Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A mai meccsek félidejében ( meg talán a végén is,de nem biztos ) 5 free spin van a Starburston.

Idézetet írta: betg Dátum június 25, 2016, 16:24:32
A mai meccsek félidejében ( meg talán a végén is,de nem biztos ) 5 free spin van a Starburston.

Most, a Wales-NI meccs félidejében tényleg ott van, de semmit nem nyert. Amúgy tudni milyen forgatási kötelezettség van rajta?

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 25, 2016, 18:48:49
Most, a Wales-NI meccs félidejében tényleg ott van, de semmit nem nyert. Amúgy tudni milyen forgatási kötelezettség van rajta?
25x :D

sziasztok communityben nem tudom elérni a rank8at

rank7en vagyok már 2 napja, kaptam like-ot ,adtam
nyitottam topicot,kommenteltem, stb. minden megvolt már  :D
van valami titka , vagy mikor adja meg?

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 28, 2016, 13:16:51
sziasztok communityben nem tudom elérni a rank8at

rank7en vagyok már 2 napja, kaptam like-ot ,adtam
nyitottam topicot,kommenteltem, stb. minden megvolt már  :D
van valami titka , vagy mikor adja meg?

Klikkelj több topicra,azon belül oldalakra,írj 2-3 választ valahova.
Én rank5-ről fél óra alatt elértem a rank8-at,csak nézegettem a postokat. Lájkoltam 3-4-et,meg írtam néhány reply-t.  ;)

Idézetet írta: runin Dátum június 28, 2016, 13:26:54
Klikkelj több topicra,azon belül oldalakra,írj 2-3 választ valahova.
Én rank5-ről fél óra alatt elértem a rank8-at,csak nézegettem a postokat. Lájkoltam 3-4-et,meg írtam néhány reply-t.  ;)


Köszi szépen  ::) 8) :great:

Mai Vidi meccs vajon lesz kínálaton, vagy már ne reménykedjek...

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 28, 2016, 13:16:51
sziasztok communityben nem tudom elérni a rank8at

rank7en vagyok már 2 napja, kaptam like-ot ,adtam
nyitottam topicot,kommenteltem, stb. minden megvolt már  :D
van valami titka , vagy mikor adja meg?

Bocs, véletlenül a like-ra nyomtam - remélem ezúttal ezért nem szól meg senki  ;D

Én a kezdetek után pár nappal "regeltem" a community-be, azóta háromszor ha felnéztem. Tegnapelőtt így is rank6 -om volt, írtam 3-4 üzenetet, dobtam 5-6 lájkot, és rengeteg topikba beleolvastam. Hipp-hopp rank8 lettem. Ahogy elnéztem az ott töltött időt is nézi, és szerintem az oldal olvasgatásáért nagyobbat lehet ugrani mint üzenetekkel.

Nagyon sokan ott hibáznak hogy spamelnek. Pl szalist. Tört angolsággal beír minden topikba. Pl oda ahova kell írni ha megvan a rank 8 hogy benne van-e az 500ban? Meg hogy szeretné elérni. Ez két felesleges poszt amit a rendszer nagyon nem díjaz pl.

Értelmes kommenteket várnak nem találomra beírni valamit.

Kedves Csaba,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot!



Az emlitett probléma teknikai hiba esetén fordul elö. Mi részünkröl nem volt általános teknikai hiba.

Kérem vegye figyelembe, hogy a "cash in" funkció nincs garantálva.



Mivel a teknikai probléma z Ön részéröl lehet, kérem gyözödjön meg arról, hogy a https://hu1.unibet.com/ oldalon keresztül próbál belépni.

Kérjük próbálja meg a következőt: törölje a beállitásokbana "Cookie"-kat és a "Temporary Internet Files"-okat.

Ezek a file-ok gyakran sérülnek, illetve egy rendszerfrissítés után már nem a helyes hivatkozásokat tartalmazzák, így ez a módszer gyakran segít.

