Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2017, 18:39:12
1. Bankszámlán megjelenik az utalás Skrillről. + személyes jövedelem
2. Bankszámlán megjelenik az extra jövedelem (mondjuk az Unibettől) kiutalva. + személyes jövedelem

Mi a kettő közötti különbség? Mindkettő extra jövedelem, mindkettő után adózni kell.
Nem teljesen ertem a logikat ami alapjan minden, a bankszamladon megjeleno pozitiv tetel szemelyes jovedelemnek szamit.

Idézetet írta: junglefever Dátum február 14, 2017, 19:22:53
Nem teljesen ertem a logikat ami alapjan minden, a bankszamladon megjeleno pozitiv tetel szemelyes jovedelemnek szamit.

Feltételezzük, hogy indítanak egy vizsgálatot ellened. Hogyan bizonyítod be, hogy az illető összeg mit fed?

Ezt nem én találtam ki (sajnos - mert akkor nem létezne  ;D ).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2017, 16:02:04
Felvettük a kapcsolatot az Unibettel, akik biztosítottak, hogy hosszútávon működni fog az eddig megszokott (jelenleg is rendelkezésre álló) biztonságos be-, illetve kifizetés.  :cya:

Az a gond, hogy a jelenleg rendelkezésre álló lehetőségek sajnos már nem azonosak a "megszokottakkal"...   :-X
1 év alatt eltűnt a befizetési lehetőségek közül a belföldi forint utalás, a skrill és a neteller, a kifizetéseknél meg a forint alapú belföldi utalás.
Persze, amíg hajlandóak magyar ügyfeleket kiszolgálni, addig mindig lesz valamilyen mód elérni őket.


Idézetet írta: GazembR Dátum február 14, 2017, 18:53:12
Ekkor meg pláne nincs értelme meg egy ceget bevonni.

Eltekintve attól, hogy - legalábbis eddig - a skrillel, netellerrel bonyolított tranzakciókat nem látták a magyar hatóságok, alapvető előnye, hogy sokkal gyorsabban lehet az irodák között mozgatni a pénzt a pénztárcák segítségével.
Skrillre, netellerre akár a kifizetés is lehet azonnali, ez csak az adott iroda "jóindulatán" múlik, onnantól pedig ugyanúgy azonnal hozzáférsz a kártyáddal, mint ha a magyar bankszámládon lenne.

Másrészt arra is jó, hogy ha mondjuk eurót veszel ki az irodától, akkor az eurós netes pénztárcádon tárolhatod azt, tartalékolhatod, várhatsz forint gyengülésre vagy arra, hogy egy másik irodához befizesd, nem kell közben forintra váltanod.

Akinek nem fontos a havi két ingyenes kp felvét itthon vagy nem indít sima banki átutalásokat, az simán ki is válthatja egy netes pénztárca + kártya komboval a magyar bankszámláját, de szerintem simán megférnek egy normál magyar folyószámla mellett is skrillék.

#2688 február 15, 2017, 07:16:26, GazembR
Idézetet írta: Knapp Dátum február 14, 2017, 23:05:11
Az a gond, hogy a jelenleg rendelkezésre álló lehetőségek sajnos már nem azonosak a "megszokottakkal"...   :-X
1 év alatt eltűnt a befizetési lehetőségek közül a belföldi forint utalás, a skrill és a neteller, a kifizetéseknél meg a forint alapú belföldi utalás.
Persze, amíg hajlandóak magyar ügyfeleket kiszolgálni, addig mindig lesz valamilyen mód elérni őket.


Eltekintve attól, hogy - legalábbis eddig - a skrillel, netellerrel bonyolított tranzakciókat nem látták a magyar hatóságok, alapvető előnye, hogy sokkal gyorsabban lehet az irodák között mozgatni a pénzt a pénztárcák segítségével.
Skrillre, netellerre akár a kifizetés is lehet azonnali, ez csak az adott iroda "jóindulatán" múlik, onnantól pedig ugyanúgy azonnal hozzáférsz a kártyáddal, mint ha a magyar bankszámládon lenne.

Másrészt arra is jó, hogy ha mondjuk eurót veszel ki az irodától, akkor az eurós netes pénztárcádon tárolhatod azt, tartalékolhatod, várhatsz forint gyengülésre vagy arra, hogy egy másik irodához befizesd, nem kell közben forintra váltanod.

Akinek nem fontos a havi két ingyenes kp felvét itthon vagy nem indít sima banki átutalásokat, az simán ki is válthatja egy netes pénztárca + kártya komboval a magyar bankszámláját, de szerintem simán megférnek egy normál magyar folyószámla mellett is skrillék.

