Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum július 23, 2014, 15:30:55
Kártya bedug
Nyelv kiválasztás
pin kód
bevitel/enter
pénz felvétele
összeg
bevitel/enter
Köszi!
Ki is probálom az OTP-s ATM-nél!


Sziasztok. Tegnap csináltam egy Skrill-t magamnak és a Non Gamblinget választottam de utólag megtudtam, hogy ha azt választom akkor nem tudok online sportfogadó irodáknak utalni .. ez igaz? Meg lehet valahogy ezt változtatni vagy meg kell szüntetni a számlát ? Ha  az utóbbi akkor azt, hogyan kell? Ha megszüntetem akkor utána ezzel a bakszámlával (ami most is van) tudok még csinálni egy másik Skrill-t?

válaszokat előre is köszi :)

Nem, nem tudsz ugyanazzal a bszámvlával másik skrillt feltölteni már. Legegyszerűbb ha a feltöltött pénzedet elküldöd egy haverodnak és az vissza küldi. Akkor automatikusan gambling lesz emlékezeteim szerint.

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 18:24:08
Nem, nem tudsz ugyanazzal a bszámvlával másik skrillt feltölteni már. Legegyszerűbb ha a feltöltött pénzedet elküldöd egy haverodnak és az vissza küldi. Akkor automatikusan gambling lesz emlékezeteim szerint.

Nincs sok feltöltve csak 360 ft ennyit vontak le (de nem tűnt fel, hogy a OTP-s számlámon kevesebb lenne.. Sajnos nincs olyan ismerősöm aki használná a Skrillt :( De ez tényleg így van, hogy Gambling lesz utána?

Én ùgy tudom. De azért várjd meg egy okosabb ember válaszát is.   ;)

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 18:53:26
Én ùgy tudom. De azért várjd meg egy okosabb ember válaszát is.   ;)

Rendben. Azért köszi :)

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 18:53:26
Én ùgy tudom. De azért várjd meg egy okosabb ember válaszát is.   ;)

Nekem az is elég ha megtudom szüntetni ezt a számlát ... azt tudod esetleg, hogy kell?

Tudtommal véglegesen nem tudod. Az összes adat - köztük a bankszámla adattal - benne marad a rendszerben. Ha ezek után is meg akarod szüntetni akkor irj nekik, de előtte nézd meg a www.skrill.com/help oldalt.

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 20:45:43
Tudtommal véglegesen nem tudod. Az összes adat - köztük a bankszámla adattal - benne marad a rendszerben. Ha ezek után is meg akarod szüntetni akkor irj nekik, de előtte nézd meg a www.skrill.com/help oldalt.


Nem lehet véglegesen kitörölni és akár később egy újat csinálni? de ha megcsináltam most és nem fogom használni akkor nem fognak levonni pénzt a számlámról ugye? szóval megbízhatóak?

Más véleményére is kíváncsi lennék :)

Idézetet írta: adrian0312 Dátum július 26, 2014, 20:50:19

Nem lehet véglegesen kitörölni és akár később egy újat csinálni? de ha megcsináltam most és nem fogom használni akkor nem fognak levonni pénzt a számlámról ugye? szóval megbízhatóak?

Más véleményére is kíváncsi lennék :)

Megint én vagyok :D
Nem fognak levonni tőled semmit. Megbìzhatóak csak a "supportjuk" tetű lassù...

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 20:55:19
Megint én vagyok :D
Nem fognak levonni tőled semmit. Megbìzhatóak csak a "supportjuk" tetű lassù...

Valahogy elvileg meglehet szüntetni mert azt hiszem 14 napig ingyenes a regisztráció után és 14 nap után fizetni kell érte :)

Ha valaki azt leírná, hogy kell azt meg köszönném :)

Idézetet írta: adrian0312 Dátum július 26, 2014, 20:59:28
Valahogy elvileg meglehet szüntetni mert azt hiszem 14 napig ingyenes a regisztráció után és 14 nap után fizetni kell érte :)

Ha valaki azt leírná, hogy kell azt meg köszönném :)

Nekem már elég régóta megvan és nem kellet még érte fizetnem.... :-)

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 21:03:33

Nekem már elég régóta megvan és nem kellet még érte fizetnem.... :-)

Hát csak így teljesen felesleges ha nem tudom arra használni amire kellett volna.. meg így belegondolva az a folyamat, hogy bankszámláról online sportfogadó irodába feltölteni majd kivenni pénzt valahogy egyszerűbbnek és gyorsabbnak tűnt.. csak most már nem merek feltölteni bankszámláról pénzt az unibetre a NAV miatt...

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 26, 2014, 21:03:33

Nekem már elég régóta megvan és nem kellet még érte fizetnem.... :-)

Most egy olyan infót kaptam, hogy ha utalok még pénzt a Skrillemre akkor újra megkérdezi, hogy Gambling vagy Non Gambling..ez igaz ? utána akkor tudnék tovább utalni unibetre?