Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már csak 1.65, hogy lesz 5 aranyunk az olimpián, így muszáj várni amíg bekerül más iroda ajánlata is. :crazy:

Idézetet írta: fili76 Dátum május 14, 2016, 20:52:39
Én most először voltam bent az első 10ben,egészen a meccs végéig,majd mentem a tömeggel,hogy nem lesz se gól se les se lap,hát perszehogy lett les,igy kicsúsztam még a dijazottakból is,mivel ez plusz 4pontot ért a merészeknek.Nem megy ez nekem,a legelsőn nyertem egy kia aprót,mikor még össze-vissza nyomkodtam. ;D
Megtört a jég két nap alatt 2 ötödik helyet szereztem,ami a bosszantó,hogy mindkettő elejéről lemaradtam,és nem tudtam bedobást jelölni,mert akkor nyertem volna.Ma még az is elég lett volna,hogy 3bedobást jelöltem a meccs közepe felé,de az utolsó másodpercben bejött még egy,nagy bánatomra,igy a 45euros győztesnek járó dij helyett be kellett érnem 8euroval,tegnap a szintén ötödik helyért 4,90 jött. :beerchug:

Bónusz :)

Fogadj kockázatmentesen!
Számládon egy 1500 Ft értékű kockázatmentes fogadást írtunk jóvá! Ne habozz, használd fel a BL-döntőre!

Hogyan működik?
Látogass el a Számlám, Bónuszaim oldalra
Fogadd el az ajánlatot
Helyezz el egy fogadást
Ha fogadásod veszít, tétedet visszatérítjük 1500 Ft-ig
Figyelem: az ajánlat június 5. 23:59-ig elérhető

Sok szerencsét és jó játékot kíván
Az Unibet csapata

A magyar hokisok góljai után sikerült valakinek nyernie valamit az ingyenes pörgetésekből?Nekem állandó technikai hibát irt,feladtam.

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem illetve a segítségeteket kérném, ma fogadtam a Monaco-i F1 versenyen hogy lesz Safety Car (tudom kicsi volt a szorzó de kombiba tettem.)

Volt is, az első 6 körben de az unibet vesztesnek ítélte a fogadásom.
Angol live chaten már kértem a felülvizsgálatot de sajnos nem nagyon tudok angolul, magyar live chat meg alig van.
Ha nem járok sikerrel mit csináljak?
Mi a véleményetek erről?
Van esély hogy módosítani fogják vagy buktam a fogadásom? (már csak ez kellene a többi meccs zöldült)
A válaszokat előre is köszönöm!

Biztosan korrigálják majd. Ha nem boldogulsz az angollal, akkor írj nekik emailt magyarul.

Idézetet írta: milcity Dátum május 29, 2016, 18:51:46
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem illetve a segítségeteket kérném, ma fogadtam a Monaco-i F1 versenyen hogy lesz Safety Car (tudom kicsi volt a szorzó de kombiba tettem.)

Volt is, az első 6 körben de az unibet vesztesnek ítélte a fogadásom.
Angol live chaten már kértem a felülvizsgálatot de sajnos nem nagyon tudok angolul, magyar live chat meg alig van.
Ha nem járok sikerrel mit csináljak?
Mi a véleményetek erről?
Van esély hogy módosítani fogják vagy buktam a fogadásom? (már csak ez kellene a többi meccs zöldült)
A válaszokat előre is köszönöm!

Szerintem nem volt SC. A SC mögött rajtoltak,de ez nem az a klasszikus SC fázis volt. A versenyen pedig csak virtuális SC volt ami sztem szintén nem a klasszikus SC.. Bár ezt a szabályzatukban kéne mgnézni mi számít annak.

Idézetet írta: milcity Dátum május 29, 2016, 18:51:46
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem illetve a segítségeteket kérném, ma fogadtam a Monaco-i F1 versenyen hogy lesz Safety Car (tudom kicsi volt a szorzó de kombiba tettem.) Volt is, az első 6 körben de az unibet vesztesnek ítélte a fogadásom.

A szabályzatban ez van:

"A "biztonsági autóra" vonatkozó fogadások nem veszik figyelembe azokat az eseteket, amelyekben maga a verseny a "biztonsági autó" vezetésével kezdődik."

sziasztok,

lenne két kérdésem.

1. Miért nem emgedi az iroda a skrilles / netelleres befizetést?

2. érdemes próbálkozni a tiltás feloldásáért az ügyfészolgálatnál?

kösz előre is

#2349 május 31, 2016, 20:20:17, rosco
Idézetet írta: nathan15 Dátum május 30, 2016, 22:15:55
sziasztok,

lenne két kérdésem.

1. Miért nem emgedi az iroda a skrilles / netelleres befizetést?

2. érdemes próbálkozni a tiltás feloldásáért az ügyfészolgálatnál?

kösz előre is

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3541.msg543237.html#msg543237
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3541.msg531741.html#msg531741

Meg lehet kérdezni az irodát, de esélyt nem látok a "feloldásra".



Ma jött mail-ben. Még jó, hogy tudok idegenül.

Csatlakozz az Unibet közösségéhez!
Örömmel jelentjük be, hogy elindult az Unibet angol nyelvű közösségi oldala! Ezen az oldalon beszélgethetsz a kedvenc sportodról, csapatodról vagy játékosodról, sőt akár kaszinóról, pókerről vagy bármiről, ami az Unibethez köthető! Érdemes rendszeresen látogatni az oldalt, ugyanis folyamatos közösségi versenyeket rendezünk, ahol remek nyereményekért küzdhetsz a többiekkel.

A bejelentkezés egyszerű, neked csak az Unibet felhasználónevedet és jelszavadat kell megadnod. Kérjük vedd figyelembe, hogy az oldalon csak angol nyelvű kommunikáció engedélyezett.

Ezen a héten ingyen pörgetésekért és szabadon felhasználható bónuszokért versenyezhetsz, de részt vehetsz az első közösségi fogadóbajnokságban is!

A közösségi oldalon igazi műhelytitkokat is megosztunk, ezúttal például az egyik traderünkkel készítettünk interjút!

Üdvözlettel:
Az Unibet csapata

Linket tudsz adni? Én nem kaptam ilyen emailt.


Csak őszintén.   ;D