Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 28, 2015, 12:14:07
Paypalt szinte biztos hogy nem veszik meg, másrészt ezt a hármat összeólvasztani nem lehet. Paypal édekeltségi köre úgyanis USA.
Mások a jogszabályok mint itt.
888 még hivatalossan nem vette meg bwinparty-t, reméljük megveszi mert Amaya és GVC Holding (pokerstars)  szép lassan bezabálja a kicsiket. Ráadásul GVC H. 888-as ajánlatára ami kb 1200 millió$ volt, rá dobott 300 millió$ GVC.  Ezek nem pontos számok de ha ezek betörnek UK liceszel fogadási piacra....
Nézd meg bet365-öt egyre kevesebb bónusz újratöltési akció stb, ezt eredményezi hogy sok kicsi helyett nagyok vannak.
Inkább kőltenek reklámra mint reload bónuszra.
Amugy unibet terjeszkedet az utobbi időben nagyott, Stan James stb..

Pontosítanák egy annyit, hogy a GVC az a Sportingbet, tehát nem új szereplő és rendelkezik UK-os engedéllyel.

A GVC a bwin felvásárlásával az amerikai piacot szeretné meghódítani.

Hali

Regisztráltam a skrillnél és a bankkártyámat szeretném megerősíteni. Ilyenkor teszt gyanánt levonnak a bankszámláról egy 1.01 és 2.99 euró közötti véletlenszerű összeget. Meg kell nézni a banknál, hogy pontosan mennyit vontak le és be kell írni a skrillnél a pontos összeget euróban, hogy kiszűrjék a csalókat. A skrill számlám euróban van a sima bankszámlám pedig forintban. A kérdésem az lenne, hogy ha már látom, hogy mennyit vontak le a bankomtól forintban, akkor mi alapján váltsam át ezt az összeget euróra  úgy hogy pontosan megegyezzen a skrill által levontakkal? Magyarán lehet e tudni hogy a forint és euro milyen árfolyamban van egymással a skrillnél?

Netbankáron keresztül nézd meg!



Sziasztok!

Betsafe-en 3 év után gondoltam megjátszok egy tippet, és képesek voltak az első fogadásnál lekorlátozni. Így a Skrill-en befizetett pénzemet szépen fogadás nélkül vissza is utaltam. Volna.
Nem érkezett meg a pénz 24 órán belül, így a cseten érdeklődve felvilágosítottak, hogy a szabályzatukban szerepel, hogy nem lehet fogadási aktivitás nélkül a befizetés után kifizetni is, viszont az ottani egyenlegemről is eltüntették a pénzemet. Mivel reklamáltam, hogy ez az egész így eléggé inkorrekt, mondta az ügyintéző, hogy jelzi az illetékeseknek az ügyet, így aztán következő nap egy laza 10%-os minusszal vissza is kaptam a pénzemet.
Most gondoltam, hogy hozzányúlok a számlámon ahhoz a visszaérkezett összeghez, de nagy meglepetésemre a másik irodához történő Skrill-es befizetéskor az alábbi üzenetet kaptam:

Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Please choose an alternative payment method.

Lehetséges szerintetek, hogy a Betsafe van olyan "kedves", hogy így küldi vissza a pénzemet, hogy utána ne használhassam más irodánál?
Bár az a fura, hogy a szöveg szerint a fiókom van úgy létrehozva, hogy nem használhatom fogadásra... Holott évek óta arra használom.
Persze a Skrill ügyfélszolgálata napokon keresztül sem válaszol általában, így gondoltam titeket kérdezlek meg először, hátha valaki találkozott már hasonlóval...  :-\

Idézetet írta: don187 Dátum szeptember 17, 2015, 21:36:43
Most gondoltam, hogy hozzányúlok a számlámon ahhoz a visszaérkezett összeghez, de nagy meglepetésemre a másik irodához történő Skrill-es befizetéskor az alábbi üzenetet kaptam:

Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Please choose an alternative payment method.

szia,

melyik irodához akartál befizetni?

írj nekik, felgyorsult az ügyintézés (pár óra, de mindenképp napon belül)

küldd el ezekre a mail címekre:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

vagy ezen a telefonon: +44 203 308 2520

#2272 szeptember 17, 2015, 22:11:51, bendehal
Idézetet írta: don187 Dátum szeptember 17, 2015, 21:36:43
Sziasztok!

Betsafe-en 3 év után gondoltam megjátszok egy tippet, és képesek voltak az első fogadásnál lekorlátozni. Így a Skrill-en befizetett pénzemet szépen fogadás nélkül vissza is utaltam. Volna.
Nem érkezett meg a pénz 24 órán belül, így a cseten érdeklődve felvilágosítottak, hogy a szabályzatukban szerepel, hogy nem lehet fogadási aktivitás nélkül a befizetés után kifizetni is, viszont az ottani egyenlegemről is eltüntették a pénzemet. Mivel reklamáltam, hogy ez az egész így eléggé inkorrekt, mondta az ügyintéző, hogy jelzi az illetékeseknek az ügyet, így aztán következő nap egy laza 10%-os minusszal vissza is kaptam a pénzemet.
Most gondoltam, hogy hozzányúlok a számlámon ahhoz a visszaérkezett összeghez, de nagy meglepetésemre a másik irodához történő Skrill-es befizetéskor az alábbi üzenetet kaptam:

Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Please choose an alternative payment method.

