Bank Transfer account until you have returned at least EUR 400 to your Moneybookers account...

Sziasztok! 

Kerestem de nem találtam a sportbook részre külön topikot, így gondoltam létre hozok egyet.

Elsőnek is szeretném kérdezni, hogy van-e aki rendszeresen fogad itt. Ez azért érdekelne mert sokszor találtam eléggé furcsa " úgymond elbaszott  "oddszokat  :D és szeretném tudni, hogy itt szoktak-e fogadásokat törölni.

Most próbálgatom!Szerintem hasonló a boyelsporthoz.Mindkettőt kedvelem.Kb.egy hónapja fedeztem fel az irodát.Igaz nagyon régen reggeltem ide,de az exange részét nem értettem.

Torolni nem annyira, korlatozni es kizarni a promokbol annal inkabb. Az exchange resze termeszetesen ezt kovetoen is valtozatlan formaban/feltetelekkel mukodik.

Skrillre szerettem volna kifizetést és a következő üzenet jelenik meg:

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Skrill account until you have returned at least EUR 16487 to your credit/debit card ending 9530.

2003 óta van moneybookers számlám, volt már kifizetésem a betfairtől, nem értem mi ez most? Kellene egy újabb skrill befizetés? Vagy amíg ki nem veszem a bankártyás befizetésemet addig csak oda enged kifizetni?

Köszi a segítséget!