Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Segítsetek! Abaqoossal próbálom feltölteni az unibetet,de az összeg beírása majd a befizetés gomb megnyomása után ez jelenik meg. Eddig nem volt ilyen bajom.

Idézetet írta: tulip60 Dátum május 12, 2016, 06:32:11
Segítsetek! Abaqoossal próbálom feltölteni az unibetet,de az összeg beírása majd a befizetés gomb megnyomása után ez jelenik meg. Eddig nem volt ilyen bajom.
szerintem próbálj ki egy másik böngészőt.

Ugyanazt csinálja mindegyikkel,feljön ez az ablak néhány másodpercig,majd visszadob a befizetési oldalra.

Lehet hogy technikai hiba, próbáld meg később (persze ha nem késő addigra). Tegnap karbantartás volt náluk, lehet most is gebasz van.

Amúgy nem tudom mi a manó, de tegnap az unibet, ma a bet365 és a william hill bingó tartja magát karban, sportingbet meg nem engedett belépni zenmate nélkül.  :bash:


Nem tudom mi ez,de az unibetesek sem tudták megoldani már egy hete.

Ez a BetUP tényleg vicces egy játék. A Seinajöen-HIFK meccsen kettőt tudtam tippelni, mert el kellett mennem hazulról. Viszaérek, erre 2 euro 30 cent van a számlán. A sors valamelyest visszaadta a tegnapit. :ok:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 14, 2016, 16:14:59
Ez a BetUP tényleg vicces egy játék. A Seinajöen-HIFK meccsen kettőt tudtam tippelni, mert el kellett mennem hazulról. Viszaérek, erre 2 euro 30 cent van a számlán. A sors valamelyest visszaadta a tegnapit. :ok:

A múltkor inkább én voltam vicces. Valamelyik meccsen az első félidőben 13. lettem 1300-ból,nyertem 2.20 ajrót,befizettem magam 2.00 ajróért a 2.félidőre, találat=0  :D :bash: :redchug:

Idézetet írta: runin Dátum május 14, 2016, 16:24:15
A múltkor inkább én voltam vicces. Valamelyik meccsen az első félidőben 13. lettem 1300-ból,nyertem 2.20 ajrót,befizettem magam 2.00 ajróért a 2.félidőre, találat=0  :D :bash: :redchug:

Én is befizettem belőle 2-t a bayern meccs 2. félidejére és kaptam a helyzeésért 3 eurot. :great:

Én most először voltam bent az első 10ben,egészen a meccs végéig,majd mentem a tömeggel,hogy nem lesz se gól se les se lap,hát perszehogy lett les,igy kicsúsztam még a dijazottakból is,mivel ez plusz 4pontot ért a merészeknek.Nem megy ez nekem,a legelsőn nyertem egy kia aprót,mikor még össze-vissza nyomkodtam. ;D

Nadal végső győzelmére kiemelt 6-os szorzón 0,64 eurót enged feltenni, Serena esetében ez lényegesen kedvezőbb, 0,65 euró.
Lájvcset Ildikó szerint ez mindenkinél így van, nincs a számlámon korlát.

Köszönöm Unibet, nagyon köszönöm.

Sziasztok!
Nemrég regisztráltam az Unibetre és az 1500 Ft-os kockázatmentes fogadás szabályain próbálom átrágni magam. Ezt a mondatot nem tudom értelmezni, de még ötletem sincs:
"- Az ajánlat nem érvényes azokra a fogadásokra, amelyek mérkőzés előtti és élő választást is tartalmaznak."
Valaki meg tudná magyarázni?  ::)

Idézetet írta: levitv Dátum május 17, 2016, 22:11:28
Sziasztok!
Nemrég regisztráltam az Unibetre és az 1500 Ft-os kockázatmentes fogadás szabályain próbálom átrágni magam. Ezt a mondatot nem tudom értelmezni, de még ötletem sincs:
"- Az ajánlat nem érvényes azokra a fogadásokra, amelyek mérkőzés előtti és élő választást is tartalmaznak."
Valaki meg tudná magyarázni?  ::)
nem vonatkozik olyan fogadásra amelyiken van egy MÉG el nem kezdődött meccsre tipped ÉS egy MÁR elkezdődött meccsre tipped  :ok:

Idézetet írta: Debra Dátum május 17, 2016, 15:43:34
Nadal végső győzelmére kiemelt 6-os szorzón 0,64 eurót enged feltenni, Serena esetében ez lényegesen kedvezőbb, 0,65 euró.
Lájvcset Ildikó szerint ez mindenkinél így van, nincs a számlámon korlát.

Köszönöm Unibet, nagyon köszönöm.

Csütörtök délután nekem még engedett 1326 ft-ot feltenni, de érthetően nem nagyon ugrálhatnak, mert 10% feletti arbitrázs volt Serena szorzójával.

Unibeten Everybody wins tournára FREEMONEY a jelszó, cash game jegyeket kap mindenki aki regel. Van még 7 perc, és kb háromszáz hely.

Mailben jött ma:

Szerezz €2-s BetUP jegyet!
A BL-ben madridi házidöntőt rendeznek szombaton - tedd duplán izgalmassá és szerezz egy €2-s BetUP jegyet!

Hogyan működik?
Iratkozz fel a promócióra
Fogadj a BL-döntőre május 27. 23:59-ig (min, tét: 1500Ft, min. odds: 1.40)
Május 28-án 15:00-ig egy €2-s BetUP jegyet írunk jóvá a számládon
A jegyet a BL-döntő első félidejére kiírt versenyen használhatod fel.
Mi az a BetUP?
A BetUP az Unibet forradalmian új játéka! Nevezz a legjobb meccsekre rendezett versenyeinkre, válaszolj a lehető legpontosabban a mérkőzéssel kapcsolatos kérdésekre, győzd le a többieket és legyen tiéd a főnyeremény!

Sok szerencsét kíván:
Az Unibet csapata