Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Viszont a banki utalásos befizetéseket viszonylag gyorsan jóváírták az utóbbi napokban, utalást követő nap délelőttjén már jött az email a feltöltésről.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 12, 2016, 13:39:28
Ugyanez van nálam is,
Tegnap sikerült a mobil appba is belepiszkálniuk, nehogy abaqosszal töltsek  :noway:
Lassan már sehol nem lehet abaqossal fizetni, délelőtt töltöttem fel én is 50kilót abaqosra nagyon meglepődtem, hogy az unibet bannolja...
Aztán próbáltam a skrillre is átcsúsztatni oda se lehet :crazy:
Irány az SB , ott is kivágták...
Végül feri beváltotta 3% levonással... :bash:

A mobil appon keresztül újra sikerült befizetni, a PC-s felületen a "régi" oldalra állítottam a sportfogadási részt, benyomtam az abaqoos befiztést, az természtesen nem volt jó, de utána mobilról működött, ez is valami.

Alapvetően elégedett vagyok a promóikkal, de ez egy tipikus unibetes "megoldás" volt:
van ez a Nyári játékok fogadás bajnokság, átböngésztem a feltételeket, ahol azt írták, hogy a mobilról, tabletről vagy a mobilalkalmazáson keresztül rakott fogadásokért dupla pontszám jár.
Ezért direkt telefonról játszottam, az első napok után viszont ennek nem láttam nyomát a pontszámomban.
Írtam nekik, továbbították (?) az illetékes részlegnek...

Ez volt 5 napja, válasz azóta sem jött, a pontokat azóta is csak egyszeres szorzóval kapom, de most látom, hogy a promó feltételeiből mára már kikerült a dupla pontszámról szóló bekezdés.   :)

A valódi feltételeiket inkább kitalálni kell, mert copy-paste megoldásokkal dolgoznak és sokszor egy előző akció feltételeit másolják be rutinból.

Vagy láttátok pénteken a kaszinó promót?
Egyszerre 1500 és 15000 ft-ot is írtak forgatási feltételként ahhoz, hogy 3000 ft-os fogadásbiztosítást adjanak. Mint kiderült, az 1500 volt az igaz. Nagyon nem mindegy.

Ilyenkor már rá sem kérdezek náluk, mert mire válaszolnak, úgyis lemegy a napi akció, inkább elkezdek játszani és a forgatás százalékából kimatekozom, mit állítottak be valójában...


Pénteki érmeket jóváírták.

A mai kifizetés sebessége banki utalással:

09:23 Kifizetés igénylése és megerősítése az oldalon.

10:43 Email: A pénz elhagyta az Unibet bankját.

14:43 Sms: Önnek átutalása érkezett.

4 óra alatt, ahogy a törvény előírja. ;)


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 25, 2016, 15:18:42
A mai kifizetés sebessége banki utalással:

09:23 Kifizetés igénylése és megerősítése az oldalon.

10:43 Email: A pénz elhagyta az Unibet bankját.

14:43 Sms: Önnek átutalása érkezett.

4 óra alatt, ahogy a törvény előírja. ;)


A törvény 2 órán belüli jóváírást ír elő! (ha minden igaz, május 1-től vagy április 1-től hatályos már).
Viszont ez csak belföldi utalásokra vonatkozik.

Külföldi utalásokra továbbra is a nemzetközi előírások a mérvadóak,miszerint a pénznek maximum a küldéstől számított 7 napon belül kell megérkeznie a fogadó félhez.  ;)

Szóval ez a gyorsaság ezeket figyelembe véve igencsak kimagasló,és mindenképpen említést és dicséretet érdemel!  :great:

Idézetet írta: runin Dátum augusztus 25, 2016, 19:36:14

A törvény 2 órán belüli jóváírást ír elő! (ha minden igaz, május 1-től vagy április 1-től hatályos már).
Viszont ez csak belföldi utalásokra vonatkozik.

Külföldi utalásokra továbbra is a nemzetközi előírások a mérvadóak,miszerint a pénznek maximum a küldéstől számított 7 napon belül kell megérkeznie a fogadó félhez.  ;)

Szóval ez a gyorsaság ezeket figyelembe véve igencsak kimagasló,és mindenképpen említést és dicséretet érdemel!  :great:

Igen, de az unibet is azért használja az earthport-ot, hogy sima belföldi utalással tudja teljesíteni a kifizetéseket. Igazából csak az a kérdés, mikor jelzi az unibet, hogy indulhat a kiutalás a magyar erstétől, utána fél-másfél órán belül már valószínűleg meg is jön a pénz. (elvileg a bankok óránként utalnak)

 ;D
Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 25, 2016, 20:11:29
Igen, de az unibet is azért használja az earthport-ot, hogy sima belföldi utalással tudja teljesíteni a kifizetéseket. Igazából csak az a kérdés, mikor jelzi az unibet, hogy indulhat a kiutalás a magyar erstétől, utána fél-másfél órán belül már valószínűleg meg is jön a pénz. (elvileg a bankok óránként utalnak)

Ezt nem tudtam,hogy unibet is használja.  ;)

Az utalás a következőképpen zajlik: A rendszer a beérkezett utalásokat az alábbi időpontokban approválja: 8:30 10:30 12:30 14:30 és 16:30
A fenti időpontokig megtörtént utalásokat a bankoknak 00:15-1:45 idő alatt kell jóváírniuk.

