Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum május 21, 2015, 22:51:35
Azt hiszem akkor ezt a kort most en nyertem: €0.00.
Jo kis slot ez (NEM), semmi feature win vagy ilyesmi es a nyero vonalak is szarul fizetnek, hehe min. bet meg €0.20. Tipikus NetEnt tragedia.

Szerintem meg én mert e-mailt sem kaptam :cya:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 22, 2015, 12:49:25
Melyik gépre? /Nekem nem jött levél./
Stickers. Beléptem és ott várt a 10 pöri.

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 22, 2015, 16:57:50
Stickers. Beléptem és ott várt a 10 pöri.

Hát, engem is, csak 0.00 lesz.
Legalább nem kellett kipörgetni... :)

Adott 23 eurót... persze a cigányok nem hagyták kipörgetni!

A 10 ezres befizetési bónuszuk nem él már? Nem látom sehol náluk.

Idézetet írta: dynand Dátum május 26, 2015, 19:52:54
A 10 ezres befizetési bónuszuk nem él már? Nem látom sehol náluk.

"Hogyan működik?
- Az ajánlat 05.19. 17:00 és 05.20. 20:00 között elérhető"

30 nap van befizetni és megforgatni, de ehhez el kellett fogadni.

Ha a tenisz meccset feladja az egyik akkor nem void lesz? Nem találom a szabályzatot az oldalukon.

Itt ->http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers meg tudod nézni, melyik irodánál hogy értékelik ki.Ha jól látom, unibetnél ha 1 set végigment akkor már nem érvénytelenítik a fogadást.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum május 27, 2015, 23:01:18
Ha a tenisz meccset feladja az egyik akkor nem void lesz? Nem találom a szabályzatot az oldalukon.

Itt 1 games vagy 1 szettes szabály van már nem emlékszem pontosan de biztosan nem void.

Elvileg van mara 50%-os befizetesi kaszino bonusz (max. bonusz 10e Ft), a kovetelmeny 20x forgatas 30 nap alatt a kaszinoban (ami itt jelzem tobb, mint korrekt, tekintve az Unibet jatekkinalatat).

Szia!
Min lenne erdemes kiporgetni szerinted?

Idézetet írta: rundmc Dátum június 04, 2015, 16:05:02
Szia!
Min lenne erdemes kiporgetni szerinted?
Gondolom legtobben az elo kaszinoban fogjak elrulettezni, vagy blackjackelni, mert ott csak 4x a kovetelmeny, viszont a tet 10%-a fog csak a forgatasba beleszamitani :)
Fogalmam sincs, adja magat a Dead Or Alive ahol nagyot lehet szakitani egy-egy szerencses free spin korrel, de maga a jatek dogunalom.
En valszeg a Raging Rhino-n, vagy a Montezuma-n verem majd el, egyiken sem lehetetlen nagy nyeremenyt fogni, viszont ezeken az alaptet is tobb az atlagnal vagy eljatszom a Terminator 2-on, ahol azert szerencsem is szokott lenni neha...
De atlagban bonuszt forgatni vagy jo RTP-vel rendelkezo vagy high variance slotnal kell szvsz - vagy olyannal, ahol meg talan elvezed is majd a vegen a dolgot.

Szerencsés Csütörtök!

Júniusban minden csütörtökön bónusszal várnak az Unibet Kaszinóban! Az ajánlat hétről-hétre változhat, így érdemes minden csütörtökön megnézni a számládat, hogy megtudd mi vár rád az adott héten és hogy biztosan ne maradj le ajánlataikról!

Első heti ajánlatuk a következő: 50%-os befizetési bónusz 10.000Ft értékben.

Hogyan működik?

Fogadd el az ajánlatot a Bónuszaim menüben
Töltsd fel a számládat minimum 1000Ft-tal
Befizetésedre 50%-os bónuszt adnak maximum 10 000Ft értékben!
A bónuszt a kaszinóban és játékokon 20x, az élő kaszinóban 4x kell megforgatni
Figyelem: ezt a bónuszt sportfogadáson és pókeren nem lehet megforgatni.

Részvételi feltételek:

A bónusz aktiválásához lépj a "Számlám" > "Bónuszajánlataim" menübe, majd iratkozz fel a bónuszra.
Az ajánlat elfogadása után 30 napod van a bónusz megforgatási követelményeinek teljesítésére.
Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
A bónuszt csak az elfogadástól számított első befizetésre kaphatod meg.
A bónusz összege a befizetésed 50%-a, maximum 10 000Ft. A maximális bónusz megszerzéséhez 20 000Ft-tal kell feltöltened a számládat.
Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, legalább 1000Ft-ot kell befizetned.
A bónusz forgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 30 napon belül kell telejsíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.
A forgatási követelmények a következők: Kaszinó és játékok 20x, Élő Kaszinó 4x
Ezt a bónuszt sportfogadáson és pókeren nem lehet megforgatni.
A kaszinó játékok a következőképpen számítanak bele a forgatási követelményekbe: minden asztali játék és video poker 10%-ban, a nyerőgépek 100%-ban.
Minden élő kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe.
Mobilról elhelyezett tétek számítanak.
Ha a játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy telejsítette a forgatási követelményeket, akkor tájékoztatnia kell az Ügyfélszolgálatot, hogy töröljék a bónuszát. A bónusz törlésével a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
Ha a forgatási követelmények teljesültek, akkor a bónusz készpénzzé alakul.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció visszavonására és megváltoztatására.

Másnak sem elérhető az Unibet?Órák óta próbálom behozni,de semmi.

Nálam megy, be tudtam lépni is.