Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: hatti Dátum március 24, 2014, 23:56:49
Valami hasonló történt velem is 10000 Ft-ot nem kaptak meg februárban a hónap végén jött egy levél, hogy rendezzem amit márc. 3-n befizettem nekik 12000 Ft-ot (az egyenlegem így egyből 2000 Ft lett) szóval már nincsen tartozásom a skrill felé, de a számlám még mindig zárolva van kifizetni nem tudok róla sőt a bet365-re be sem csak ki a skrillre. Már vagy háromszor írtam nekik, hogy oldják fel a zárolást, de még mindig semmi.  Se válasz se számla feloldás. Pedig már jó pár nap eltelt azóta...

Valóban így lett végül, én is kifizettem a pénzt ( töltöttem fel skrill direc-tel) . Mennyi idő lesz mire újra tudok pénzt fogadni??
Írtam nekik, de ahogy írtatok nem egy hamar fognak válaszolni. Egy nagyobb összeget szeretnék kivenni az lcbet-ről, de ha bankszámlámra utaltatnám a fenti miatt, akkor elég sokat buknék a váltásokon.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum március 30, 2014, 21:59:25
Valóban így lett végül, én is kifizettem a pénzt ( töltöttem fel skrill direc-tel) . Mennyi idő lesz mire újra tudok pénzt fogadni??
Írtam nekik, de ahogy írtatok nem egy hamar fognak válaszolni. Egy nagyobb összeget szeretnék kivenni az lcbet-ről, de ha bankszámlámra utaltatnám a fenti miatt, akkor elég sokat buknék a váltásokon.

Nekem még mindig nem oldották fel a zárolást (1 hónap :(  ). A levelet a tartozásról február 28-án kaptam abban reménykedem, hogy a skrillnek is van tárgy havi zárási folyamata mint a bankoknak és március végén (ma vagy holnap) újra ellenőrzik és feloldják. Bár ennek teljesen automatikusan kellenek történnie nem több hét alatt!

Idézetet írta: hatti Dátum március 31, 2014, 08:45:33


Nekem még mindig nem oldották fel a zárolást (1 hónap :(  ). A levelet a tartozásról február 28-án kaptam abban reménykedem, hogy a skrillnek is van tárgy havi zárási folyamata mint a bankoknak és március végén (ma vagy holnap) újra ellenőrzik és feloldják. Bár ennek teljesen automatikusan kellenek történnie nem több hét alatt!

Hát én szerdánál tovább nem várok ezekre a gyökerekre, inkább kiveszem a pénzem a számlámra.

Más: péntek este csináltam az ominózus skrill direct feltöltést. Tehát itt az van, hogy a skrill megelőlegezi az összeget nekem, majd a következő banki napon elindul a számlámról az átutalás, de ha nincs elég fedezet, akkor ezt tartozásnak veszi? vagy hogy működik ez? esetleg csak véletlen volt az én esetem? Ezért 5000€ a befizetési limit Skrill direct-el?

Kipróbáltam a Skrill direct feltöltést, mert számomra teljesen életszerűtlen, hogy bármekkora összeget is megelőlegeznének az ügyfeleknek.

Nagyobb összeget kértem, mint a folyószámlámon levő Ft. érték, be kellett írnom a banki azonosítómat, a netbankos jelszót, majd az OTP-től SMS-ben érkezett 8 számjegyű kódot, amely minden belépéskor szükséges.
Ezután fedezethiányra hivatkozva elutasították a tranzakciót., véleményem szerint teljes joggal.

Ha bármekkora összeget megelőlegeznének, azt bizonyos irodákhoz befizetve az ügyfelek át tudnák mozgatni Netellerre vagy akár vissza a bankszámlájukra, a Skrill pedig nem tudná a követelését behajtani.

