Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: db Dátum augusztus 26, 2014, 12:59:22
Máshol dolgozom ügyfélszolgálatosként. De neked hogy esne, ha valaki besétálna a munkahelyedre és leidiótázna? Nyilvánvalóan az ügyfélszolgálatos udvariasan kezdte a dolgot, de egyesek úgy érzik, h csak azért mert ők "ügyfelek" mindjárt sértegethetnek is.

Hagyjuk már a szar dumádat István..Az ügyfélszolgálatos azért van,hogy az emberek problémáját megoldja..Viszont a legtöbb helyen főleg a magyarok kb tojnak arra hogy mi a probléma megoldása,és a szabálykönyv mögé bújnak..Igazi zombik vagytok..te is és a kollégáid is...erről ennyit...mehetsz is az oldalról.Na

Soha senkit nem idiótáztam le ezelőtt. De már nagyon kiborítottak itt is, máshol is. Nyilván utólag sajnálom is, de egyébként érdekes módon a férfi ügyfélszolgálatosak korrektek, a nők néha nagyon problémásak! ÁLTALÁNOSSÁGBAN viszont igaz (tehát értsd: más irodánál IS), hogy az bosszantó tud lenni, amit szalist is ír, hogy felvetek egy problémát és nem kapok rá értelmes választ, hanem ctrl+c ctrl+v-t.  Aztán az ember abban bízik, hogy na majd a következő ügyfélszolgálatos foglalkozik a problémájával, akkor meg újra a ctrl+v-t kapja és jön a kérdés, hogy segíthet-e valami másban :D Ilyenkor vesztem el maximálisan a bizalmam....


Egyetlen egy előnye van annak hogy van magyar ügyfélszolgálat..hogy magyar..

én mindenkinek azt javaslom, ha tud angolul két mondatot összerakni, írjon angolul.. Véletlen lenne?

Pár hónapja az egyik barátom bónuszát intéztük chaten. A kedves magyar kolléga azt sem tudta miről van szó.. alig tud angolul, de oda irányítottam.. komolyan nevettem az angolján,de 5perc alatt megoldották amit a magyar nem is értett, csak másolgatott..

Ez pontosan igy van csak megerősiteni tudom és ez csak nem is az unibetre vonatkozik pl bet365 a magyar ügyfélszolgálat szintje kritikán aluli és érdekes módon jó néhány helyen játszom kaszinózom és az angol support mindenhol szinte megtudja oldani a kérésemet mig a magyar kollégák sok esetben nem a konkrét kérdésemre válaszolnak. Hozzátenném mindenkinek a kellő tiszteletet megadva kérek és kapok is választ.

Idézetet írta: db Dátum augusztus 26, 2014, 12:59:22
Máshol dolgozom ügyfélszolgálatosként. De neked hogy esne, ha valaki besétálna a munkahelyedre és leidiótázna? Nyilvánvalóan az ügyfélszolgálatos udvariasan kezdte a dolgot, de egyesek úgy érzik, h csak azért mert ők "ügyfelek" mindjárt sértegethetnek is.
Akkor légyszíves arra válaszolj már hogy az angol nyelvű ügyfélszolgálatos miért oldja meg még a magyarnak fogalma nincs és nem is tudja hogy kit kérdezzen legalábbis ezt állítja.Számtalanszor tapasztaltam hogy nem is akarja megoldani a magyar ügyfélszolgálatos és teszem hozzá sohase voltam alpári eddig se és remélem ezután se kell annak lennem.Mégis ugyanez az álláspontom mint a többieknek.Nem is írnák most ha nem tartanám pofátlannak hogy még te vagy felháborodva amikor mi ügyfelek lehetnék azok mérgesek a lekezelő,nemtörődömség, 0 konkrét válasz adás enyhén szólva is frusztráló.

