Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sade63 Dátum június 24, 2015, 16:38:13
Szia!
Legkeveseb költséged akkor van ha a számla és a kártya azonos pénznembe van.

Skrill kártyám USD-s, a számlám forintos!  Előbb visszaolvastam, h lehet írni a supportnak üzenetet hogy a számláa pénzemét átcserélné forintosról USD-re, akkor járnék a legjobban nem?

A pénzed így is úgy is forintban veszed le, ami átváltással fog járni. Ezt nem fogod megúszni. Nyeldd le, vagy vásárolj kártyával.

Idézetet írta: lukator Dátum június 24, 2015, 17:12:38


Jah, én is így csináltam, kiutaltam a saját bankhoz, csak valaki mondta h ez így nem lesz jó, mert nav utánatud nézni...

Ezért használom a skrill kártyámat, és mindig más atm, más banknál!
A NAV ha nagyon akar utol tud teged erni mashol es mashogy is (szerintem eleve ido kerdese hogy a ket nagy kartyakibocsato is kutathatova tegye az adatbazisukat az EU-n belul az antikorrupcio jegyeben es akkor majd lesz nagy ihaj-csuhaj) szoval ez nekem nem szempont. Ha csak nem milliokkal gurigazol hetente es esedekes egy szep auditalas neked vagy a cegednek nem gondolom hogy ezen kellene problemazni.
Plane azert, mert ha befizetsz barmelyik e-penztarcadba (vagy vmelyik bukihoz skrill segitseggel) az itthoni kartyadon/szamladon keresztul akkor mar ugyis tudni fogjak hogy nem disznek megy oda a penzed (nem agysebeszek gyulekezete a NAV de ha fogast akarnak talalni rajtad megfogjak tenni, akkor is ha milliokat nyertel a foci vb miatt meg akkor is ha csak egy ezrest).

Idézetet írta: lukator Dátum június 24, 2015, 16:06:59
Sziasztok!

Ma a Raiffeiesen-nél vettem le a kártyámról pénzt,    57356.22  volt fent,  54-et írtam be, gondoltam 1000-1500 a levé +  az átváltás  a 2,6%-a a levett pénznek, de nem engedte,  53-at már igen! Fent maradt  543 forint... , tehát az egész hajcihő kb. 3800 ft-be került, ez kicsit sok,  úgy tudtam a levét 1000 ft + 2,6%-a a levett pénznek..  de   lehetőségeknél   konvertáció átváltás nélkülre mentem..(valami ilyesmi, mindig 2 lehetőséget ad minden ATM, én a 2.-ra mentem a "nélkülösre". mert forintos a skrill számlám, valakinek ötlet hogy ne  vegyen le ennyit? Más bank, vagy átváltással olcsóbb?  Számlám már nem tudom  forintosról USD-re állítani, mert úgy nem venne le az átváltásért pénzt, nem?
Az nem 2,6% hanem 4,99%. Ha jól veszem ki a szövegből.

Idézetet írta: lukator Dátum június 24, 2015, 17:14:22
Skrill kártyám USD-s, a számlám forintos!  Előbb visszaolvastam, h lehet írni a supportnak üzenetet hogy a számláa pénzemét átcserélné forintosról USD-re, akkor járnék a legjobban nem?

Igen igy most kétszer váltod a pénzed , a Skrillnél ha váltasz új számlád lesz a mostani email cimed nemtudod hozzá használni.

Azt hiszem javul a skrill gyorsaság terén. A számlámon elértem a limitet és bent ragadt egy darabig jó sok pénzem. Nem örültem, tudván hogy milyen lassúak. A help részen a megfelelő oldalon feltöltöttem a dokumentumokat,és 1óra alatt jött a válasz emailben. Már akkor elfogadták volna, csak rosszul volt megadva a címem. A válaszban megmagyaráztam hogy béna voltam regisztrációkor, ekkor 2nap alatt válaszoltak, hogy rendben, most akkor angol formátumban írjam le a címem. Ezt tegnap este megcsináltam, ma du meg jött a mail hogy verieifed lettem, a limit 5k euroval megemelve :D

