Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most kaptam email-t, hogy a hétvégén megint lesz kockázatmentes 3000Ft-os élő fogadás. Kérdés, hogy a múltkori ugyanilyen fogadás vesztes volt és még nem forgattam meg tehát az még aktív.
Lehetséges, hogy elfogadjam a mostani bónuszt is a régi mellé?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum október 31, 2014, 18:51:06
Most kaptam email-t, hogy a hétvégén megint lesz kockázatmentes 3000Ft-os élő fogadás. Kérdés, hogy a múltkori ugyanilyen fogadás vesztes volt és még nem forgattam meg tehát az még aktív.
Lehetséges, hogy elfogadjam a mostani bónuszt is a régi mellé?

Egyszerre csak egy bónuszod lehet aktív. Ha aktiválod mielőtt a másikat még nem forgattad meg teljesen, akkor törlik a bónusz összeget, sőt talán még a függőben lévő fogadásaidat is, amit a bónuszból tettél.

Kedves XY!
Szereted a meglepetéseket? És az ingyen pörgetéseket? Ha igen, akkor ezen a héten az Unibeten a helyed! A következő hét nap során minden este felfedünk egy rejtélyes nyerőgépet amelyekre mindenki 5 ingyenes pörgetést kap!

A Rejtélyes Ingyen Pörgetések promóció keretein belül a kiválasztott nyerőgépeken 18:00 és 20:00 (CET) között érhetőek el az ingyen pörgetések! Látogass el az alábbi oldalra, tudd meg hogy melyik nyerőgép szerepel az adott napon a promócióban, nyisd meg a játékot és használd ingyenes pörgetéseidet!

Figyelem: a promócióhoz való részvételhez a promóció oldalán fel kell iratkozni!

Sok szerencsét és jó szórakozást kíván
Az Unibet csapata

A mai gep a Jack Hammer. Mondjuk a feltetelek nemszepek. Enyhen szolva.


    Az ingyenes pörgetések november 3. és november 9. között a hét minden napján 18:00-tól 20:00-ig (CET) érhetőek el.
    Az ingyen pörgetések minden nap más játékon lesznek elérhetőek, amit ezen az oldalon naponta közzéteszünk.
    Minden bónusz pénzből számrazó nyeremény bónusz pénznek minősül, amíg a forgatási követelmények nem teljesültek.
    Az ingyenes pörgetésekből származó bónusz pénzt a "Számlám" menüpont alatt követheted nyomon.
    Minden bónusz pénzt legalább 25-ször kell megforgatni.
    A bónusz pénzt csak az alábbi listán szereplő játékokon forgathatod meg.
    A bónusz pénzt csak a már említett listán szereplő nyerőgépeken forgathatod meg, vagy a Netent asztali játékain. A Blackjack és más asztali játékok 10%-ban számítanak bele a megforgatásba, a Roulette és a Baccarat nem számít bele.
    Minden bónusz pénzből származó nyeremény bónusznak minősül.
    Először a valódi pénzes egyenleged kerül felhasználásra, után a bónusz pénz.
    Azok az ügyfelek, akik Windows mobilkliensről játszanak, nem vehetnek részt a netent játékokra kínált ingyenes pörgetés promóciókban.
    Minden fel nem használt ingyenes pörgetés elveszik a promóció végén.
    Minden fel nem használt bónusz elveszik 30 nap után.
    Az Unibet fenntartja a jogot, hogy bármikor visszavonja a promóciót.

0,00 €.

A nyereményt bent hagytam nektek.  ;D




5.9 euró, nagyjából 9-szer sikerült megforgatni ;D

Hát hihetetlen nagy mákom van, csak sikerüljön kiforgatni... Melyik játékokon lehet? Ha rákattintok a részvételi feltételeknél a linkre, ahol elvileg a listának kellene lennie akkor 'a kért oldal nem található' felirat jön ki. 19.50€ lett...  :o

Idézetet írta: baliizu Dátum november 03, 2014, 19:37:47
Hát hihetetlen nagy mákom van, csak sikerüljön kiforgatni... Melyik játékokon lehet? Ha rákattintok a részvételi feltételeknél a linkre, ahol elvileg a listának kellene lennie akkor 'a kért oldal nem található' felirat jön ki. 19.50€ lett...  :o

Nálam is ez volt. Kipróbáltam nagyjából egy tucat sloton, de egyikre sem jelezte a bónuszt, így maradt a Jack Hammer.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 03, 2014, 19:52:15
Nálam is ez volt. Kipróbáltam nagyjából egy tucat sloton, de egyikre sem jelezte a bónuszt, így maradt a Jack Hammer.

Nekem engedi szinte az összesen amire eddig próbálkozásképpen rákattintottam. Nagyon ritkán játszom nyerőgépeken, sőt, csak ha van ingyen pörgetés akkor, tehát nem tudom melyek azok amik jó gépek. Tudna valaki segíteni, melyik sloton érdemes próbálkozni a pörgetéssel?

Én az ilyen promókat lesz.... :)

Sosem nyertem semmit, ha meg véletlenül nyernék, akkor meg még kéne forgatni 25x. :D Garantálom, ha nem kapok egy big wint a forgatás során, akkor egy centet sem fogok nyerni :)
Az Unibet kaszinója meg nem az, ami ontaná a big wineket...
Lemondok eme csodás promóról, tehát nektek adom az "nyereményem" :D  :beerchug:

Szívesen ;)

Victorius a mai gép. nekem nem nagyon volt győzelem:0.29 euro.
Sok sikert!

"Ha szereted a rejtélyeket, akkor van egy ajánlatunk számodra erre hétre, hiszen a hét minden napján felfedünk egy rejtélyes nyerőgépet, amelyekre 5 ingyenes pörgetést kap az első 200 játékos, aki megnyitja azt!"

Haha, ugy latszik nehanyan kitudtak porgetni par zsetont szepen, ha mar masodnapra le lett korlatozva a promo.