Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nem tudom mi alapján osztogatják,én mindenestre nem kaptam

Most jött email is róla :ok:
De volt már hogy emailt elfelejtettek küldeni,
csak az ajánlatok közt volt....

"Végre itt a várva – várt új funkció a sportfogadás lobbiban – ezentúl szabadon kombinálhatod a fogadásaidat és egy szelvényen tippelheted meg a még el sem kezdődött és a már futó mérkőzések eredményeit! Próbáld ki még ma!"

Végre!! :ok:

Kosárlabda döntetlenre hogy kell fogadni?
Én csak a negyedekre tudok döntetlennel. :/

Köszi!

Idézetet írta: mikulenko5 Dátum április 27, 2014, 20:30:58
Kosárlabda döntetlenre hogy kell fogadni?
Én csak a negyedekre tudok döntetlennel. :/

Köszi!

Úgy tűnik, klasszikus 1x2-re sehogy nem tudsz...
Az oddsportal.com-on is csak a negyedekre mutat döntetlen szorzót, az Unibeten viszont találtam olyat, hogy "hosszabbítást játszanak", ami azért lefedi az x-et.  :)

Az Unibet nem kínál túl sok fogadási lehetőséget a hétvégi magyar NB 1-es meccsekre. 1X2 oszt kalap kabát.

Bár elnézve a Kecskemét tegnap mutatott "játékát", talán érthető is a dolog...

Mi a rák van ezzel az unibettel? Már két órája nem tudom elérni. ::)

Helló,
Vki megtudja mondani, miért lett ilyen lassú a befizetés bankszámláról Unibet-re? Januárban még amikor befizettem azonnal ott volt, most meg tegnap utaltam és még mindig nem érkezett meg a számlára a pénz...  >:(

Idézetet írta: sportfogadas7 Dátum május 06, 2014, 16:58:38
Helló,
Vki megtudja mondani, miért lett ilyen lassú a befizetés bankszámláról Unibet-re? Januárban még amikor befizettem azonnal ott volt, most meg tegnap utaltam és még mindig nem érkezett meg a számlára a pénz...  >:(

Nem most lett lassú, hanem januárban lehetett nagyon gyors.
2-5 munkanapot írnak rá.
A gyakorlatban, mikor utalsz, munkaidőben maximum 4 órán belül az Earthport nevű céghez kerül a pénzed, amely cég többek között az Unibet utalásait is kezeli.
Aztán ők jelzik az Unibetnek a pénz megérkezését, amelyet az iroda egyszer csak jóváír...

Az átutalásod automatikus, de szerintem az Earthport és az Unibet között nincs másodpercenként frissülő kommunikáció és az unibetesek is valószínűleg bizonyos időszakonként, "tömbösítve" írják jóvá a befizetéseket. Mivel nem közvetlenül a saját fogadási számládra utalsz, mindenképpen van köztes lépcsőfok, itt kettő is...

Ráadásul a hosszú hétvége miatt lehet egy kis csúszás is a feldolgozásban.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 06, 2014, 20:09:41
Nem most lett lassú, hanem januárban lehetett nagyon gyors.
2-5 munkanapot írnak rá.
A gyakorlatban, mikor utalsz, munkaidőben maximum 4 órán belül az Earthport nevű céghez kerül a pénzed, amely cég többek között az Unibet utalásait is kezeli.
Aztán ők jelzik az Unibetnek a pénz megérkezését, amelyet az iroda egyszer csak jóváír...

Az átutalásod automatikus, de szerintem az Earthport és az Unibet között nincs másodpercenként frissülő kommunikáció és az unibetesek is valószínűleg bizonyos időszakonként, "tömbösítve" írják jóvá a befizetéseket. Mivel nem közvetlenül a saját fogadási számládra utalsz, mindenképpen van köztes lépcsőfok, itt kettő is...

Ráadásul a hosszú hétvége miatt lehet egy kis csúszás is a feldolgozásban.

Tavaly augusztusban regeltem Unibet-re és mindig azonnal ott volt a pénz (akár utaltam, akár kikértem) egészen január elejéig, aztán most lefogott és újratöltöttem, de pl ahogy ma észrevettem az utalási procedúra is változott, tehát lehet ezáltal lassú lett az utalás is  >:(

Ennél ócskább kaszinót tudtok mondani, mint ami itt van?

Órák óta játszom az Aliens nyerőgépen és sosem ad töltényt a bónsuzjátékon. Azért játszom itt, mert amit ezek elvettek tőlem, azt vissza akarom szerezni. De gondolom veszett fejsze nyele. Én az összes játékukon azt látom, h sokkal rosszabb a nyerési esély, mint bárhol máshol....  :noway:
Utálom ezt az irodát a kaszinójával együtt...  :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum május 22, 2014, 03:38:56
Ennél ócskább kaszinót tudtok mondani, mint ami itt van?

Órák óta játszom az Aliens nyerőgépen és sosem ad töltényt a bónsuzjátékon. Azért játszom itt, mert amit ezek elvettek tőlem, azt vissza akarom szerezni. De gondolom veszett fejsze nyele. Én az összes játékukon azt látom, h sokkal rosszabb a nyerési esély, mint bárhol máshol....  :noway:
Utálom ezt az irodát a kaszinójával együtt...  :bash:

Van ettől még rosszabb:
expekt casinója  :great:
próbáld csak ki :ok:

10 ingyen pörgetés az új játékon a Kaszinóban. :) 25X forgatási kötelezettség a nyereményre. :-X

Csak ma éjfélig.

Nekem a Netent logó felett a betöltés megtörténik, majd kiírja ezt: A számítógép grafikai hardvere nem támogatott.
Csak ennél a játéknál, más Netent játéknál semmi probléma.
(Próbáltam videókártya driver frissítést is a legújabbra, a probléma továbbra is fennállt.)
Valakinek ötlet? ???

Idézetet írta: Gerpa Dátum május 22, 2014, 18:00:59
Nekem a Netent logó felett a betöltés megtörténik, majd kiírja ezt: A számítógép grafikai hardvere nem támogatott.
Csak ennél a játéknál, más Netent játéknál semmi probléma.
(Próbáltam videókártya driver frissítést is a legújabbra, a probléma továbbra is fennállt.)
Valakinek ötlet? ???

Nem az Aliensre van a 10 ingyen porgetes. Hanem a legújabbra.
Amúgy az en gepemen sem lehet futtatni az Alienst. De inkább ne próbáld ki, Unibeten en spec csak veszíteni szoktam. Használj egy normális irodát :)