Ha így sem működik, akkor legyen szíves próbáljon meg más Internet böngészőt mint amit használ. (Pl. Internet Explorer, Mozzila Firefox)

Ezeknek a rendszer konfigurációs követelményeknek kell megfelelnie:

Számítógépen vagy Laptopon:

Microsoft Windows 2000+ vagy MAC OS Leopard+ ·

A Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer 8+ legújabb verziója

Az Adobe Flash Player (http://adobe.com) legújabb verziója

Ha ezek útán sem működik, írja le részletesen, milyen hibaüzenetet kap, kérem mellékeljen printscreen-t a problémáról!



köszönjük megértését!

Üdvözlettel,

Tibor
:beerchug:

Most mondja egyik haverom akinek említettem a communityt, hogy egyik napról a másikra megváltoztatták a termst és a magyaroknak,lengyeleknek,románoknak csak akkor adnak 20eurot a rank8 elérése utána ha befizet 30napon belül 100fontot.. :DDD


Elmehetnek a picsába hogy csak így megváltoztatják a szabályokat.. Nem is értem min lepődtek meg hogy e 3nemzet fog rárepülni a bónuszra.. A briteket és a németeket pl miért érdekelne 20nyamvadt Euró hisz ekkora az átlagtétjük, viszont nekünk pl ez már jó tőke. Értem a logikát a döntésben de akkor is undorító promóció közben változtatgatni. Amúgy is az elmúlt 2hétben max 50embernek adtak bónuszt és még mindig elérhető majdnem 200.(a support szerint)



#2471 július 07, 2016, 13:39:22, alexthebest
Idézetet írta: ncis88 Dátum július 07, 2016, 13:21:11
Most mondja egyik haverom akinek említettem a communityt, hogy egyik napról a másikra megváltoztatták a termst és a magyaroknak,lengyeleknek,románoknak csak akkor adnak 20eurot a rank8 elérése utána ha befizet 30napon belül 100fontot.. :DDD


Elmehetnek a picsába hogy csak így megváltoztatják a szabályokat.. Nem is értem min lepődtek meg hogy e 3nemzet fog rárepülni a bónuszra.. A briteket és a németeket pl miért érdekelne 20nyamvadt Euró hisz ekkora az átlagtétjük, viszont nekünk pl ez már jó tőke. Értem a logikát a döntésben de akkor is undorító promóció közben változtatgatni. Amúgy is az elmúlt 2hétben max 50embernek adtak bónuszt és még mindig elérhető majdnem 200.(a support szerint)

Azt is vedd hozzá hogy a legnagyobb spamelők innen kerülnek ki. Ez egy community, tehát nem ilyenekre van szükség hanem értékes tagokra. Persze nem szép időközben megváltoztatni egy promót, de joguk van hozzá, ez mindig ott van a kisbetűs részben. Főleg ha vannak olyanok akik gyorsan puszira akarnak húsz eurót. (nekem már összejött, más esetben lehet hogy én is így reagálnék  :))
Egyébként meg kb 35 ropit befizetni, majd action nélkül kikérni és így megkapni a 6-ot, nem egy vészes dolog.

* Ahogy elnéztem egyre töb promónál követelik meg magyaroktól, románoktól, lengyelektől hogy vagy legyen egy bizonyos számú lájk, vagy legyen száz fontos depó. Ezt mondjuk beszívtam mert a 30000-s befizetést nem fogadták el, de ez van.

Ti már megkaptátok a döntő után járó 1500 ft-ot amit majd az NB1-re lehet felhasználni?

Idézetet írta: Laca87 Dátum július 13, 2016, 22:14:39
Ti már megkaptátok a döntő után járó 1500 ft-ot amit majd az NB1-re lehet felhasználni?

Nem, de 14-re ígérték. Még van másfél órájuk. :knuppel2:

A kockázatmentes első mobilfogadáshoz nem kell feliratkozni? Csak fogadok egyet a mobil oldalról és másnap jóváírják bónuszként? A mobil applikáció nem működik. Köszi a segítséget.