Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Másfél napja nem érhető el a számlám. Számlát ellenőriznek, mivel ügyfelek jogosulatlanul kaptam prémium összegeket.

Hozzáteszem én nem kaptam semmit.

Azt írták türelem, de hagyjuk már, hogy ennyi ideig szórakoznak ...  >:(

Idézetet írta: itsme1978 Dátum szeptember 27, 2016, 00:00:08
Koszonom szepen!

Azota is keresem a gombot! :bash: :D

Ha élőben fogadsz egy eseményre, akkor megjelenik az esemény alatt piros háttérrel az összeg amennyit kivehetsz. Nem túl kiforrott egyébként, mint írtam csak single és egyben élő fogadások esetén engedi. Bet365 a te irodád ha ez ennyire fontos, vagy marad az excel és a 'manuális' visszafogadás..

Sziasztok.Valaki megkapta már az ingyen fogadást a fradi újpest meccs után?

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 27, 2016, 11:41:19
Sziasztok.Valaki megkapta már az ingyen fogadást a fradi újpest meccs után?
Én sem, pedig 27-e 12 óra volt az általuk megadott határidő.

Nekem már jóváírták, nézzetek rá, szerintem nektek is: sport - baloldali menüben - Ingyenes fogadás/Nyereménynövelő résznél jelzi, vagy pedig kattintsatok egy eseményre és a tét mező alatt lesz az ingyenes fogadás gomb és itt még egyszer rá kell nyomni a 2500Ft-osra
(a sport régi oldalon nem jön be egyébként)

Idézetet írta: ruzsi Dátum szeptember 27, 2016, 12:41:28
Én sem, pedig 27-e 12 óra volt az általuk megadott határidő.

Köszi, megvan.

Sziasztok!

Biztos volt már róla szó, de nem olvastam vissza 170 oldalt  :P

Az Unibeten hogyan van az adózás a nyeremények után?  :police: Olvastam a témában, de nem mondanám, hogy teljesen tiszta a kép. A válaszokat előre is köszönöm!  ;)

Idézetet írta: Ranieri Dátum szeptember 28, 2016, 10:30:20
Sziasztok!

Biztos volt már róla szó, de nem olvastam vissza 170 oldalt  :P

Az Unibeten hogyan van az adózás a nyeremények után?  :police: Olvastam a témában, de nem mondanám, hogy teljesen tiszta a kép. A válaszokat előre is köszönöm!  ;)
mindegy hogy milyen iroda, adózni kell a törvény szerint


Sziasztok!

Régóta nem játszottam az Unibeten és meglepődve láttam, hogy nem elérhető a Skrill befizetéshez. Beszéltem az angol supportal, akik mondták, hogy Magyarországon és még jó néhány országban van ilyen tiltás.
Meg tudjátok erősíteni, hogy ez valóban így van? Illetve, ha igen mit használtok befizetéshez (bankkártyát leszámítva).

Üdv

Idézetet írta: bonusmen Dátum október 07, 2016, 13:51:33
Sziasztok!

Régóta nem játszottam az Unibeten és meglepődve láttam, hogy nem elérhető a Skrill befizetéshez. Beszéltem az angol supportal, akik mondták, hogy Magyarországon és még jó néhány országban van ilyen tiltás.
Meg tudjátok erősíteni, hogy ez valóban így van? Illetve, ha igen mit használtok befizetéshez (bankkártyát leszámítva).

Üdv

Így igaz. Skrill által nem lehet befizetni.

Megoldás: banki átutalás, amennyiben a bankkártya neked nem jó.

#2531 október 07, 2016, 15:08:09, butyi
Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 07, 2016, 13:57:27
Így igaz. Skrill által nem lehet befizetni.

Megoldás: banki átutalás, amennyiben a bankkártya neked nem jó.
banki átutalást mégsem blokkolják? vagy most mi a helyzet?  :beerchug:

http://444.hu/2016/09/26/meg-szorosabbra-huzzak-vajnaek-uralmat-az-online-szerencsejatekokban
http://mkogy.jogtar.hu/?page=show&docid=A1600097.TV



ránéztem egy számlára, ezeket ajánlja fel:

Idézetet írta: bonusmen Dátum október 07, 2016, 13:51:33
Sziasztok!

Régóta nem játszottam az Unibeten és meglepődve láttam, hogy nem elérhető a Skrill befizetéshez. Beszéltem az angol supportal, akik mondták, hogy Magyarországon és még jó néhány országban van ilyen tiltás.
Meg tudjátok erősíteni, hogy ez valóban így van? Illetve, ha igen mit használtok befizetéshez (bankkártyát leszámítva).

Üdv
Abaqoos. Nyiss számlát, banki átutalással kb. 10 perc alatt feltöltheted és a még (Magyarországról elérhető)működő irodákhoz be tudsz vele fizetni.

https://www.abaqoos.com/PODWebAuthSite/Login.aspx

Idézetet írta: butyi Dátum október 07, 2016, 14:05:39
banki átutalást mégsem blokkolják? vagy most mi a helyzet?  :beerchug:

Van rá végrehajtó rendelet? Mert azért az nem úgy működik, hogy mondunk valamit, s a következő másodpercben már teljesítve is van.  :cya:

nem tudom, van rá végrehajtó rendelet?  :beerchug: