Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Reggel beléptem, de nem volt bónusz amit elfogadjak. Gondoltam letolom ezt az AO élő kockázatmentes fogadást.
Későn léphettem be és levették a palettáról? Vagy másnak sem volt?

Idézetet írta: szumos Dátum január 20, 2015, 07:53:25
Reggel beléptem, de nem volt bónusz amit elfogadjak. Gondoltam letolom ezt az AO élő kockázatmentes fogadást.
Későn léphettem be és levették a palettáról? Vagy másnak sem volt?

Én is épp ezt akartam kérdezni.

Nem teljesen értem, mi van evvel az irodával.

Idézetet írta: szumos Dátum január 20, 2015, 07:53:25
Reggel beléptem, de nem volt bónusz amit elfogadjak. Gondoltam letolom ezt az AO élő kockázatmentes fogadást.
Későn léphettem be és levették a palettáról? Vagy másnak sem volt?

Arra tippelek, hogy minden bónuszt csak az adott nap éjfélig lehet elfogadni és az 24 órán belüll használható fel.
Az, hogy a mai ajánlat nem került fel, lehet a "szokásos" technikai hiba, feledékenység vagy tökömtudjami is.  :)

Esetleg megvárják, hogy a még tartó meccsek lemenjenek, hogy egy meccsnapon ne lehessen két bónuszt is kihasználni. (egyet éjfél előtt aktiválva, egyet éjfél után)

A tegnapit aktiváltam már délelőtt, de végül éjszaka nem játszottam és még mindig ott van az aktív bónuszok között.
Új ajánlat nekem sincs még.

Érdekes ez az unibet....
Tegnap elbuktam az 1500ft ingyenes fogadást, de sehol nem találom, h a pénzt visszaadták volna.
Nálatok, h ment ez?

Most éppen működik az oldal, cserébe se híre, se hamva a mai bónusznak.

A tegnapit nem használtam ki, rá se kattintottam, de valamiért beléptem az unibetre délelőtt, s akkor az még ott volt. Legalábbis volt a nevem mellett egy 1-es. Gondoltam az biztos az. Le is vontam a következtetést, hogy sokáig kinn van a "jegy".
De lehet igazad van és most hamar bevették. Megkérdeztem ímélen, majd meglátjuk mit mondanak.

Megjelent a bónusz.

Nekem ez jött. Meg a kis faszomat hülyék!!!  :bash:

Helyezz el 4 különböző élő fogadást 1500Ft téttel az Australian Openen és szerezz kockázatmentes élő fogadást bármelyik mai mérkőzésre!

Hogyan működik?
1. Fogadd el a bónuszajánlatot
2. Fogadj élőben 4x1500Ft értékben
3. Térj vissza ide és fogadd el a kockázatmentes élő fogadást
4. A következő élő fogadásod kockázatmentes 1500Ft értékig

Fontos: Mind az öt fogadást a mai nap során kell elhelyezned, egyszerre pedig csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz.


A fogadások csak Australian Open meccsre mehetnek? Elcsesztem az 5. fogadást (nem aktiváltam), ezért utána raktam még 1-et élőben focira, és azóta is aktív a promóció, visszatérítést nem kaptam, de ha a mait akarnám elfogadni, akkor kiírja, hogy van 1 aktív bónuszom. :S

Mik ezek a Tippmixpro-s színek, elemek az Unibetnél...?  :laugh:

#1840 augusztus 22, 2016, 11:23:02, ereghard
sa

Fizettem már be utalással 100ft-ot  ;D
Nyílván azt azért nem nyúlták le mert nem volt pofájuk..  :bash:
Lehetséges hogy te rontottál el valamit.

Idézetet írta: ereghard Dátum január 31, 2015, 15:27:54
a banki utalásos befizetést kerüljétek,egyszerűen letagadják hogy befizettél
még én menjek a bankba bizonylatot kérni,bekaphatják
jó hogy csak 500ft-ot küldtem,de többet egy ft-ot nem fognak tőlem látni

Ha te elutaltad és ők nem kapták meg, az azért is lehet, mivel nem is az Unibetnek kell utalni, hanem egy pénzkezelő-közvetítő cégnek.
Ott is lehetett a hiba, illetve te is elronthattál valamit.
Az igazolást azért kérik, hogy utána tudjanak nézni. Nem hiszem, hogy a te 500 ft-odat akarják benyelni...

sziasztok. Létezik hogy Unibetre nem lehet skrillen keresztül befizetni mert nem látom hogy felajánlaná ezt az opciót?!

Igen. A többségnek kivették.