Ezt sajnos nem tudom, te jobban tapasztalt vagy ebben, hisz én nem használom, csak mindig panaszkodást hallottam ezekkel a cégekkel kapcsolatban hogy fél év mire a support válaszol, más ip ről lépsz be és letilt stb. stb. csak a bajt és nem értettem hogy miért nem lehet akkor rendes magyar bankos kártyát használni ezekre a tranzakciókra mert azzal pl. semmi probléma nincs ( de gondolom pont azért mert nem látják az itteni hatóságok ) a bankkártyás kifizetés mondjuk nekem 1 - 2 nap szerintem simán belefér, legalább is én irodák közt nem úgy mozgatom a pénzt hogy esetleg csak akkor tudok másikra feltölteni ha az egyiket már kifizették igy nekem ez is gyors, az meg hogy látják a magyar adóhatóságok a pénzt egyszerű, le kell adózni, mondjuk pl. én olyan személy bankkártyáját használom mindenhol, se jövedelme ( nem is lesz // munkanélküli \\) se semmi a nevén ( se ingatlan se ingóság egyszerűen semmi ) ( nem is lesz ) , kiváncsi lennék ez esetben hogyan hajtanák be az esetlegesen elmaradt adófizetést tőle?!

Rég lejárt téma ez: "Skrillt nem látja az adóhatóság". Dehogynem.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 14, 2017, 23:05:11
Az a gond, hogy a jelenleg rendelkezésre álló lehetőségek sajnos már nem azonosak a "megszokottakkal"...   :-X
1 év alatt eltűnt a befizetési lehetőségek közül a belföldi forint utalás, a skrill és a neteller, a kifizetéseknél meg a forint alapú belföldi utalás.
Persze, amíg hajlandóak magyar ügyfeleket kiszolgálni, addig mindig lesz valamilyen mód elérni őket.

Gondolom, hogy egy nyitott, normálisan szabályozott piacon nekik is érdekük lenne minden pénzügyi lehetőséget biztosítani.
Ezen intézkedéseket egyrészt a szabályozások miatt vezették be, másrészt gondolom a visszaélések miatt.

A belföldi utalást továbbra is engedélyeznék, amennyiben ez államilag nem lenne tiltva. A Skrill/Neteller tiltását, meg sajnos kiérdemeltük (nem tudom a teljes történetet, hogy valóban miért is van tiltva).

Egy olyan országban ahol mindent próbálnak korlátozni, értékelendő, hogy még elfogadnak ügyfeleket (mert ugyebár megtehetnék, hogy kivonulnak - nyilván gondolom még mindig megéri nekik maradni, meg amúgy is soha nem lehet tudni, hogy mikor borul ki a bili).

Ezt el kell könyvelni, hogy aki az Unibethez regisztrál annak a rendelkezésre álló fizetési eszköz a: bankkártya.

Most gondolhatjátok, hogy nekünk is jobb lenne ha itt most brazil csajokról beszélgethetnénk, s nem a különböző szigorításokról.  :beerchug:

Idézetet írta: András Dátum február 14, 2017, 06:40:58
Én is többször próbáltam már abaqoosszal befizetést de hasonlóképp jártam . Írtam is már ez véget,  képet is szerkezetem nekik a folyamatról ahogy tudtam persze.(ez jó pár hónapja volt, írták  keresnek megoldást rá .) Aztán persze semmi . Azóta is próbálkozom befizetni  nem tudtam  ,mostanában pedig az a válaszuk hogy nem értik nálam mi a hiba másnál működik.  :)

Sziasztok!
(Ha még esedékes a probléma) Nálam sem működik az abaqoos a gépen, viszont mobilon (android - chrome) és tableten (ios - safari) gond nélkül ment. Számítógépen valamilyen hibát ír ki mindig.

Sziasztok,

Valakinek vannak belső információi arról, hogy a "#Gyeremeccsre - Töltsük meg a stadionokat!" promóció a tavaszi szezonban lesz-e?

köszi előre is

Emberek a magyar chat elérhető egyáltalán bármikor is, mert mostanában bármikor próbálom, nincsen?!  >:(

Skrill-es kifizetést is levették.  :'( :'(

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum február 23, 2017, 22:05:48
Skrill-es kifizetést is levették.  :'( :'(

Mikor azt ígérik, hogy továbbra is biztosítják az eddig megszokott biztonságos ki- és befizetési lehetőségeket, akkor általában hamarosan elvesznek egyet...

Érdekes a tendencia, mert más irodák meg pont azzal versenyeznek az ügyfelekért, hogy akár tucatnyi befizetési csatornát is biztosítanak.
Mostanra az unibetnél eleve csak olyan befizetési módszer maradt, melynek 1- és 2,5% közötti költsége van, illetve már csak olyan kifizetési lehetőségek vannak, melyeknél közvetlenül magyarországi bankszámlára érkezik a kiutalt pénz...





Már Netellerre sem fizetnek ki, rugalmasak, hát persze. Nem lesz ennek jó vége.

Közben küldtek a drágák egy 10 eurós kockázatmentest. Inkább megiszom kockázatmentesen.

Most akkor hogyan tovább eurós számlánál?

'business decisions', magyarul üzleti döntés volt, írta az angol csetes, - és én akkor nem is folytatom, majd megmagyarázzák mások.