Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

TiB és 2 vendég van a témában


Sziasztok,2 napja nem tudok belépni Unibetre.A számlája nem elérhető.Chat-en azt írták hogy rutin ellenőrzés,ami 5 napot is igénybe vehet és küldjem el a személyi másolatot,meg kivonatot.Valaki járt már így?üdv

Megint hétvége, megint lerobbant a sportfogadás részleg.  :bash:

Másnál is eljátssza, hogy belépek-nem jelenik meg a számla-rákattintok valamire-kidob-belépek-bármire kattintok-kidob. :(

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 09, 2015, 18:42:01
Másnál is eljátssza, hogy belépek-nem jelenik meg a számla-rákattintok valamire-kidob-belépek-bármire kattintok-kidob. :(

Nekem most jó.
Néha szokott ilyen lenni, az előzmények törlése mindig megoldja a problémát elvileg, már régen volt ilyen.

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 09, 2015, 18:42:01
Másnál is eljátssza, hogy belépek-nem jelenik meg a számla-rákattintok valamire-kidob-belépek-bármire kattintok-kidob. :(

Chromenál hónapok óta ez a problémám, többi böngésző OK.

Skrillre milyen gyorsan fizetnek ki? Hétvégén foglalkoznak vele?

Ha jól emlékszem valaki már csinált valahova egy összesítést hol milyen gyorsak, hány órakor néznek rá stb stb, de nem találom.

Mostanában 1 max 2 óra. Hétvégén egyaránt.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 15, 2015, 17:35:11
Mostanában 1 max 2 óra. Hétvégén egyaránt.

Hm, akkor javukra változtak mióta nem jártam náluk. Köszi a gyors választ  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 15, 2015, 17:14:29
Skrillre milyen gyorsan fizetnek ki? Hétvégén foglalkoznak vele?

Ha jól emlékszem valaki már csinált valahova egy összesítést hol milyen gyorsak, hány órakor néznek rá stb stb, de nem találom.

Topikja is van, bár nem túl friss adatokkal  :)

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10059.0.html

Idézetet írta: Latzka Dátum október 15, 2015, 18:59:55
Topikja is van, bár nem túl friss adatokkal  :)

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10059.0.html

Nagy király vagy, ezt említettem pár hozzászólással fentebb (szóval még megbízható a memóriám  ;D).  :beerchug:

Más is kapott NHL-re 6000 Ft kockázatmentest? Minimum 1.40.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 15, 2015, 17:35:11
Mostanában 1 max 2 óra. Hétvégén egyaránt.

Akkor téged nagyon szeretnek, hajnali kettőkor kértem ki, még mindig visszavonható.

#2052 október 17, 2015, 10:19:31, Cpt. Szikla
Sűrűn használom, mivel itt játszom át Skrill-re a pénzt kártyás befizetésről. Mindjárt indítok egyet és megnézzük, mennyi az annyi..

57 perc volt.  ;)

Sziasztok
Remèlem tudtok abban segíteni hogy hogyan tudom kimásolni a fogdásaimat. Nem engedi kijelőlni sem a függő sem a fogadási előzmènyeknèl.
Előre is köszönöm a válaszokat.

"Technikai okok miatt sajnos vissza kellett vonnunk az Élő Fogadás Bajnokság promóciót, amiért ezúton szeretnénk elnézést kérni. A promócióra feliratkoztál és élőben is fogadtál, így jószándékunk jeléül egy 1500Ft értékű kockázatmentes élő fogadást írtunk jóvá a számládon. "

Mivel az északi országok játékosaival úgy sem lehet felvenni a versenyt, így több, mint jól jöttem ki ezen ajánlatból.  :great: