Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Hali! ATM napi max 250€ ha nem vagy VIP tag.
ez kb. 74 000Ft

Idézetet írta: lukator Dátum április 13, 2015, 14:33:50
Sziasztok!

A SKrill kártya ATM  napi pénzlevételi limitet nem lehet állítani?Nekem valami 74000 ft van, na most 2 részletbe kell leszedjem a lóvét és akkor oké  levonja a 2,5%-át( az 2 részletben is ugyan annyi lesz az átváltás miatt, de ugye 1000-1250 huf a levételi díj, és ezen megspórolnám, de mi alapján  74000 a napi limit?

Sima mezei skrill számlával 250 € a napi készpénzfelvételi limit. https://www.skrill.com/en/vip/benefits/
Ebből a szempontból a neteller jobb, viszont ők szarabb árfolyammal számolnak ha pénzt veszek ki és a kp. felvétel díja is magasabb.

Magasabb? 3 x 2.5 euró az 7.5 euró, ha pl. 750-et akarsz kivenni, Netellernél meg 4 euróval leveszel 750-et naponta.

#2133 április 13, 2015, 23:13:33, gabor88888
Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 13, 2015, 17:25:53
Magasabb? 3 x 2.5 euró az 7.5 euró, ha pl. 750-et akarsz kivenni, Netellernél meg 4 euróval leveszel 750-et naponta.

Én jelenleg mindkettőnél bronz vip státuszban vagyok, így a skrill nem szokott felszámolni díjat a pénzfelvétel után,  de ugyanúgy 250 € a napi limit, a neteller 4 eurót levon, viszont itt ha jól tudom 1000 € a napi limitem. Az váltásnál (EUR --> HUF) pedig azt tapasztaltam, hogy a neteller mindig rosszabb árfolyamon vált, mint a skrill, de majd valamelyik nap kipróbálom, hogy egyszerre leveszek ugyanakkora összeget mindkét számláról, és összehasonlítom, hogy melyik hány eurót vont le ugyanakkora forint összegnél. Az eddigi tapasztalatom az, hogy a skrill kb. napi középárfolyamon számol, a neteller pedig rosszabbul pár százalékkal.

#2134 április 14, 2015, 23:54:36, r.smyth
Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 10, 2015, 23:55:14
Biztos nem tudod. Azt kell csinálni, hogy ezt a 2-3 eurot át kell küldened valakinek Skrillre, utána az illető visszaküldi, és akkor már jó lesz gamblingre is.
Utána a további feltöltéseknél meg gamblinget választasz, és az jó lesz kavarás nélkül.
Sikeresen regeltem az új káryát  :D
Biztos kell ez a + utalás? Mert ránéztem és a gambling volt alapból bepöttyözve.Illetve még egy kérdés
Hogyan lehet valaki VIP tag és az miért jó milyen előnyökkel jár?

Idézetet írta: r.smyth Dátum április 14, 2015, 23:51:02
Sikeresen regeltem az új káryát  :D
Biztos kell ez a + utalás? Mert ránéztem és a gambling volt alapból bepöttyözve.Illetve még egy kérdés
Hogyan lehet valaki VIP tag és az miért jó milyen előnyökkel jár?

https://www.skrill.com/en/vip/benefits/

itt meg tudod nézni...
6000 euro forgalom az utolsó 3 hónapban, ez a feltétele
ingyenes be/kifizetés
átutalás másik skrill számlára
magasabb kp felvételi limitek
ingyenes bankkártya
lehet több devizában is számlád...

kb ennyi

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 15, 2015, 00:36:54
https://www.skrill.com/en/vip/benefits/

itt meg tudod nézni...
6000 euro forgalom az utolsó 3 hónapban, ez a feltétele
ingyenes be/kifizetés
átutalás másik skrill számlára
magasabb kp felvételi limitek
ingyenes bankkártya
lehet több devizában is számlád...

kb ennyi
Tegyük fel nyerek 200 ezer HUF-ot azt kikérem skrillre aztán visszautalom a fogadóirodához.
Ezt megjátszom 9szer és már is vip tag vagyok? illetve jól értem, hogy ezt a folyamatot folyamatosan fenn kell tartani és 3 hónapon belül mindig kell 6000 juró forgalmat generálnom különben elveszthetem a VIP státuszom?

Idézetet írta: r.smyth Dátum április 15, 2015, 10:48:07
Tegyük fel nyerek 200 ezer HUF-ot azt kikérem skrillre aztán visszautalom a fogadóirodához.
Ezt megjátszom 9szer és már is vip tag vagyok? illetve jól értem, hogy ezt a folyamatot folyamatosan fenn kell tartani és 3 hónapon belül mindig kell 6000 juró forgalmat generálnom különben elveszthetem a VIP státuszom?

igen, folyamatosan mindig az utolsó 3 hónap forgalma számít

Mi a feltétele a VIP tagságnak a Skrillnél?

