Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a válaszokat, bár nem picit elkeserít a tény. Lehet megunom, és naponta fogok levelet küldeni nekik...Telefonálni nem fogok, ahhoz túl skót vagyok (hajrá Wright és Anderson!!!), hogy még egy csomót ráfizessek. Majd e-mailben...

Idézetet írta: robmiller Dátum február 08, 2017, 14:11:15
Köszi a válaszokat, bár nem picit elkeserít a tény. Lehet megunom, és naponta fogok levelet küldeni nekik...Telefonálni nem fogok, ahhoz túl skót vagyok (hajrá Wright és Anderson!!!), hogy még egy csomót ráfizessek. Majd e-mailben...

Ha van több ezer megválaszolatlan levelük vagy ha egyszerűen csak tojnak rád, akkor sajnos a napi üzenetküldés sem segít, csak esetleg akkor, ha sikerül valami "súlyosabbat" írnod, amin elgondolkodnak. Pl. hogy a felügyelethez fordulsz vagy ilyesmi.
Persze ha eleve csak hetek múlva olvassák majd az üzeneteidet, akkor ez sem segít.

Komoly pénzügyi szolgáltató nem engedhetné meg magának, hogy az ügyfelei hetekig ne férjenek hozzá a számlájukhoz vagy hogy hetekig tartson egy utalás, de ők valahogy ezt bevállalják...

Sziasztok!
Skrillnél nincs valami VIP program mint netellernél?
Használja valaki párhuzamosan a kettőt? Melyik az olcsóbb ha kártyáról akarok kivenni pénzt?

Idézetet írta: roberrtto Dátum február 13, 2017, 10:39:17
Sziasztok!
Skrillnél nincs valami VIP program mint netellernél?
Használja valaki párhuzamosan a kettőt? Melyik az olcsóbb ha kártyáról akarok kivenni pénzt?
Itt találsz leírást a VIP programról - negyedévente vizsgálják, és a Silver szinten van ekkor ingyenes pénzfelvétel. Ehhez negyedévente €15000-t kell befizetni.
https://www.skrill.com/en/vip-programme/

Hm, ez bizony jó! Lehet át kell majd térnem skrillre, ingyenes atm készpénzfelvétel és két devizanem.

#2615 február 15, 2017, 21:53:56, CsabY93
 :beerchug:

Sziasztok!

Több mint 10 éve regisztráltam még moneybookersre, sajnos forint alapú számlára. Aztán jött később a kártya, ami már euro alapú. Létezik olyan oldal vagy bejegyzés, ahol levezetik azt, hogy ha euro-s fogadási számláról elindítok egy pénzfelvételt a forintos skrillre, majd az euros bankártyával egy magyar boltaban forintban fizetek ez összesen mennyi levonással jár? LEgfőképpen az érdekelne, hogy ez 3x-os pénzátváltási díjjal jár?

Idézetet írta: router12 Dátum február 16, 2017, 13:21:35
Nagyon sok a levonas. A megoldas: be kell zarni a regi szamlat, es nyitni egy uj skrillt, euros alapon. Le kell veluk levelezni, akkor segitenek atemelni a regi adatokat az ujra, mert kulonben nem enged pl- ugyanazt a telefonszamot vagy szamlaszamot regisztralni.

Köszi! A lényeg az email cím lenne, mert az irodáknál is az van megadva és csak egyformára engedi ugye a kifizetést...

Idézetet írta: okt8 Dátum február 16, 2017, 11:30:52
Sziasztok!

Több mint 10 éve regisztráltam még moneybookersre, sajnos forint alapú számlára. Aztán jött később a kártya, ami már euro alapú. Létezik olyan oldal vagy bejegyzés, ahol levezetik azt, hogy ha euro-s fogadási számláról elindítok egy pénzfelvételt a forintos skrillre, majd az euros bankártyával egy magyar boltaban forintban fizetek ez összesen mennyi levonással jár? LEgfőképpen az érdekelne, hogy ez 3x-os pénzátváltási díjjal jár?