Én is kipróbáltam a Skrill direct feltöltést, és tökéletesen sikerült is, ugyanaz volt a folyamat, mint amit La Guerta leírt, azzal a különbséggel, hogy én a fedezeten belüli összeget kértem. Előnyösebb ez a feltöltés a bankkártya használattal szemben, mert ez teljesen ingyenes.
Ha már bekapcsolódtam a témába, mégis van egy problémám, nevezetesen, hogy én a feltöltést a bankszámlám verifikációja miatt indítottam, mégse fogadta el a Skrill, az okát nem tudom. Pedig követtem a folyamat szerinti lépéseket (5 € feletti összeg, stb), így most a Help Center segítségét fogom kérni, ami tapasztalatom szerint nagyon lassú.
Ha valaki tud hasznos tanácsot adni, azt előre is köszönöm.

Lehet kell várj pár napot amig ténylegesen elkönyvelik a tranzakciót és csak utána kapod meg a verifikációt.

Nekem olyan problémám lenne, hogy elrontottam háromszor az összeget amit első befizetésnél levontak tőlem és most szerintem azért nem lehet lekérni bankkártyára a pénzemet a skrillről. Ezt a problémát hogyan lehetne megoldani?
Vagy ha nem lehetséges akkor mivel a bet365-nél szoktam fogadni ezért ha az összes pénzemet a skrillről felraknám bet-re és utána az otp-s bankkártyámmal fizetnék még be a bet365-re akkor ha utána kikérem betről az összeget akkor a bankkártyámra fog megérkezni az összeg, jól gondolom?

Kérd ki utalással. Ne próbáld találgatni az összeget, nincs esélyed.

Azért ezt tapasztalva megfordul az ember fejében, hogy tényleg érdemes-e rajtuk keresztül mozgatni a pénzt, miután lassan kijelenthető, hogy nincs supportjuk. Kétszer elküldök nekik egy normálisan, pontosan megfogalmazott levelet, hogy mi az a probléma, ami akadályoz a számlám használatában, és fél hónap se elég a reakcióra? :noway:

Dear Horváth Máté,
We are pleased to tell you that your Skrill account is now active and you can go ahead with your next payments.

Sorry about the inconvenience. If there's anything else we can help you with, please let us know.

Best regards,
Scarlett
Skrill Help Team


Na én megkaptam a levelet, hogy most már minden rendben, de az lcbet-nél mégis elutasították a kifizetést, ugyanazzal az indokkal amivel régen, hogy le van zárva a skrill account-om. Most akkor mivan?


Idézetet írta: mukusz745 Dátum április 06, 2014, 14:18:10
Dear Horváth Máté,
We are pleased to tell you that your Skrill account is now active and you can go ahead with your next payments.

Sorry about the inconvenience. If there's anything else we can help you with, please let us know.

Best regards,
Scarlett
Skrill Help Team


Na én megkaptam a levelet, hogy most már minden rendben, de az lcbet-nél mégis elutasították a kifizetést, ugyanazzal az indokkal amivel régen, hogy le van zárva a skrill account-om. Most akkor mivan?

Küldd el az lcbet-nek a Skrill levelét, a Skrillnek meg az lcbet elutasítását.
Hátha valamelyik megoldja...

Sziasztok
Nem tudok befizetni Mastercard-ról OTPből, valakinek van tippje?  ::)

Heartbleed bug-ról mi a véleményetek? Tokenel fölöslegesnek érzem a jelszó cserét, legalábbis skrillen.

http://index.hu/tech/2014/04/11/ssl-hiba/

Skrill---CIB  és Skrill-Raiffeisen   withdraw bőven 24 óra alatt volt. Ez elég fasza. :ok:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum április 15, 2014, 20:07:59
Skrill---CIB  és Skrill-Raiffeisen   withdraw bőven 24 óra alatt volt. Ez elég fasza. :ok:

Én is ilyen gyorsaságot tapasztaltam!
Kedden délben kértem kifizetést, 14:30-kor jött a "processed" email és estére már a bankszámlára is került!
Nem is számítottam rá, hogy még aznap a számlán lesz, csak a beírásod hatására néztem rá a neten a bankszámla egyenlegre és bizony már ott mosolyog az összeg.  :)