Idézetet írta: lukator Dátum április 16, 2015, 12:13:39
Mi a feltétele a VIP tagságnak a Skrillnél?

https://www.skrill.com/en/vip/benefits/

itt meg tudod nézni...
6000 euro forgalom az utolsó 3 hónapban, ez a feltétele
ingyenes be/kifizetés
átutalás másik skrill számlára
magasabb kp felvételi limitek
ingyenes bankkártya
lehet több devizában is számlád...

kb ennyi

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 03, 2015, 09:33:35
Jártatok már így?
10$ be akartam fizetni a Pinnához, úgy tünt minden lépés rendben, de az irodához nem érkezett meg.
Mindenképpen fogadni akartam, ezért a Betssógorhoz is depóztam 100$ , ez meg is jelent a Betssonnál.

Kíváncsiságból fellépek Skrillre , mit látok :D
Sent    Ragnarok Corporation N.V.    Processed    0.00    -10.00
:ok:

Tegnap beakartam megint fizetni egy tizest a Pinnacelhez,
meglepődve látom , ott van egy 10$ :D
Kíváncsiságból megnéztem a historit mikori depo, Apr 8. ... akkor 5napig kóválygott a levegőben 10dolcsi végül itt landolt.
A betsonos 100$ depónak még mindig nyoma sincs a skrillnél,köszi :beerchug:
az már az enyém :great:
Jó kis katyvasz lehet ennél a skrillnél...

Skacok, nem tudjátok, hogy a Skrillnél hol tudom megnézni, hogy éppen milyen árfolyamon dolgozik?

Dolláros a comeon-m és forintos a skrillem.

Köszi  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum április 19, 2015, 20:29:04
Skacok, nem tudjátok, hogy a Skrillnél hol tudom megnézni, hogy éppen milyen árfolyamon dolgozik?

Dolláros a comeon-m és forintos a skrillem.

Köszi  :beerchug:

http://www.skrill.com/hu/personal/fees/

Ezen az oldalon a Currency conversion részben a wholesale exchange rate alatt nálam az látszik, hogy 1 euróért mennyit adnak a különböző pénznemekben.
(a váltás díja nélkül)

Ha ebből lehet számolni, akkor 1 dollárt 278.172 ft-ért váltanak... (301.01/1.0821, a forint/euró árfolyam osztva a dollár/euró árfolyammal)
Elvileg ezt büntetik 3.99%-os költséggel, így 267.07 körül lesz a tényleges forintösszeg, amit 1 dollárért kapsz.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 19, 2015, 21:44:19
http://www.skrill.com/hu/personal/fees/

Ezen az oldalon a Currency conversion részben a wholesale exchange rate alatt nálam az látszik, hogy 1 euróért mennyit adnak a különböző pénznemekben.
(a váltás díja nélkül)

Ha ebből lehet számolni, akkor 1 dollárt 278.172 ft-ért váltanak... (301.01/1.0821, a forint/euró árfolyam osztva a dollár/euró árfolyammal)
Elvileg ezt büntetik 3.99%-os költséggel, így 267.07 körül lesz a tényleges forintösszeg, amit 1 dollárért kapsz.

Akkor mit javasolsz, hogy lehet a legjobban "kimenteni" a pénzem? Netellerem nincs, de ha azt meg dollárosra regelem, akkor gondolom ott is horribilis átváltási díjért tudom majd kifizettetni a bankszámlámra, ami meg forintos. Nem?
Köszi!  :beerchug:

Figyelmeztetés! Kamu levelek, adathalászat!

A mai nap folyamán kaptam egy levelet "állítólag" a Skrilltől.

A levél tárgya ez volt: "Important: Dispute [#SK-2849126]"

Az e-mail kinézete nagyon hasonlít a hivatalos Skrilles levelekéhez, viszont aki többször kap hasonlót az hamar felismeri a különbségeket.

A levélben azt írják, hogy a számlám fel van függesztve, majd természetesen a végén jön egy link (hivatkozás) mely visz valahova, az ott megadott adatokat meg szépen fel tudják használni.

A levél feladója: "[email protected]"
Amint láthatjátok hiányzik egy "i" betű.

Nagyon figyeljetek mindig az ilyen levelekre. Először is nézzétek meg, hogy honnan jött, általában ez mindent elárul, mert van némi eltérés a hivatalos címtől.
Nem utolsó sorban a hivatalos levelekben nem igazán találtok hivatkozásokat, melyben arra kérnek, hogy lépjetek be számlátokra. Ha ilyent találtok, akkor se azt használjátok, hanem a böngészőben jelentkezzetek meg, az általatok megszokott módon.

A Skrilles számlátok nagyobb biztonságáért rendeljetek "biztonsági tokent", ami belépéskor egy egyedi számot generál, s ez minden egyes belépésnél változik.

Legyetek elővigyázatosak!  :cya: