Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 15, 2015, 08:50:16
Nekem 14-16 között szokták kiutalni és 17 órakor már a számlámon van.

Tényleg? Azt mondod hogy a skrillről számlára utalás egy nap alatt megvan? Soha nem kértem még úgy ki, vagy a skrill kártyával fizetek vagy elbattyogok a váci utcába az ATM-hez, aztán beváltom az ojrót.

Ha már fellendült a topik, egy kérdés: Repjegyet lehet-e venni ezzel a skrill kártyával? Illetve mennyire érné meg, mert a ft-os számla, eurós kártya gondolom így is úgy is vált ha Ft-ban, ha euróban van a jegy ára meghatározva. Vagy rosszul gondolom?

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 16, 2015, 07:00:44
Tényleg? Azt mondod hogy a skrillről számlára utalás egy nap alatt megvan? Soha nem kértem még úgy ki, vagy a skrill kártyával fizetek vagy elbattyogok a váci utcába az ATM-hez, aztán beváltom az ojrót.

Ha már fellendült a topik, egy kérdés: Repjegyet lehet-e venni ezzel a skrill kártyával? Illetve mennyire érné meg, mert a ft-os számla, eurós kártya gondolom így is úgy is vált ha Ft-ban, ha euróban van a jegy ára meghatározva. Vagy rosszul gondolom?

Igen, megvan. Egyszer volt olyan, hogy a második napra érkezett csak meg, minden más alkalommal még aznap megkaptam.

Usd-és a kártyám, és akkor skrill pénzemet is érdemesebb lenne forintosról usd--sre cserélni!De valaki írta hogy akkor e-mailom törlődik és új számlám lesz? Support nem tudja egy görgetéssel forintosról usd-re tenni?

#2223 július 20, 2015, 14:40:59, bendehal
Idézetet írta: lukator Dátum július 20, 2015, 13:07:11
Usd-és a kártyám, és akkor skrill pénzemet is érdemesebb lenne forintosról usd--sre cserélni!De valaki írta hogy akkor e-mailom törlődik és új számlám lesz? Support nem tudja egy görgetéssel forintosról usd-re tenni?

Pénzedet nem cserélik átváltják. Be kell záratni a régit, és újat nyitni ez a menete. Ilyenkor új email-t kell megadni skrill számládhoz ez nem is baj, azonban ha azt vesszük mikora sorra kerűlsz náluk az majd 1 hónap. Számold ki szépen hogy neked mi a legmegfelelőbb, most 100k ként levonnak tőled ATM-nél 5600 ft-ot ha $ minden akkor (csak) 3300 ft a bukó.
De új számlád lesz ahhoz újra kártyát kell igényelni stb. te látod hogy tervben van-e hogy köv. félévben le akarsz venni fél vagy egy milliót, akkor biztosan mégérné váltani azonos pénznemre. De lehet számlára is utalni..



Mióta változott a skrill, a felhasználóm és a jelszavam már be van pötyögve automatikusan bejelentkezésnél, csak rá kell nyomni a loginra. Nem kértem ilyen emlékezős opciót, és nem is látom hol tudnám ezt megváltoztatni, mert ez nem tetszik így. Valaki esetleg tudja?

Böngésződ mentette el, beállításoknál találsz a böngészőben (Jelszavak mentés kivételek).
Ott meg kell adni skrill.com.

Idézetet írta: bendehal Dátum július 22, 2015, 08:34:21
Böngésződ mentette el, beállításoknál találsz a böngészőben (Jelszavak mentés kivételek).
Ott meg kell adni skrill.com.

Szemét böngésző még bajba sodor  :D

Sziasztok!
Hozzá adtam a Skrillhez a bankszámlámat,az lenne a kérdésem hogy ezt is kell aktiválni úgy mint a kártyát?

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 22, 2015, 08:42:15
Szemét böngésző még bajba sodor  :D

Én azt vettem észre, hogy minden program, weboldal egyre "nyomulósabb", vagyis felajánlanak mindenféle, elsőre jónak tűnő kényelmi opciót, észre sem vesszük, és az adataink már át is vándoroltak egy másik helyre (lásd facebook-profillal történő bejelentkezés ide-oda). Résen kell lenni.

Idézetet írta: benson Dátum július 27, 2015, 22:36:14
Én azt vettem észre, hogy minden program, weboldal egyre "nyomulósabb", vagyis felajánlanak mindenféle, elsőre jónak tűnő kényelmi opciót, észre sem vesszük, és az adataink már át is vándoroltak egy másik helyre (lásd facebook-profillal történő bejelentkezés ide-oda). Résen kell lenni.

Így van, és ezért kell mindenhova külön jelszó is (levelezős, fogadóirodás, skrilles-netbankos stb stb).

#2230 augusztus 10, 2015, 12:39:07, LanMaffia
Sziasztok!

Szeretném hitelesíteni a bankkártyámat, de Transaction failedet kapok. Ha szeretnék feltölteni vele, akkor pedig ezt "The upload with MasterCard failed". Gambling funkcióval próbáltam, és OTP klub kártyám van. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond? (erre a kártyára egyébként a bankban beszéltek rá, hogy tök jó lesz nekem, de volt egy sanda gyanúm, hogy nem lesz jó ilyen tranzakciókra, remélem nem ez a baj.)

mod.: bet365-re gond nélkül sikerült felutalnom.

Régebb ment úgy, hogy non-gamblingként hitelesited és utána átállitod gamblingre, de ez már nem tudom mennyire működik. Szerintem ez a gond, csak több fajta gambling kód van, amit a bet365 használ az működik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 10, 2015, 21:49:02
Régebb ment úgy, hogy non-gamblingként hitelesited és utána átállitod gamblingre, de ez már nem tudom mennyire működik. Szerintem ez a gond, csak több fajta gambling kód van, amit a bet365 használ az működik.

Kipróbálom non-gamblingel, hátha :)

Sziasztok!

Most ismerkedek a Skrillel és ahogy olvasgatom a fórumokat láttam hogy többen a sportfogadó számláról utalnak a Skrillre és onnan a bankszámlájukra. Ez miben jobb annál mintha közvetlenül a fogadó számláról a bankszámlára utalnátok?

Idézetet írta: Miho14 Dátum augusztus 11, 2015, 12:02:34
Sziasztok!

Most ismerkedek a Skrillel és ahogy olvasgatom a fórumokat láttam hogy többen a sportfogadó számláról utalnak a Skrillre és onnan a bankszámlájukra. Ez miben jobb annál mintha közvetlenül a fogadó számláról a bankszámlára utalnátok?

A skrill főleg arra jò, ha több irodánál van számlád, akkor gyorsan ès olcsón tudod közöttük mozgatni a pènzt.
Ha a skrilltől bankszámlára utalsz, az már költsègekkel jár, ìgy ilyen szempontból egy közvetlen iroda-bankszámla utalás általában jobban megèri.
Ilyen esetben maximum arra jó a skrill közbeiktatása, hogy a számládra nem közvetlenül egy fogadóirodátòl jön a pènz, bár többnyire a bukik is közvetìtőcègeket használnak az utalásokhoz.

Szòval túl sok haszna nincsen a skrill használatának, ha egyszerűen csak haza akarod utaltatni a teljes nyeremènyedet.
Az viszont èletszerű, hogy kivesszük skrillre a nyeremènyt, ahol már elèrjük skrilles bankkártyával is, illetve tudunk vele más irodáknál is játszani, aztán ha mègis kell a pènz egy rèsze, akkor a "maradèkot" utaljuk a bankszámlánkra.