Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum október 15, 2014, 18:34:41
Ha elfogadjatok a 600 penzt akkor az aktiv bonuszoknal kiirja min lehet forgatni es mennyi van meg vissza.
Sportfogadason is lehet elvileg, de nem ma lesz, mire kipergetitek azt garantalom - vmi nagyon lehetetlen osszeg volt ott nekem tegnap.

Valami 600 ezer forint körül...  ;D  ;D  ;D

A többi iroda sem dobálja a bónuszokat a meglévő játékosoknak. Az Unibet az átlaghoz képest még egész gyakran ad.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 15, 2014, 23:18:30
A többi iroda sem dobálja a bónuszokat a meglévő játékosoknak. Az Unibet az átlaghoz képest még egész gyakran ad.

Hát,lehet nektek igen,viszont én még a bwintől is több promót kapok,pedig mindenki tudja,hogy egy nagy rakás sz-r az is

Idézetet írta: szalist Dátum október 16, 2014, 00:09:16
Hát,lehet nektek igen,viszont én még a bwintől is több promót kapok,pedig mindenki tudja,hogy egy nagy rakás sz-r az is

Nem gondoltál arra, hogy lehet nem vagy a kedvencek listáján?

Volt többszöri befizetésed? Hányszor kaptál bónuszt és használtad azt fel?

Idézetet írta: Milan Dátum október 16, 2014, 08:21:18
Nem gondoltál arra, hogy lehet nem vagy a kedvencek listáján?

Volt többszöri befizetésed? Hányszor kaptál bónuszt és használtad azt fel?

Szia!Kb 3-4 naponta fizettem be oda kisebb nagyobb összegeket.(4000-100000 Ft/ig)
Az összes bónuszukat kihasználtam amit adtak,kivéve a fogadásbiztosításokat.Azokat annyira nem szeretem.Inkább befizetési és kaszinóbónuszokkal éltem.Nemtudom mi alapján döntik el,hogy "kedvenc" vagyok-e vagy sem,de úgy érzem,hogy elég sok pénzt otthagytam az utóbbi pár évben,hogy néha engem is dobáljanak ilyenekkel,de nem teszik.Pedig még azt se lehet mondani,hogy gyakoriak voltak a kifizetéseim onnan.Mindegy,a következő bónuszig engem nem látnak ottan ;D ;D :D

Már nincs moneybookers-es befizetés?

Idézetet írta: Wezli Dátum október 25, 2014, 11:41:22
Már nincs moneybookers-es befizetés?

Sajnos már nincs, de kifizetni ki lehet rá, Netellerre szintúgy. Persze csak ha már volt ezekről befizetésed, csak abban az esetben él ez a dolog.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 25, 2014, 11:53:20
Sajnos már nincs, de kifizetni ki lehet rá, Netellerre szintúgy. Persze csak ha már volt ezekről befizetésed, csak abban az esetben él ez a dolog.

Köszi. Akkor ez az iroda nálam kilőve, kár mert a mai promot megjátszottam volna.

Jó 10 napja tettem egy kosárkombót, NBA preseason meccseknek hittem őket, de kiderült, hogy főszezonra kiadott over határok voltak, ezért nem is gondoltam, hogy kezdés előtt 10 nappal határt kiadnak, mert a sérülések miatt csak 2 nappal a meccs előtt lövik be a határokat általában. Az általam rakott meccsek 4, illetve 5 pontos negatív különbségben vannak a mostani határokhoz képest. Írjak a chaten nekik, vagy nem érdemes emiatt?

Nem érdemes írnod. Amikor fogadtál, akkor azok a határok voltak kínálva, és te elfogadtad. A te felelősséged ellenőrizni, hogy jó meccsre teszel-e.

Amikor a supportal beszélsz hagyd ki hogy azt hitted.
Printscreen+photoshop szerintem megoldod  :beerchug:  ;D

Hagyom lefutni, az én hibám volt, hogy azt hittem preseason.

Idézetet írta: bendehal Dátum október 28, 2014, 19:13:33
Amikor a supportal beszélsz hagyd ki hogy azt hitted.
Printscreen+photoshop szerintem megoldod  :beerchug:  ;D

A bet365 angol chatnél bejött már ez az: "azt hittem duma", de tényleg semmi cigányság nem volt benne és nekem adtak igazat.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 28, 2014, 19:13:13
Nem érdemes írnod. Amikor fogadtál, akkor azok a határok voltak kínálva, és te elfogadtad. A te felelősséged ellenőrizni, hogy jó meccsre teszel-e.

Igaz, de meglepő volt kész határokat kitenni. A traderek már óriásit porszívóztak, ha az esésre spekuláltak.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 28, 2014, 19:45:23
Igaz, de meglepő volt kész határokat kitenni. A traderek már óriásit porszívóztak, ha az esésre spekuláltak.

Most mar gondolom targytalan, de velem megtortent, hogy beneztem tavaly nyaron egy Forma 1-es hosszutavu betet - 2013 helyett a 2014-es szezonra fogadtam (amit tavaly julius kozepen elkovetni nem kicsit baromsag) viszont irtam a supportnak a megteveszto banner (vagy mar mittomen mi miatt - evszamokat amugy nem szoktam benezni) okan - proba, szerencse alapon -  es voidoltak a fogadasom. Ez talan az utolso pozitiv elmenyem az Unibeten. Amiota uj felulet van es sajat pokerszoftver en nagyon elszoktam toluk.