Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Coraggio Dátum szeptember 27, 2014, 21:11:45
Nem tudom én miért lehetek kiváltságos helyzetben, de én egyelőre be tudok fizetni skrillen unibetre.

Neked is eurós?


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 27, 2014, 22:38:55
Kösz ettől bizony jobban érezük magunkat.
:beerchug:

Azért ez fontos infó lehet. Egyrészt ha Unibet István olvas minket, akkor jobban meggondolja majd, mit válaszol, mikor rákérdezek a dologra, másrészt tényleg lehet, hogy csak a középárfolyamos euró-forint váltást akarták kiiktatni.


Nekem is eurós a számlám, és van skrilles be- és kifizetés.

Akkor egységesen a netelleres befizetés tűnt csak el?
A kifizetési lehetőségeknél megmaradt mindkettő, a skrilles befizetés meg vagy eltűnt vagy nem.

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 27, 2014, 22:06:16
Nálam is megy a  ki/be fizetés Skrillen Netelleren.Érdeklődve olvasom hogy van akinél le van tíltva.Eurós a számlám lehet azért?

Nem hinném. Vagy ha igen, akkor én a szabályt erősítő kivétel vagyok (eurós számla, skrill/neteller nuku).

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 28, 2014, 17:12:25
Nem hinném. Vagy ha igen, akkor én a szabályt erősítő kivétel vagyok (eurós számla, skrill/neteller nuku).
ugyanez nálam :)

A magyar piacon biztonsági okokból nem elérhető! Hol laktok ti? :D :D

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 27, 2014, 22:41:28
Neked is eurós?


Azért ez fontos infó lehet. Egyrészt ha Unibet István olvas minket, akkor jobban meggondolja majd, mit válaszol, mikor rákérdezek a dologra, másrészt tényleg lehet, hogy csak a középárfolyamos euró-forint váltást akarták kiiktatni.

Forintos a kicsike

Amúgy ezen én csak röhögni tudok, mert Skrill nélkül én ide csak akkor fogok befizetni, ha lesz egy jó promójuk. Ha lehetne Skrillen keresztül befizetni, akkor szerintem még mindig játszanék itt.  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 28, 2014, 19:10:39
Amúgy ezen én csak röhögni tudok, mert Skrill nélkül én ide csak akkor fogok befizetni, ha lesz egy jó promójuk. Ha lehetne Skrillen keresztül befizetni, akkor szerintem még mindig játszanék itt.  :noway:

Promó :D ;DArra gondolsz,mikor nekünk magyaroknak 3000 ért kell játszani a kiválasztott nyerőgépen azért az 5 free spinért,amit minden külföldi ingyen játék nélkül megkap?? ;D

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 28, 2014, 19:27:28
Promó :D ;DArra gondolsz,mikor nekünk magyaroknak 3000 ért kell játszani a kiválasztott nyerőgépen azért az 5 free spinért,amit minden külföldi ingyen játék nélkül megkap?? ;D

:beerchug:

Nálam a Unibet kaszinó kuka, annyit vesztettem már, hogy inkább tiltattam a kaszinó részleget. A semmitérő kaszinó promóikat el sem fogom olvasni :) Vagy ha véletlenül elolvasom, biztosan nem gondolkodom rajta, hanem törlöm a levelet. Amúgy eddig sem nyertem velük semmit, ezután sem fogok. :D
Inkább ha adnak sportfogadásra valami befizetési bónuszt, vagy hasonlót, akkor előveszem a bankkártyám. De abban sem túl jók már :)
Egy szó mint száz, amíg nincs újra skrilles befizetés, addig nálam felejtős az iroda.

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 28, 2014, 23:03:10
:beerchug:

Nálam a Unibet kaszinó kuka, annyit vesztettem már, hogy inkább tiltattam a kaszinó részleget. A semmitérő kaszinó promóikat el sem fogom olvasni :) Vagy ha véletlenül elolvasom, biztosan nem gondolkodom rajta, hanem törlöm a levelet. Amúgy eddig sem nyertem velük semmit, ezután sem fogok. :D
Inkább ha adnak sportfogadásra valami befizetési bónuszt, vagy hasonlót, akkor előveszem a bankkártyám. De abban sem túl jók már :)
Egy szó mint száz, amíg nincs újra skrilles befizetés, addig nálam felejtős az iroda.

Befizetési promó az Eb-ig biztosan nem is lesz :D :D

Megnyitottam a póker klienst, és kiírta, hogy ingyen pörgetésem van. Nem tudom mit lehet írni, de azt írja, hogy akár 3 pörgetés is naponta. Én kipróbáltam, semmit sem pörgetett ki, de hátha valakinek szerencséje lesz.

Szerk.:
Szerezz naponta három ingyenes pörgetést az izgalmas Unibet Open Slotra, ahol számtalan különböző Unibet Open selejtező jegyet nyerhetsz, sőt akár egy 2000€ értékű csomagot is az Unibet Open londoni állomására!
Hogyan szerezhetsz ingyenes pörgetéseket?

Mindössze annyit kell tenned, hogy cash game-et játszol.

Egy ingyenes pörgetés megszerezéséhez meg kell nézned:

    50 flopot NL4/PL4-en vagy
    25 flopot NL10/PL10-en vagy
    15 flopot NL25/PL25 vagy magasabb téten

Naponta három ingyenes pörgetést szerezhetsz!

Idézetet írta: iLogic Dátum október 02, 2014, 15:16:55
Megnyitottam a póker klienst, és kiírta, hogy ingyen pörgetésem van. Nem tudom mit lehet írni, de azt írja, hogy akár 3 pörgetés is naponta. Én kipróbáltam, semmit sem pörgetett ki, de hátha valakinek szerencséje lesz.

Szerk.:
Szerezz naponta három ingyenes pörgetést az izgalmas Unibet Open Slotra, ahol számtalan különböző Unibet Open selejtező jegyet nyerhetsz, sőt akár egy 2000€ értékű csomagot is az Unibet Open londoni állomására!
Hogyan szerezhetsz ingyenes pörgetéseket?

Mindössze annyit kell tenned, hogy cash game-et játszol.

Egy ingyenes pörgetés megszerezéséhez meg kell nézned:

    50 flopot NL4/PL4-en vagy
    25 flopot NL10/PL10-en vagy
    15 flopot NL25/PL25 vagy magasabb téten

Naponta három ingyenes pörgetést szerezhetsz!

Én már kettőt pörgethettem ma, de semmi  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 02, 2014, 17:12:31
Én már kettőt pörgethettem ma, de semmi  ;D

Nekem is megvolt a második. Ugyanannyit kaptam, mint az elsőre ;D

Idézetet írta: iLogic Dátum október 02, 2014, 17:25:39
Nekem is megvolt a második. Ugyanannyit kaptam, mint az elsőre ;D

3.-ra kiadott egy freeroll jegyet. Összességében majdnem 10 dolláromba került, de az érzésért megérte :D Most megyek és vállon veregetem magamat.