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 26, 2014, 17:05:30
Akkor légyszíves arra válaszolj már hogy az angol nyelvű ügyfélszolgálatos miért oldja meg még a magyarnak fogalma nincs és nem is tudja hogy kit kérdezzen legalábbis ezt állítja.Számtalanszor tapasztaltam hogy nem is akarja megoldani a magyar ügyfélszolgálatos és teszem hozzá sohase voltam alpári eddig se és remélem ezután se kell annak lennem.Mégis ugyanez az álláspontom mint a többieknek.Nem is írnák most ha nem tartanám pofátlannak hogy még te vagy felháborodva amikor mi ügyfelek lehetnék azok mérgesek a lekezelő,nemtörődömség, 0 konkrét válasz adás enyhén szólva is frusztráló.
Lehet ez magyar sajátosság :D itt is előfordul milliószor hogy felvetsz egy konkrét helyzetet és egyszerűen képtelenek az emberek arra válaszolni röviden velősen, hanem inkább valami teljesen másról kezdenek hadoválni ami éppen hogy érinti a problémát :)

Még egy irodán belül is nagy lehet a szórás az azonos nyelvet beszélő ügyfélszolgálatosok között (kivéve, ha csak egy van. hehe), mint ahogy ez más szakmákban is megesik.  :)

Ugyanakkor ezért a munkaadó, azaz az iroda felelős, ők nem tudják vagy nem akarják ezt számon kérni.
Mondjuk az irodáknak is nehéz dolguk van, mert tucatnyi különböző nyelven nem egyszerű ellenőrizni folyamatosan a munkatársak felkészültségét, miközben a feltételek, akciók folyamatosan váltják egymást. A képzés is idő és addig sem ügyfelezik a munkatárs...

Ráadásul az Unibetnél szinte minden alkalommal sikerül pontatlanul fordítani a promóciók eredeti szövegét (nem biztos, hogy a fordító érti is, miről van szó), ez sem könnyít a helyzeten.

Ugyanakkor tisztelem is az ügyfélszolgálatosokat, akiknek (többnyire) van türelmük kezelni a különböző létező vagy nem létező problémákat, ám most nem éreztem indokoltnak a kifakadást. (vagy nem annak lett címezve, akinek kellett volna...)
A "copy paste" módszerre meg szerintem azok panaszkodnak, akiknek nincs még kellő tapasztalatuk az angol nyelvű ügyfélszolgálatokkal. Ez bizony ott sem ritka!
Viszont amelyik irodánál komolyan veszik a "válaszolási kötelezettséget", ott nyugodtan lehet addig írogatni nekik, amíg korrekt válasz nem jön.    ::)

"IRL" mostanában a MÁV, a Posta, a Díjbeszedő, az FKF és a Digi ilyen-olyan ügyfélszolgálatához volt szerencsém, náluk sem mindig éreztem, hogy az ügyfél állna a középpontban...
Hozzájuk képest a fogadóirodák magyar ügyfélszolgálatai stílusban és hangvételben előrébb tartanak.
És már ez is valami. 

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 26, 2014, 18:57:17
...
Hozzájuk képest a fogadóirodák magyar ügyfélszolgálatai stílusban és hangvételben előrébb tartanak.
És már ez is valami.

Ez általában véve teljesen igaz!  :ok:

Mi jött rá az Unibetre?  :D
Tegnap 1500 ft-os hűségbónusz, ma meg 7500 ft-os befizetési bónusz. Eddig sose volt semmi ilyesmi, most meg csak így rájuk jött a bónuszosztogatás.  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 29, 2014, 21:07:57
Mi jött rá az Unibetre?  :D
Tegnap 1500 ft-os hűségbónusz, ma meg 7500 ft-os befizetési bónusz. Eddig sose volt semmi ilyesmi, most meg csak így rájuk jött a bónuszosztogatás.  :D

Szerencsés vagy, és soha nem kapok innen semmit...  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 29, 2014, 21:28:16
Szerencsés vagy, és soha nem kapok innen semmit...  :noway:

Én se,de rábasznak,mert nem fizetek be oda többet..

De fogalmam sincs miért kaptam, amikor több hónapja már nem is fizettem be hozzájuk, meg nem is játszok ott.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 29, 2014, 22:15:17
De fogalmam sincs miért kaptam, amikor több hónapja már nem is fizettem be hozzájuk, meg nem is játszok ott.
Meg is válaszoltad magadnak. ;)

#1528 augusztus 30, 2014, 01:38:43, benedek185
Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 30, 2014, 00:39:09
Meg is válaszoltad magadnak. ;)

Jól van, igazad van. Vissza akartak csábítani.  ;D

Másnál is behalt az Unibet, se elő, se sportfogadás?