Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum január 30, 2017, 17:11:03
Akkor biztos csak engem szívattak 3 hete.  :-X

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Fast Bank Transfer account until you have returned at least EUR 400 to your Moneybookers account...

Annyit kellett volna tenni hogy törölteted a skrilled.. Így kikérheted bankszámlára. Majd ha aktiválni akarod a skrilled befizetsz vele és kész.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 03, 2017, 22:14:03
Annyit kellett volna tenni hogy törölteted a skrilled.. Így kikérheted bankszámlára. Majd ha aktiválni akarod a skrilled befizetsz vele és kész.

Kicsit sem átlátszó kérés...  :-X

Idézetet írta: okt8 Dátum február 03, 2017, 21:58:04
Skrillre szerettem volna kifizetést és a következő üzenet jelenik meg:

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Skrill account until you have returned at least EUR 16487 to your credit/debit card ending 9530.

2003 óta van moneybookers számlám, volt már kifizetésem a betfairtől, nem értem mi ez most? Kellene egy újabb skrill befizetés? Vagy amíg ki nem veszem a bankártyás befizetésemet addig csak oda enged kifizetni?

Köszi a segítséget!


Valami ötlet?

Ncis leirta a megoldast, a te esetedben irni kell nekik, hogy az a szamlad mar nem el, es ha kerik az uj szamlad adatait, kozold veluk, hogy nincs lakossagi szamlad. Bet365-nel regebben igy jartam el, mukodott.

Idézetet írta: Tigris Dátum február 04, 2017, 08:23:56
Kicsit sem átlátszó kérés...  :-X

Miért lenne átlátszó? a Chates aki törli a skrilled leszarja.. Meg kell neki mondani ha megkérdezi miért törlöd, azért mert pénznem változtatás miatt megváltozott a skrilled emailje és szeretnél befizetni vele. Erre törli és mondja hogy a befizetéssel aktiválhatod. Aztán kikéred bankszámlára a pénzed.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 04, 2017, 10:24:42
Miért lenne átlátszó? a Chates aki törli a skrilled leszarja.. Meg kell neki mondani ha megkérdezi miért törlöd, azért mert pénznem változtatás miatt megváltozott a skrilled emailje és szeretnél befizetni vele. Erre törli és mondja hogy a befizetéssel aktiválhatod. Aztán kikéred bankszámlára a pénzed.

Aztán minden egyes alkalommal játssza el ezt? Értem én, hogy egyesek ott akarják kijátszani a szabályokat, ahol csak tudják, de nem biztos, hogy hosszú távon ez előnyös. Mellesleg ha majd leesik egyszer valamelyik belső ellenőrnek, hogy az adott illető folyamatosan a szabályokat megkerülve vesz ki pénzt, és majd zárolják, korlátozzák stb. a számláját, akkor mit csináljon utána?

Én nem mondtam hogy ezt 10szer játssza el egy héten. Azt gondoltam ez egy egyszeri alkalom.

Meg különben is, ha tudja hogy bankszámlára kéri a pénzét,miért skrillel fizet be? Ez a pénzmosás elleni szabály eddig is létezett és alkalmazták, nem valami új dolog. Eddig is alkalmazták hogy oda fizetnek amivel utoljára befizettél. Ha nagyon kell bankszámlára a pénz van rá egy két "legális mód"

-Kikéri skrillre,onnan meg utalja a bankszámládra
-Kikéri skrillre, leveszi kártyával,besétál a bankba és befizeti a számlájára.


Ajánlottam egy megoldást, ha nem tetszik nem kell alkalmazni. so simple

Idézetet írta: okt8 Dátum február 03, 2017, 21:58:04
Skrillre szerettem volna kifizetést és a következő üzenet jelenik meg:

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Skrill account until you have returned at least EUR 16487 to your credit/debit card ending 9530.

2003 óta van moneybookers számlám, volt már kifizetésem a betfairtől, nem értem mi ez most? Kellene egy újabb skrill befizetés? Vagy amíg ki nem veszem a bankártyás befizetésemet addig csak oda enged kifizetni?

Köszi a segítséget!

Pontosan, a bankkártyádról befizetett összeget kell először visszahívnod a kártyára.

Idézetet írta: okt8 Dátum február 03, 2017, 21:58:04
Skrillre szerettem volna kifizetést és a következő üzenet jelenik meg:

Our anti-money laundering policy prevents transfer of money to this Skrill account until you have returned at least EUR 16487 to your credit/debit card ending 9530.

2003 óta van moneybookers számlám, volt már kifizetésem a betfairtől, nem értem mi ez most? Kellene egy újabb skrill befizetés? Vagy amíg ki nem veszem a bankártyás befizetésemet addig csak oda enged kifizetni?

Köszi a segítséget!

16.487 eurót kell előbb felvenned a fent említett kártyára, s majd azután lehet szó Skrilles kifizetésről.


Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van, annyiban más a helyzet,hogy még réges régen befizettem neteller számlámról betfairre (50USD), oda nem igényeltem vissza.

Aztán Skrillről történtek a további befizetések, és a kifizetések is skrillre, ment minden a maga rendjén, viszont tegnapi nap a kifizetési igénylésemnél kaptam egy üzenetet amiben szerepelt a neteller,illetve az 50USD-s megjegyzés is, és nem engedi a skrilles megoldást.

