Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most akartam befizetni skrillről, de nincs a lehetőségek között  :D

Mintha úgy emlékeztem volna, hogy ide lehet skrillről befizetni, de lehet, hogy tévedtem. Vagy nem tévedtem, de hogy most nem lehet, az fix.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 21, 2016, 13:35:34
Most akartam befizetni skrillről, de nincs a lehetőségek között  :D

Mintha úgy emlékeztem volna, hogy ide lehet skrillről befizetni, de lehet, hogy tévedtem. Vagy nem tévedtem, de hogy most nem lehet, az fix.

Sokáig nem volt, de EB előtt sok fogadónál visszaadták. Nálam azóta is működik a skrill ki-befizetés. :ok:
Oak rossz kalapban vagy úgy néz ki. :cya:

Chaten megérdeklődtem:

ildiko:
Udvozlom
Miben segíthetek?
Norbert: Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem tudok skrill segítségével befizetni? Pár napja, vagy hete még tudtam, most meg nem
ildiko:
Sajnos a penzugyi osztaly dontese alapjan nem elerheto mar a Skrill befizetes, biztonsagi okokbol dontottek igy.
Norbert: De miért van, hogy valaki tud befizetni skrillről, valaki meg nem. Például én.
ildiko:
folyamatosan vonjak ki a játékosok számlájáról a lehetőséget


...
szóval előbb-utóbb lehet más is bekerül abba a 'rossz' kalapba  :D

Most nagyot csalódtam az Unibetben, komoly iroda nem szórakozik az ügyfeleivel, hogy folyamatosan változtatgatja a fizetési módokat.

Cserébe viszont lehet menni ingyen a mennyeire. :wall:

Az az igazság, hogy megvan az oka, hogy miért vonják ki e fizetési lehetőségeket.

Apropó, community-ból már kizártak minden közép- és kelet-európait? Ezt se csodálnám.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 21, 2016, 18:35:41
Az az igazság, hogy megvan az oka, hogy miért vonják ki e fizetési lehetőségeket.

És mi ez az ok?

Apropó, kb egy hónapja valamelyik hozzászólásban azt olvastam emlékeim szerint, hogy visszatették az internetes pénztárcákat. De most nem találom...

Új számlánál sincs egyik sem? :) :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 21, 2016, 18:45:32
És mi ez az ok?

Apropó, kb egy hónapja valamelyik hozzászólásban azt olvastam emlékeim szerint, hogy visszatették az internetes pénztárcákat. De most nem találom...

Új számlánál sincs egyik sem? :) :)

El nem hiszitek, hogy egyesek mivel próbálnak egy kis extrát szerezni.
Pl. kedvező valutaárfolyam.

Volt olyan aki napi szinten befizetett, majd másnap ha úgy alakult kikérte a pénzt, majd ezt így folytatta.

Tudom konkrétan, hogy e fizetési eszközök emiatt voltak egyeseknél betiltva. Ha valakinél tiltva van a pénztárca használata az még nem jelenti azt, hogy trükközött, hanem inkább azt mondanám, hogy kevés személy használhatja.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 21, 2016, 19:09:48
El nem hiszitek, hogy egyesek mivel próbálnak egy kis extrát szerezni.
Pl. kedvező valutaárfolyam.

Volt olyan aki napi szinten befizetett, majd másnap ha úgy alakult kikérte a pénzt, majd ezt így folytatta.

Az az ő rendszerük hibája volt, hogy középárfolyamon számoltak. Ezért nem betiltani kellett volna, hanem bevezetni egy vételi-, és eladási árfolyamot különböző devizanemek esetén.

Egyetértek. Azzal csak a saját forgalmukat, és így profitjukat csökkentik, ha kevesebb befizetési lehetőség van, hiszen ez versenyhátrányt jelent.

Nyilván ők ezt jobban tudják, mint mi.  :cya:

Az EB-re nekem is visszatették a péntárcás befizetési opciót, utána meg elvették. ☺
Nem hiszem, hogy bármelyik döntésükre hatással lettem volna mostanában...
Csak a pénzem kellett nekik gyorsan!   ;D

A "spekulatív" pénzmozgatások ellen meg számtalan módon védekezhetnének (be- vagy kifizetési költséggel, gyengébb árfolyammal, vagy akár hagyhatnák, hogy a pénztárcák váltsanak helyettük, esetleg a befizetett összeg kötelező megforgatását is előírhatnák) de ha egyesével vonják meg a számlákról ezt a lehetőséget, akkor akár vizsgálhatnák azt is, hogy indokolt-e az adott játékosnál vagy csak szívatják vele.   :)

Miért van az mostanában, hogy ha mondjuk 100K felett teszek egy kisebb odds-os fogadásra akkor mondjuk a felét hagyja a másik felét meg el kell fogadnia egy munkatársuknak? Csak engem szivat ilyennel unibet?

Idézetet írta: FrappansNev Dátum július 24, 2016, 14:38:21
Miért van az mostanában, hogy ha mondjuk 100K felett teszek egy kisebb odds-os fogadásra akkor mondjuk a felét hagyja a másik felét meg el kell fogadnia egy munkatársuknak? Csak engem szivat ilyennel unibet?
Nem csak téged, és még csak nagy tét sem kell hozzá. Ha kis téttel teszel, de nagy szorzóra, akkor is sűrűn ez van.

Idézetet írta: FrappansNev Dátum július 24, 2016, 14:38:21
Miért van az mostanában, hogy ha mondjuk 100K felett teszek egy kisebb odds-os fogadásra akkor mondjuk a felét hagyja a másik felét meg el kell fogadnia egy munkatársuknak? Csak engem szivat ilyennel unibet?

Valószínűleg lekorlátozták a számládat.

A community egyik moderátora találta ezt mondani:
"...we saw a lot of bonus abuse from Poland, Hungary, Latvia or Romania - members posting low-quality content just to get a bonus or signing up on Unibet only to make use of the free community promotions - and deemed it necessary to make a change. It goes without saying that we'd of course prefer to treat everyone equally. We did
We do the promotions because we want to reward our awesome members for being part of and contributing to the community - the community is not a grab bag, despite being portrayed as such on e.g. Hungarian forums."

Szép  ;D