Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugyanúgy tudod használni mint bármely más bankkártyát, tudsz vele pénzt felvenni, vásárolni is
A kártyaigényléshez hitelesítened kell a számlát és töltened is kell rá pénzt, mert a kártya ára is abból kerül levonásra

Sziasztok, Neteller MasterCard bankkártyával párszáz/max1000  eurós összeget okos dolog-e felvenni Budapesten bankautomatából, vagy már ilyen összeget is érdemesebb Bécsben? Van-e olyan bankautomata Budapesten, amelyik eurót ad ki és mekkora a felvétel költsége? most készülök felavatni az új Neteller kártyámat :)
Előre is köszi a felvilágosítást.

Idézetet írta: Kékteknőc Dátum május 19, 2015, 17:52:32
Sziasztok, Neteller MasterCard bankkártyával párszáz/max1000  eurós összeget okos dolog-e felvenni Budapesten bankautomatából, vagy már ilyen összeget is érdemesebb Bécsben? Van-e olyan bankautomata Budapesten, amelyik eurót ad ki és mekkora a felvétel költsége? most készülök felavatni az új Neteller kártyámat :)
Előre is köszi a felvilágosítást.

Nyugodtan használhatod.

A váci utcai Otp-nél van euró ATM. Maximálisan egy tranzakció során 400 eurót tudsz felvenni, ennyit enged a gép, a költség meg 4 euró.
Mivel 750 euró a napi limit a Netellernél, így az első tranzakció után újabb 350-et kérhetsz, majd 24 óra szünet. :)

Osztrákoknák is ugyanilyen 400 euró/tranzakciós limit van, a németeknél viszont a Sparkasse ATM simán kiad 750-et a Netelleres kártyával. :ok:

#544 július 10, 2015, 13:21:49, Arek1899
Sziasztok!
Lehet, hogy volt már kérdésként, csak én nem találtam visszamenőleg.
K&H-nál vagyok, oda szeretnék kifizetést indítani BET365-ről. Abaqoos-on keresztül töltöttem fel pénzt előzőleg bet-re, tehát nem közvetlenül a számláról.
Ha beírom a bank nevét a mezőbe, akkor pirossal jelzi, hogy nem megfelelő név. Lehetséges egyáltalán KH-s számlára kifizetni?
Előre is köszönöm a segítséget.


Közben ráakadtam a válaszra. Tehát csak olyan számlára utalhatok, ahonnan volt feltöltés. Abaqoosról viszont ez ugyebár nem lehetséges.
Tudnátok javasolni valamit, hogy a végén a k&h-s számlára eljusson a pénz?

Bankszámlára mindenképp kérhetsz ki pénzt. Ez az egyetlen mód ahova nem kell befizetni hozzá. Viszont én úgy tudom, hogy k&h val se se befizetni se kifizetni nem lehet.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 10, 2015, 13:59:08
Bankszámlára mindenképp kérhetsz ki pénzt. Ez az egyetlen mód ahova nem kell befizetni hozzá. Viszont én úgy tudom, hogy k&h val se se befizetni se kifizetni nem lehet.

A K&H által kibocsátott kártyákra ez tudtommal igaz, de attól még magán a bankszámlán kéne fogadniuk az utalásokat.
Nem csak a "&" karakter a gond a banknévnél?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2015, 19:57:24
A K&H által kibocsátott kártyákra ez tudtommal igaz, de attól még magán a bankszámlán kéne fogadniuk az utalásokat.
Nem csak a "&" karakter a gond a banknévnél?

Most beírtam "&" nélkül és úgy nincs vele baja.
Köszönöm.  :)
Akkor elvi akadálya nem lehet, hogy így elutalják a nyereményt, ugye? Elvileg nem is lehet baj ebből az utalásból?
Bocs a sok hülye kérdésért, de ez az első, hogy BET-ről indítanék kifizetést.

Sziasztok,saját skrillről tudok befizetni barátnőm irodájához?Abaqoos-nál ez gond nélkül működik.Fontos lenne,köszi

Idézetet írta: Maestro90 Dátum augusztus 07, 2015, 12:41:03
Sziasztok,saját skrillről tudok befizetni barátnőm irodájához?Abaqoos-nál ez gond nélkül működik.Fontos lenne,köszi

Befizetni csak saját számládra lehet. Vagyis, lehet máséra is, csak ebből gondok akadhatnak a későbbiekben.

Csinálj neki Skrillt, utald át hozzá és onnan fizess be.

Sziasztok. Skrill direct-et használom mindig feltöltésre. Viszont 4 napja nem enged feltölteni, beírom a kívánt összeget majd gondolkodik egy kicsit és kiírja,h fizetési limit túllépése. De valamikor csak simán visszalép és annyit ír hogy probálkozzak a köv 24 órában. Otp vagyok. Eddig mindig faszán klappolt minden. Írtam nekik,de a h7lye akciójukon kivül más levelet nem küldtek. Otp számlán van bőven,szóval az nem lehet gond, és próbálkoztam 10-100 ezerig utalni,mindegyikre uazt írta. Valki hasonlóval találkozott- e?

Sziasztok,

Felutalás és leutalásnál mit érdemes használni?
skrillt,kártya?

Melyik a legolcsóbb módja?

Szevasz!

Többféle módon is lehet.

Én befizetni 1-1 irodához Skrill számláról szoktam, ez a legtöbb irodánál költségmentes.
Kifizetést szintén Skrill-re, azt még tudni kell, hogy amivel ment a befizetés, azzal is lehet csak kifizetést kérni. A legtöbb helyen ez van, de lehet olyan is, hogy nincs befizetésed és bankszámlára kérheted a kifizetést. Már nekem is volt ilyen.

Érdemes még kiváltani a Skrill kártyát 10€/év. És lehet vele kivenni bankautomatából.

Idézetet írta: yanooo Dátum augusztus 23, 2015, 21:41:50
Sziasztok,

Felutalás és leutalásnál mit érdemes használni?
skrillt,kártya?

Melyik a legolcsóbb módja?

Ha ár alapján nézed, akkor az erősen irodától függ.
Van, ahol ingyen használható az összes befizetési mód, máshol még az abaqoos befizetés is költséggel jár.

Sőt, van, ahol a kifizetésnél is vonnak le pénzt (főleg, ha netes pénztárcára utalsz ki) vagy csak havi egy (pl. Pinnacle) vagy heti egy (pl. Sportingbet) van ingyen.

Ha spórolni akarsz, akkor ismerned kell a konkrét költségeit annak az irodának, ahol játszol!