Ezek szerint MINDENKÉPP? előbb 50dollárt ki kellene utaltassak a netelleres számlámra? (belépni be tudok oda,de sosem használom) utána engedni fogja a többi pénzt skrillre kihúzni? (mert jelenleg most áll bent a pénz...)

Illetve meg szeretném kérdezni tőletek, hogy hogyan lehetne a legegyszerűbben megoldani,h az az 50dollár is vhogy a skrillen landoljon. (netellert nem igen ismerem) Mert elvileg ha utána nettelerről megint befizetném betfairre,akkor megint csak oda oda engedné kifizetni ezt az összeget, vagy tévedek?

Köszönöm a válaszokat!

u.i.: Exchange points-okról tudtok nekem vmi infót adni? Mekkora mennyiségtől jár érte vmi, és pontosan mi is? :)

Idézetet írta: MrElegant Dátum február 05, 2017, 21:45:32
Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van, annyiban más a helyzet,hogy még réges régen befizettem neteller számlámról betfairre (50USD), oda nem igényeltem vissza.

Aztán Skrillről történtek a további befizetések, és a kifizetések is skrillre, ment minden a maga rendjén, viszont tegnapi nap a kifizetési igénylésemnél kaptam egy üzenetet amiben szerepelt a neteller,illetve az 50USD-s megjegyzés is, és nem engedi a skrilles megoldást.

Ezek szerint MINDENKÉPP? előbb 50dollárt ki kellene utaltassak a netelleres számlámra? (belépni be tudok oda,de sosem használom) utána engedni fogja a többi pénzt skrillre kihúzni? (mert jelenleg most áll bent a pénz...)

Illetve meg szeretném kérdezni tőletek, hogy hogyan lehetne a legegyszerűbben megoldani,h az az 50dollár is vhogy a skrillen landoljon. (netellert nem igen ismerem) Mert elvileg ha utána nettelerről megint befizetném betfairre,akkor megint csak oda oda engedné kifizetni ezt az összeget, vagy tévedek?

Köszönöm a válaszokat!

u.i.: Exchange points-okról tudtok nekem vmi infót adni? Mekkora mennyiségtől jár érte vmi, és pontosan mi is? :)

Kikérsz 50 dollárt a Netellerre, majd azt Netellerről átutalod a Skrilles számládra. Egy cég.  :cya:

Idézetet írta: dynand Dátum január 17, 2017, 15:45:06
Innen is üdvözlöm a Betfair fejlesztőit, akik úgy gondolták, hogy az új kezelőfelületből érdemes kihagyni az események matched amount szerinti rendezését. Sőt, szerencsére már akkor sem írja ki, ha ráviszed az egérmutatót az adott eseményre  :bash: Meg is lepődtem volna, ha nem egy visszafejlesztést próbálnak fejlesztésként eladni.
Remélem azért a gyakori rendszerhibák megmaradnak, azok végképp nagyon hiányoznának  :D

Úgy látom hogy ez visszakerült végre. Sőt, jobb mint régen! Anyáztam én is miatta rendesen, írtam az ügyfélszolgálatnak chaten és Twitteren is. (Nem mintha a chaten tudták volna hogy mi is az a matched amount...)

Idézetet írta: G-DAWG Dátum február 13, 2017, 18:23:43
Úgy látom hogy ez visszakerült végre. Sőt, jobb mint régen! Anyáztam én is miatta rendesen, írtam az ügyfélszolgálatnak chaten és Twitteren is. (Nem mintha a chaten tudták volna hogy mi is az a matched amount...)

Matched amount szerint sorba rakni továbbra se lehet, de nem baj, van helyette filter, jó ez a felület így már. Először nem jött be, de most én is azt mondom, hogy jobb ez a dizájn, mint a régi.

#2578 március 08, 2017, 00:33:59, ncis88
Hosszútávú fogadásra szerintem óriási érték hogy az Arsenal következő managere Thierry Henry. Abban szinte biztosak lehetünk hogy Wenger nem marad és olvastam is és a kommentátor is mondta hogy állítólag tárgyalnak Henryval. Ő ugye klublegenda (igaz 0 tapasztalattal) de szerintem van ráció abban hogy kinevezik


26os odds rá igen baráti. Pár Eurot megér(het).

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 08, 2017, 00:06:55
Hosszútávú fogadásra szerintem óriási érték hogy az Arsenal következő managere Thierry Henry. Abban szinte biztosak lehetünk hogy Wenger nem marad és olvastam is és a kommentátor is mondta hogy állítólag tárgyalnak Henryval. Ő ugye klublegenda (igaz 0 tapasztalattal) de szerintem van ráció abban hogy kinevetik


26os odds rá igen baráti. Pár Eurot megér(het).


Allegri már biztos, hogy lelép a Juvétól, más értelmes csapatot nem igen tudok jelenleg aki miatt érdemes lenne váltania (Persze a Juvehoz képest ez is egy visszalépés, de gondolom kihívást keres), szóval szerintem innentől a mai nap után mpláne már ő a befutó. Persze láttunk már csodát, aprót megérhet, de szerintem semmivel nem lennének előrébb Henryval mint most Wengerrel.