Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 31, 2014, 16:31:47
De előtte kell gondolom regisztrálni a másik e-mail címet is külön a skrillre,vagy nem kell,hanem csak be kell írni??

Egy számlához több email-címet kapcsolhatsz, de az attól ugyanaz a számla marad.

Bármelyik email-re küldenek pénzt, megkapod ugyanarra a számlára, ha meg te küldesz pénzt valahova, akkor meg szerintem az fog látszani, amit te elsődlegesnek megadtál.
(azt bármikor megváltoztathatod, hogy mi legyen az elsődleges)

Azt nem tudom, hogy "nem elsődleges" email-ről tudsz-e befizetni mondjuk egy irodához, azt még nem próbáltam.



Kaptam egy új bankkártyát, mivel a régi lejárt. Felvittem az adatok a Skrill rendszerébe, a verifyra mennék (gamblinggal), de folyton Transaction faileddel visszadob. Mi lehet a probléma?

Próbáld nem gamblingként ellenőrizni, s utána gamblinggel feltölteni. Más azt irta megy igy is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 01, 2014, 10:12:13
Próbáld nem gamblingként ellenőrizni, s utána gamblinggel feltölteni. Más azt irta megy igy is.

Köszi, non-gamblinggel ment az ellenőrzés. Kíváncsi vagyok mi lesz utána :)

Sziasztok!
Régebben történt velem (meg sok más taggal is), hogy egy Skrill direct-es utalás után az OTP elutasította a tranzakciót, míg a Skrill sikeresnek írta (azóta törölve lett Skrillben is a tranzakció). Ugye számítottam rá, hogy majd ezt az összeget törlesztenem kell egyszer úgymond, így küldtem nekik emailt 3-4 hete, hogy mi a teendő, de azóta semmi választ nem kaptam ezzel kapcsolatban. Számlámat lenullázták, igaz nagyon kevés volt rajta. A kérdésem pedig az lenne, hogy lehet úgy törleszteni az adósságomat, hogy amikor egy irodához bankkártyás azonosítással fizetek be (Skrill számlámon most nincs pénz, ilyenkor pedig a bankszámláról veszi le a pénzt), akkor a befizetett összegekkel egyenlítem az adósságomat (több hete "in progress" több tranzakció is)?

A bank sikeres kártyás fizetésnek írja ezeket, az irodán nem jelennek meg, a skrillben pedig, mint mondtam "in progress" (de zöld az összeg, tehát mintha normálisan fizettem volna be).

Sikeresen megérkezett a Skrilles kártyám. Arra gondoltam, hogy mindennapos használatra fogom alkalmazni. Ez úgy működik, hogy ha bármit veszek a boltban forintért, azért ilyenkor is levonja az átváltási költséget? (mivelhogy eurós a kártya ugye)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 02, 2014, 14:07:53
Sikeresen megérkezett a Skrilles kártyám. Arra gondoltam, hogy mindennapos használatra fogom alkalmazni. Ez úgy működik, hogy ha bármit veszek a boltban forintért, azért ilyenkor is levonja az átváltási költséget? (mivelhogy eurós a kártya ugye)
Csak szerdán és pénteken.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 02, 2014, 16:29:49
Csak szerdán és pénteken.

Jó, lehet hülye kérdés volt, de nagyon nem tetszik ha belegondolok hogy minden apróságért költséget vonnának :(

Ha Skrilled eurós, akkor az átváltási dijat nem vonják le, megy a MC vagy bank árfolyamán automatán a váltás. Ha forintos a Skrilled és eurós a kártya akkor levonják azt is, és 2x lesz váltva (eredeti HUF-EUR majd megint EUR-HUF). Ez igy elég húzós lehet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 02, 2014, 20:26:09
Ha Skrilled eurós, akkor az átváltási dijat nem vonják le, megy a MC vagy bank árfolyamán automatán a váltás. Ha forintos a Skrilled és eurós a kártya akkor levonják azt is, és 2x lesz váltva (eredeti HUF-EUR majd megint EUR-HUF). Ez igy elég húzós lehet.

Hát ez nagyon rosszul hangzik. Valóban forintos a Skrillem (mivel a fogadóirodáknál is forintos számláim vannak), a kártya pedig eurós (nem is igen lehetett jobbat választani). Mit lehet tenni, hogy ne bukjak olyan sokat? Esetleg vegyem le készpénzben mindig?

Mindegy, ugyis buksz ugyanannyit. Próbáld ki, majd nézd meg mennyi a különbség

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 02, 2014, 20:54:18
Mindegy, ugyis buksz ugyanannyit. Próbáld ki, majd nézd meg mennyi a különbség

Köszönöm szépen a segítséget, még ha rossz hír is :) Na de majd ha százezreket nyerek havonta, akkor nem fogok parázni ezen :)