Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum október 07, 2016, 14:05:39
banki átutalást mégsem blokkolják? vagy most mi a helyzet?  :beerchug:

http://444.hu/2016/09/26/meg-szorosabbra-huzzak-vajnaek-uralmat-az-online-szerencsejatekokban
http://mkogy.jogtar.hu/?page=show&docid=A1600097.TV



ránéztem egy számlára, ezeket ajánlja fel:


Az iroda azt mutatja, hogy milyen úton fogad befizetéseket.
Ha hatályba lép az utalások blokkolása, az a küldőt érinti majd, nem azt, aki a pénzt várja.

Szerintem az irodák utána is fenntartják majd ezeket a számlaszámokat, aztán rajtad múlik, hogy tudsz-e majd rájuk utalni. (pl. egy külföldi bankszámláról...)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 07, 2016, 17:47:29
(pl. egy külföldi bankszámláról...)

Ez ennél egyszerűbb lesz, szerintünk.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 07, 2016, 20:58:59
Ez ennél egyszerűbb lesz, szerintünk.  :cya:

Az iroda bankszámlájára utalni, ha a hazai pénzintézetek ezt megtiltják?
Más befizetési móddal megkerülhető, oké, vagy ha nem egy fogadóiroda a számla tulajdonosa, akkor megúszhatják a blokkolást, de nem tudom, hogyan lehetne ezt egyszerűen kijátszani.
Mondjuk úgyis megoldom valahogy, szóval mindegy...




Készpénzes befizetés az iroda bankszámlájára?

Idézetet írta: Irtis Dátum október 08, 2016, 19:14:51
Készpénzes befizetés az iroda bankszámlájára?

Ez is már egy másik befizetési mód és elég nagy hiba lenne, ha engednék, miközben a számlára utalást tiltják. Konkrétan utalás nélkül csak akkor működik, ha közvetlenül annál a banknál fizetsz be, ahol az iroda a számlát vezeti.
Nekem nem is tűnik egyszerűnek, hogy minden befizetésnél utazgatni kelljen és bankfiókot keresgélni, ennél kényelmesebb, ha egyszer nyitok egy számlát a határon túl, aztán utalgatok onnan a neten keresztül mindenhova.

Üdv!
Nem rég regeltem unibetre, de még nem töltöttem fel az egyenlegem. Nem nagyon értem a befizetési bónuszt. Azt írja el kell fogadni és csak utána befizetni. Na most nekem nincs semmilyen ajánlat, akkor az azt jelenti, hogy ha most befizetek nem kapom meg a 100%-os bónuszt?

Sziasztok. Akik küldtek jegyet a gyeremecsre promora a hétvégit már jóváirták nekik?

#2542 október 27, 2016, 20:32:15, Nyuszika10
Be tudtok lépni?Sem az oldalra sem a pókerszoftverbe nem tudok belépni.

20.31 az oldal megy,póker nem

Nálam rendszeresen lehal minden,néha nagy kínlódva működik az oldal.A pókerre belépni nem lehet.
Hiba van náluk vagy a NAV próbálkozik?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 28, 2016, 10:42:22
Nálam rendszeresen lehal minden,néha nagy kínlódva működik az oldal.A pókerre belépni nem lehet.
Hiba van náluk vagy a NAV próbálkozik?
Nálam megy, legalábbis a sportfogadás rész. Pókerhez nem tudok hozzászólni.

Idézetet írta: tomibox365 Dátum október 25, 2016, 22:08:55
Sziasztok. Akik küldtek jegyet a gyeremecsre promora a hétvégit már jóváirták nekik?
Jóváírták végül?
Most tervezek kimenni, viszont egy számomra semleges meccsre. A képet mikor elküldöm akkor a kedvenc csapatom nevét küldjem el, vagy hogy azon a meccsen kinek szurkolok? :) Második igzalmasabbá tenné a meccset :)

#2546 október 28, 2016, 20:31:22, gigazo
Se a póker se az oldal nem működik nálam.  :bash:
Közben megoldódott.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum október 28, 2016, 19:44:30
Jóváírták végül?
Most tervezek kimenni, viszont egy számomra semleges meccsre. A képet mikor elküldöm akkor a kedvenc csapatom nevét küldjem el, vagy hogy azon a meccsen kinek szurkolok? :) Második igzalmasabbá tenné a meccset :)

Az adott meccsen akinek szurkolsz, azt kell elküldened a mérkőzés kezdete előtt!
Stadionban készült képet is kell majd küldened a jóváíráshoz.
(Figyelem: amennyiben a kép nem a stadionban készült, nem látható teljes egészében, fenntartjuk a jogot a jegy kifizetésének visszavonására.)

Idézetet írta: gigazo Dátum október 28, 2016, 20:06:32
Se a póker se az oldal nem működik nálam.  :bash:
Közben megoldódott.

Hogyan?Mert a póker nálam sehogyse működik.

Idézetet írta: Salvio Dátum október 28, 2016, 20:41:22
Az adott meccsen akinek szurkolsz, azt kell elküldened a mérkőzés kezdete előtt!
Stadionban készült képet is kell majd küldened a jóváíráshoz.
(Figyelem: amennyiben a kép nem a stadionban készült, nem látható teljes egészében, fenntartjuk a jogot a jegy kifizetésének visszavonására.)
én is így értelmeztem; bár ez megtévesztő - ha nem kedvenc csapatom meccsére megyek ki:
'Sőt, ha kedvenc csapatod nyer, megduplázzuk a jegyed árát!'
De kimegyek és free betet tolok a semleges meccsen :D :D