Lehetséges szerintetek, hogy a Betsafe van olyan "kedves", hogy így küldi vissza a pénzemet, hogy utána ne használhassam más irodánál?
Bár az a fura, hogy a szöveg szerint a fiókom van úgy létrehozva, hogy nem használhatom fogadásra... Holott évek óta arra használom.
Persze a Skrill ügyfélszolgálata napokon keresztül sem válaszol általában, így gondoltam titeket kérdezlek meg először, hátha valaki találkozott már hasonlóval...  :-\

Érdekes sztori betsafe-t alapból nem használtam sokat, mivel betsson klón és ők majdnem benyelték a pénzem.
Minden estre nem hiszem hogy úgy tudnának vissza kűldeni pénzt hogy ne lehesen gambling-re befizetni.
Mert úgye ez azt jelentené hogy megjelőlték a pénzt, hol ott az a pénz nem is volt náluk.
10% kemény vám, mert nekik az egész procedura került vagy 1,4%-ba.
Márészt meg ilyen betradar tesz keresztbe minden tudatos játékosnak.
Töbnyire ezek intézik a legtöbb dolgot egy bukinál, ezért korlátoznak gyorsan. Rengeteg iroda tétjeit oddsait intézik, ráadásul beleláthatnak akár sok mindenbe. Egy online iroda lassan nem áll többől mint egy 2+1 szobás panel, amiben a székhelyük van.

Ez a betradar már nekem is szemet szúrt,
amikor egy lassúnettel lépsz be egyes irodákhoz, töltés közben a lap alján látszik hány helyről szed infót az adot iroda :crazy:
köztük van a betradar is
facebok :D
stb
Mondjuk a facebok nem tudom miért fontos... vagy miket néznek onnan :P


Sziasztok!

Regisztráltam a skrill.com oldalra hogy onnan használjam a sportfogadást.
Rendesen beregiztem. Hozzáadtam a kártyámat OTP mastercard.
Veryfikálni akarom és nem engedi.
Azt írja ki hogy Transaction failed. Nem vonja le az ellenőrző pénzt. Ilyenkor mit lehet csinálni? Lehet azért mert novemberben lejár?

Köszönöm ha valaki tud segíteni.

Köszönöm a válaszokat, t5anácsokat!
Egyelőre megoldódott a dolog, Marathon-hoz próbáltam amúgy befizetni amire az üzenet jött, de később teszteltem bet365-nél és ott működött, aztán Marathon-nál is... Nem értem mitől gyógyult meg, de meggyógyult.  ???

Másnak is szarakszik a skrill direct? A pénz eltűnt a számlámról és a skrillen sincs  ???

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 21, 2015, 10:06:11
Másnak is szarakszik a skrill direct? A pénz eltűnt a számlámról és a skrillen sincs  ???

Amikor azt írtátok hogy felgyorsult a skrill ügyfélszolgálat, azt hittem frankó lett, de még mindig "new" volt a reggeli levelem állapota, azaz hozzá se szagoltak.  :)

Most nem vártam ki, inkább hívtam őket. Amúgy a cache, cookie, szokásos böngésző problémákat hozták fel, tehát érdemes takarítani. Mondjuk a hiba üzenet biztos nem ezért ugrott fel, de mindegy, azt mondták lezsugázzák a Raiffaisennel. Kiváncsi leszek mikorra kapom meg  ???

#2279 november 26, 2015, 15:49:54, ragnaROCK
Egy fontos kérdésem lenne. Próbálta Skrill-re feltölteni pénzt egy korábban már hozzáadott kártyával. Azóta a kártya változott, a szám nem, csak a hátulján a biztonsági kód, és, mint kiderült a lejárati dátum.
Megpróbáltam a hozzáadott kártyával feltölteni, az új biztonsági kóddal (a lejárati dátumot nem vettem észre, hogy változott), de kiírta, hogy a tranzakció sikertelen, azonban a banktól jött sms, hogy levonta a pénzt. Ilyenkor mi a teendő? Írtam nekik e-mailt, de ezt még ma meg kéne oldanom (nem fogadásos dolog), és nem tudom mennyi idő míg arra válaszolnak.
A pénz tényleg levonódott, vagy vissza kerül a bankkártyára? Ha újra hozzáadom a kártyát a jó adatokkal, akkor vajon menni fog? Érdemes őket felhívni a gyorsabb ügyintézés érdekében (angol nem probléma)?

Köszi!

Ui: most olvasom alexthebest hozzászólását, lehet hívás lesz belőle.