Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sziasztok,

Skrillre akarok pénzt rakni Rapid transferrel, de kiírja, hogy túlléptem a limitet. Na most ugye ott 1700eur a limit, amit kizárt,hogy nem léptem át. Ilyenkor mi lehet a probléma?

Helló. Mi a teendő ha nincs meg a kártya? 2016. Májusában igényeltem. Meg is jött. Használtam is. Olyan november környékén jött megint. Azóta nem is használtam és elveszett vakamerre. Amit először kaptam az megvan de gondolom az inaktív. Ilyenkor kártya tiltása majd új igénylése a menet? Meg persze a 10(?) euró legyen a számlán minimum hozzá igaz?

Idézetet írta: FrappansNev Dátum január 26, 2017, 17:22:03
Helló. Mi a teendő ha nincs meg a kártya? 2016. Májusában igényeltem. Meg is jött. Használtam is. Olyan november környékén jött megint. Azóta nem is használtam és elveszett vakamerre. Amit először kaptam az megvan de gondolom az inaktív. Ilyenkor kártya tiltása majd új igénylése a menet? Meg persze a 10(?) euró legyen a számlán minimum hozzá igaz?
Szia,
Igen, ez a menete.

Idézetet írta: router12 Dátum január 27, 2017, 17:21:56
Udv, kartyas feltoltesnel ez a hibauzenet fogad reggel ota. (elotte jo volt). Masnak is volt ilyen? Koszonom

500
Sorry... We are experiencing an internal issue. We are currently fixing this, so please try again later.


A feltoltesnel engedi a kartyas verziot kivalasztani, es ezutan dobja a hibauzenetet (az jonne, hogy az osszeget kell beirni, de ide nem jut el)

Nekem is ezt írja kb csütörtök óta

Hogy a fenébe lehetne kivenni valami normális árfolyamon az Eurót a Skrill-ről? Nektek milyen árfolyamon váltja ha kártyával vásároltok?Nemrég használtam 300 ft kaptam kb 1 euróért.Régebben ez jobb volt,közelebb volt az MNB középhez.Unibeten tegnap kikértem 306 ft az árfolyam.Nem olyan rossz de régebben MNB középárfolyam volt (310 jelenleg)
Hogy lehetne a legjobb árfolyamon kivarázsolni?


Idézetet írta: Alk Dátum január 31, 2017, 11:46:09
Transferwise?
Nem rossz így első ránézésre,majd megnézem komolyabban is

Sziasztok!

Most szeretnék Skrill számlát létrehozni. Olyan kérdésem lenne, hogy ha nem használom rendszeresen, akkor erre számolnak-e fel úgymond inaktivitási díjat ? Kerestem de sehol nem találtam rá infót.

Idézetet írta: euro1000 Dátum február 01, 2017, 11:45:13
Sziasztok!

Most szeretnék Skrill számlát létrehozni. Olyan kérdésem lenne, hogy ha nem használom rendszeresen, akkor erre számolnak-e fel úgymond inaktivitási díjat ? Kerestem de sehol nem találtam rá infót.
nem

Sziasztok!
Skrillrol szeretnek hetfon penzt levenni. Bankkartyam nincs hozza es kiutalni sem tudom mert inkasszo van a bankszamlamon. Van arra mod hogy valakinek atkuldom skrillen es o leveszi nekem? A transferwisehoz kellene bankkartya (hogy ne sajat szamlara utaljak). Koszi a segitseget!

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy fordult-e már közületek valaki írásban bármilyen problémával az Ügyfélszolgálatukhoz? Elsősorban az érdekelne, hogy milyen gyorsan válaszoltak? Én szombaton és ma is küldtem nekik egy levelet, de eddig semmi azon kívül, hogy kaptam egy rendszer-emailt, hogy rögzítették a panaszomat ilyen és ilyen iktatási számon....

Köszi a válaszokat!  :beerchug:

Idézetet írta: Superhero Dátum február 02, 2017, 19:41:56
Sziasztok!
Skrillrol szeretnek hetfon penzt levenni. Bankkartyam nincs hozza es kiutalni sem tudom mert inkasszo van a bankszamlamon. Van arra mod hogy valakinek atkuldom skrillen es o leveszi nekem? A transferwisehoz kellene bankkartya (hogy ne sajat szamlara utaljak). Koszi a segitseget!

Van rá mód(send money gomb).
Én a helyedben az egyik családtagomnak csinálnék skrill-t, aki persze fel tudja venni, és az ő új skrilljére küldeném a pénzt, onnét meg utalnám ki.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 07, 2017, 14:39:39
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy fordult-e már közületek valaki írásban bármilyen problémával az Ügyfélszolgálatukhoz? Elsősorban az érdekelne, hogy milyen gyorsan válaszoltak? Én szombaton és ma is küldtem nekik egy levelet, de eddig semmi azon kívül, hogy kaptam egy rendszer-emailt, hogy rögzítették a panaszomat ilyen és ilyen iktatási számon....

Köszi a válaszokat!  :beerchug:

Továbbra is aktuális a kérdésem....

én írtam nekik már levelet januárban, és áprilisban válaszoltak  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum február 08, 2017, 10:35:02
Továbbra is aktuális a kérdésem....
A rekord nálam 8 hónap volt, már ami a válaszukat illeti. De sikerült már 2 hét alatt is közben járniuk. Legutóbb a problémámmal a netelleres supportnak írtam és sikerült lezongorázni egy hosszú hétvége alatt ráadásul ünnepekkor. Igaz egy-két telefonnal is zargattam őket a nyomatékosítás kedvéért. Dobj oda is egy mailt, ártani nem árt. Persze a legegyszerűbb a telefon, már ha felveszik.  ;D