Többféle számítás lehetséges, mivel minden váltásnál előfordulhat, hogy az egyik vagy a másik "oldalon" történik az átváltás, aminek más-más költsége van.
Ha pl. eurós fogadási számláról indítasz kiutalást, akkor - elvileg - válthat az iroda is kiutalás előtt (egy unibet vagy bwin felajánlja ezt forintos fogadási számlák esetében), vagy történhet az átváltás a skrill oldalán is, a pénz megérkezésekor.
Alapból a skrill nagyon rossz árfolyamon vált, lényegében ebből élnek, rájuk nem szabad ezt hagyni.
Náluk egy átváltásnál 3,99%-ot buksz, ennél minden jobb...

Szerintem egy eurós skrillre váltás helyett megoldás egy eurós neteller számla megnyitása, amit párhuzamosan használhatsz az eurós számláidhoz, lényegében azonos feltételekkel, mint a skrillt, de legalább minimalizálva az átváltási veszteségeket...





Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2017, 21:28:47
Többféle számítás lehetséges, mivel minden váltásnál előfordulhat, hogy az egyik vagy a másik "oldalon" történik az átváltás, aminek más-más költsége van.
Ha pl. eurós fogadási számláról indítasz kiutalást, akkor - elvileg - válthat az iroda is kiutalás előtt (egy unibet vagy bwin felajánlja ezt forintos fogadási számlák esetében), vagy történhet az átváltás a skrill oldalán is, a pénz megérkezésekor.
Alapból a skrill nagyon rossz árfolyamon vált, lényegében ebből élnek, rájuk nem szabad ezt hagyni.
Náluk egy átváltásnál 3,99%-ot buksz, ennél minden jobb...

Szerintem egy eurós skrillre váltás helyett megoldás egy eurós neteller számla megnyitása, amit párhuzamosan használhatsz az eurós számláidhoz, lényegében azonos feltételekkel, mint a skrillt, de legalább minimalizálva az átváltási veszteségeket...

Köszi szépen!

Sziasztok!
Még mindig nem tudja senki, hogy az atm-es pénzfelvétel mennyibe kerülhet? :)

Sziasztok!
Van egy kis problémám a skrillemmel, remélem tudtok segíteni. Szóval, az a helyzet, hogy sehogyan sem tudok hozzájutni a pénzemhez. Van kártyám, de az ATM-nél azt írja ki, hogy "az ön kártyájával a tranzakció nem lehetséges". Próbáltam a skrill fiókomból kiutaltatni a bankszámlámra, ott is hibaüzenet jelent meg "the withdrawal from your account has failed". Pedig "verified"tag vagyok, és őszintén szólva nem igazán értem, mi lehet a probléma. Valakinek volt már hasonló? Hogyan lehetne ezt orvosolni? Előre is köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: Diesel014 Dátum február 25, 2017, 10:14:16
Sziasztok!
Van egy kis problémám a skrillemmel, remélem tudtok segíteni. Szóval, az a helyzet, hogy sehogyan sem tudok hozzájutni a pénzemhez. Van kártyám, de az ATM-nél azt írja ki, hogy "az ön kártyájával a tranzakció nem lehetséges". Próbáltam a skrill fiókomból kiutaltatni a bankszámlámra, ott is hibaüzenet jelent meg "the withdrawal from your account has failed". Pedig "verified"tag vagyok, és őszintén szólva nem igazán értem, mi lehet a probléma. Valakinek volt már hasonló? Hogyan lehetne ezt orvosolni? Előre is köszönöm a válaszokat.

Először mindenképp az ügyfélszolgálatnak írjál szerintem, több mint valószínű hogy meg tudják mondani a probléma okát.

Sziasztok.

Meg tudjátok mondani Skrill USD (vagy EUR) alapú számla esetében banki utalásnál milyen árfolyamon vált? Megszűnt a dollár átutalás, csak forintot küldenek hazai bankba és bizonyos tranzakcióknál 4% konverziós díjat látok, semmi mást.

VISA kártyára 7,5%, és ugyan dollárt is utalnak, de ez a forma rablás lett.

Köszönöm!

Sziasztok! Bankkártyáról fizettem be skrillre.(megoldódott az inkasszó :) ) Kért valami 4 jegyű kódot a tranzakcióról de azt nem találtam és végül 24 óráig nem is próbálhatom újra...
Bet365re nem tudok befizetni mert azt írja "Your available balance is insufficient. Please choose an alternative payment method."
Most ha valakinek elküldöm skrillen ezt a pénzt és ő visszaküldi akkor tudom használni?