Egy biztos,a Takarékbank jóváírásai 8:46 10:46 stb... tehát a 16.percben megtörténnek.  ;) :ok:

A 16:30 után történő átutalások jóváírására másnap reggel 8:30-ig meg kell történnie.
(A Takarékbank a kötelező jóváírásokon felül beiktatott még egy időpontot, mert volt már olyan háromszor,hogy 18:00-18:15 között érkezett sms. Nyílván a 16:30 utáni,de gondolom 18:00 óra előtti utalásokat még aznap jóváírja)

Csak nálam nagyon lassú az Unibet oldala? Szinte használhatatlan. :noway:

Sziasztok

En nagyon kezdo vagyok es az Unibetnel van a szamlam. Azt szeretnem kerdezni a gyakorlott fogadoktol,
ha nagyon a meccs vege fele latom, hogy a fogadas vesziteni fog es az eredeti tettel megteszem az ellentetes esemenyt,
hogy kijohessek nullara, azt mennyire szereti/nem szereti az Unibet? Ellenkezik-e barmilyen szabalyzattal?Elore is koszonom.

Idézetet írta: itsme1978 Dátum szeptember 25, 2016, 01:39:57
Sziasztok

En nagyon kezdo vagyok es az Unibetnel van a szamlam. Azt szeretnem kerdezni a gyakorlott fogadoktol,
ha nagyon a meccs vege fele latom, hogy a fogadas vesziteni fog es az eredeti tettel megteszem az ellentetes esemenyt,
hogy kijohessek nullara, azt mennyire szereti/nem szereti az Unibet? Ellenkezik-e barmilyen szabalyzattal?Elore is koszonom.
Nem ellenkezik, de általában van cash out, azzal egyszerűbb, nem kell számolgatni.

Idézetet írta: itsme1978 Dátum szeptember 25, 2016, 01:39:57
Sziasztok

En nagyon kezdo vagyok es az Unibetnel van a szamlam. Azt szeretnem kerdezni a gyakorlott fogadoktol,
ha nagyon a meccs vege fele latom, hogy a fogadas vesziteni fog es az eredeti tettel megteszem az ellentetes esemenyt,
hogy kijohessek nullara, azt mennyire szereti/nem szereti az Unibet? Ellenkezik-e barmilyen szabalyzattal?Elore is koszonom.

Ha nagyon a meccs vége felé látod,hogy a fogadásod veszít,akkor fogadd el,mert akkor nincs értelme másik tippnek,hiszen annak az oddsa lesz nagyon alacsony.

Ellentétes tippnek akkor van értelme,ha a fogadásod jól áll,viszont erre már ott van a cash-out.  ;)

Mint emlitettem, abszolut dilettans vagyok es gozom sincs, hogy mi az a cash out. Mivel Gugli a baratom, megprobaltam beszelni vele, de az angol nyelvu leiras eleg kodos.
Az ellentetes tippel nem feltetlen nyerni szeretnek, hanem megszakitani egy 6 kor ota tarto vesztes szeriat.
Ha valaki elmagyarazza nekem kozerthetoen, hogy mi az a cashout es hogy mukodik, azt nagyon megkoszonom.

#2518 szeptember 25, 2016, 20:48:26, Schleck
Idézetet írta: itsme1978 Dátum szeptember 25, 2016, 16:21:03
Mint emlitettem, abszolut dilettans vagyok es gozom sincs, hogy mi az a cash out. Mivel Gugli a baratom, megprobaltam beszelni vele, de az angol nyelvu leiras eleg kodos.
Az ellentetes tippel nem feltetlen nyerni szeretnek, hanem megszakitani egy 6 kor ota tarto vesztes szeriat.
Ha valaki elmagyarazza nekem kozerthetoen, hogy mi az a cashout es hogy mukodik, azt nagyon megkoszonom.

tulajdonképpen ugyanaz mintha levédenél egy ellentétes fogadással. Egyes irodák megkönnyítik ezt, és gyakorlatilag egy gombnyomással lehetővé teszik. (azaz tulajdonképpen a 'háttérben' tesznek helyetted egy ellentétes fogadást az optimális téttel és még a meccs végét sem kell megvárnod, mert azonnal jóváíródik a számládon) Mondjuk Unibeten speciel én csak egyeseményes live fogadásoknál találkoztam ilyen opcióval.

Koszonom szepen!

Azota is keresem a gombot! :bash: :D