Szóval 3nap alatt elintéztem mindent, ami lehetett volna 1óra is, ha nem vagyok balfasz.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 26, 2015, 16:45:10
Azt hiszem javul a skrill gyorsaság terén. A számlámon elértem a limitet és bent ragadt egy darabig jó sok pénzem. Nem örültem, tudván hogy milyen lassúak. A help részen a megfelelő oldalon feltöltöttem a dokumentumokat,és 1óra alatt jött a válasz emailben. Már akkor elfogadták volna, csak rosszul volt megadva a címem. A válaszban megmagyaráztam hogy béna voltam regisztrációkor, ekkor 2nap alatt válaszoltak, hogy rendben, most akkor angol formátumban írjam le a címem. Ezt tegnap este megcsináltam, ma du meg jött a mail hogy verieifed lettem, a limit 5k euroval megemelve :D

Szóval 3nap alatt elintéztem mindent, ami lehetett volna 1óra is, ha nem vagyok balfasz.

Ez most komoly!? Határozottan rájuk fért!  :D

#2197 június 29, 2015, 15:45:39, benedek185
Emberek, érti ezt valaki!?
Skrill fiókomra bankkártyával próbáltam feltölteni bizonyos összeget, sikertelen lett. Aztán megpróbáltam Skrill Directtel is, szintén sikertelen lett. Ezek után megnéztem a bankszámlám egyenlegét, van rajta elegendő összeg, tehát ez biztos nem lehetett gond.
Kis off, de Unibetnél és Bwinnél se engedte a kártyás feltöltést (bet365-nél viszont igen), nem tudom mi lehet a gond. OTP Junior kártyám van, de eddig sose volt semmi baj, sose tapasztaltam ilyet...  :-\
Lehet, hogy az OTP blokkol valamit?

Nem látom feltüntetve pár napja a vip pontokat, történt vmi update amiről nem tudok, vagy nálam van a hiba?

Cső!

Valaki elmagyarázná, hogy Skrill kártyával magyar ATM-nél hogy működnek a levonandó összegek? Fee, meg a kivételi költség érdekel.

Más: nem rég vettem ki először pént ilyen módon, OTP ATM-ből. Volt rajta cash, de csak 50-et engedett kivenni. Ha jól olvastam a napi limit 250€. Meg a másik kérdés, hogy az OTP ATM felajánlotta, hogy USD vagy EUR árfolyamon váltsak. Hogy érdemes? Knapp?  ;D ;D

Ha eurós a számla és a kártya is, akkor csak a 1.8 eurós feet számolják fel. Ne engedd soha, hogy az atm váltson, mindig úgy válaszd, hogy forintban terheljék a számlád, különben csúnyán lehúz a bank (paypal is).

Idézetet írta: stdavid Dátum július 08, 2015, 13:42:29
Nem látom feltüntetve pár napja a vip pontokat, történt vmi update amiről nem tudok, vagy nálam van a hiba?
Nem kaptál véletlenűl emailt amiben írják hogy x időd van teljesíteni a 3 havi 5k befizetést, vagy elveszíted a VIP tagságod.

Van olyan opció, hogy HUF-ban terheljék a számlámat? Mert vagy elkerülte a figyelmemet, vagy nem volt.

75K-t levettem, és 81K vonódott le a skrill számláról. USD-be váltattam át. Létezik, hogy ennyibe 'került' ez a manőver?

Másik kérdésem, ha kártyával vásárolok boltokban, akkor milyen tranzakciós díjakat von le? (mert nem feltétlenül a kp kell)

Ha egyezik a kártya pénzneme a skrill számláéval, akkor nem von le semmit, másképp van fx fee, azt hiszem 4,5%. Az, hogy forintban fizetsz ilyen esetben nem számit átváltásnak (Mastercard vált).

Idézetet írta: CaeSar Dátum július 09, 2015, 13:07:36
Van olyan opció, hogy HUF-ban terheljék a számlámat? Mert vagy elkerülte a figyelmemet, vagy nem volt.
Lehet nem minden ATM-nél van, de én használtam Magyarországon is a kártyát és megkérdezte, hogy HUF vagy EUR.