Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lóversenyek a Betfair piacain.

A Betfair lóversenypiacai rendkívül népszerűek a fogadók körében. A piacok gyors lefolyásúak (kettő-öt perc), naponta húsz, harminc versenyt futnak öt tíz percenként különböző városokban. Egy-egy versenyen nem ritka az egymillió euró összeillesztett fogadás.

Magas a likviditás, ideális tőzsdei környezet, ez a hatalmas népszerűség titka!
A pro traderek szoftvereikkel megélhetésszerűen üzletelnek, nem feltétlenül a győztest, vagy a vesztest szeretnék eltalálni, a lay és back fogadások kihasználásával különböző matematikai formációkat vezetnek rá az eseményekre.

Különböző okok miatt nem mindenki üzletel szoftverekkel. Ezért a Betfair interfészen előre beprogramozható stratégiát mutatunk be, tehát nem feltétlenül van szükség szoftverre.

A stratégia nagyon egyszerű és nem kell különösebben érteni a lóversenyekhez.

A lóverseny piacokat közelebbről figyelve napról napra láthatjuk, hogy az esélyest megelőzik, és le is győzik verseny közben. A tőzsdejátékosok ,,túlreagálják" a történéseket, és vesztenek.

Miért ne állnánk át a másik oldalra, hogy profitot hozzunk létre ebből a helyzetből?

/Chessmaster/

A stratégiát megtalálod itt:

https://www.facebook.com/groups/246597602112074/?fref=ts

Sgítséget szeretnék kérni!
Szal,ha 8.6-on layelek egy lovat majd a verseny közben backelem 11-en,akkor a különbségből profit kellene,hogy legyen,nem?
Mert az egyik versenyen így tettem,de mégsem írt jóvá semmit a betfair!
0-ra hozták ki!
Verseny közben szépen kiállt 24 dolcsira a lovam melletti pénzösszeg a többié pedig nullán volt,ahogy kell.
Akkor nem értem,hogy lehet ez nulla?
Csak én csesztem el valamit vagy ez a betfair hibája?
Hülye voltam,hogy nem csináltam mentést a verseny közben,pedig éreztem,hogy kellene!


Idézetet írta: mikisun Dátum március 28, 2015, 16:48:06
Verseny közben szépen kiállt 24 dolcsira a lovam melletti pénzösszeg a többié pedig nullán volt,ahogy kell.

Ez a mondatod a lényeg. Ha az a ló nyerte volna meg a futamot, amin Te kereskedtél, akkor bejött volna a 24 dollár. Viszont miután nem az a ló nyert, így valamelyik nullásra fizetett. Ha a többin is nyerni akarsz, kevesebbért kell vásárolnod, mint amennyiért eladtál (természetesen magasabb szorzón).

Köszi iLogic!
Teljesen igazad van!
Valamiért azt is hittem,hogy nyert a lovam.:D:D
Volt gép lefagyás is verseny közben.
Mindegy,lényeg,hogy köszi az infót! :)

Nagyon döglött ez a téma. Én mostanság futok neki újra a lóverseny trading kitanulásába, és hiába érzem úgy néha, hogy kezdek átlátni bizonyos ok-okozati összefüggéseket, a következő pillanatban rájövök, hogy még mindig nagyon keveset tudok. Persze a profik is vesztenek néha, ahogy máshol, így itt sincs minden piacon alkalmazható csodálatos stratégia, ami garantált profitot hoz. Sok tényezőt figyelembe véve kell ügyesen és gyorsan lavírozni, ami rohadtul nem könnyű.
Néztem pár videót, amin egy görög csóka, Jim Makos kereskedik és közben magyaráz. Kb. 4 éve nem töltött fel már új videót, mivel elmondása szerint elkezdett bukni és abbahagyta a tradelést (meg közben kivonult a Betfair a görögöktől). Létezhet, hogy egy olyan sikeres traderből, aki egy valag pénzt összeszedett már ebből (elvileg 100 ezer euró pluszban volt), hirtelen egy balfasz lesz aki csak égeti a pénzt, és inkább abbahagyja? Nekem elég nehéz ezt elhinni.
Próbálkozik közületek még valaki megfejni a lovi piacokat? Milyen blogokat érdemes olvasni, kinek a videói a leghasznosabbak? Én Steve Howe blogját olvasgatom pár napja ( http://www.itsamugsblog.co.uk/ ), és a videóit nézem újra és újra, de az ízes angol kiejtésének hála alig tudok kivenni néhány mondatot  :D

Idézetet írta: dynand Dátum május 14, 2015, 03:05:19
Nagyon döglött ez a téma. Én mostanság futok neki újra a lóverseny trading kitanulásába, és hiába érzem úgy néha, hogy kezdek átlátni bizonyos ok-okozati összefüggéseket, a következő pillanatban rájövök, hogy még mindig nagyon keveset tudok. Persze a profik is vesztenek néha, ahogy máshol, így itt sincs minden piacon alkalmazható csodálatos stratégia, ami garantált profitot hoz. Sok tényezőt figyelembe véve kell ügyesen és gyorsan lavírozni, ami rohadtul nem könnyű.
Néztem pár videót, amin egy görög csóka, Jim Makos kereskedik és közben magyaráz. Kb. 4 éve nem töltött fel már új videót, mivel elmondása szerint elkezdett bukni és abbahagyta a tradelést (meg közben kivonult a Betfair a görögöktől). Létezhet, hogy egy olyan sikeres traderből, aki egy valag pénzt összeszedett már ebből (elvileg 100 ezer euró pluszban volt), hirtelen egy balfasz lesz aki csak égeti a pénzt, és inkább abbahagyja? Nekem elég nehéz ezt elhinni.
Próbálkozik közületek még valaki megfejni a lovi piacokat? Milyen blogokat érdemes olvasni, kinek a videói a leghasznosabbak? Én Steve Howe blogját olvasgatom pár napja ( http://www.itsamugsblog.co.uk/ ), és a videóit nézem újra és újra, de az ízes angol kiejtésének hála alig tudok kivenni néhány mondatot  :D

Keress meg, írd le mire vagy kíváncsi - hátha tudok neked segíteni. ;-)

Csak nálam nem működik a lóversenypiac? Ezt írja ki:

Error 404
The page you requested could not be found

A lóversennyel mi van, román ip-vel látom de úgy ugye nem lehet fogadni, németről meg teljesen hiányzik az egész szekció?

Töltsd le a Cymatic Tradert, teljesen ingyenes és azon keresztül elérhető magyar IP-vel is

Sziasztok!

Én késést figyeltem meg a lóverseny piacokon a betfair-en. Az egyik fogadóirodánál nézve, már vége a futamnak, viszont a betfairen- még 6-8 másodpercig elérhetőek az oddsok, nem is kicsik.
Ezt nézte valaki, vagy gondolkodott ezen?
Persze mire megrakod a tétet az is időbe kerül, ráadásul az is lehet, hogy már nem engedne fogadni.
Sajnos  bejelentkezve már nem tudom tesztelni. Van olyan, aki rendelkezik most is élő számlával, és meg tudja nézni, hogy tud-e fogadni akkor? Köszi!

Szia,

amelyik futam enged in-play fogadni, ott bármikor fogadhatsz az első ló célba érkezéséig, amikor is felfüggesztik, majd zárják a piacot. De itt nincs semmi késleltetés a valósághoz képest, max a videóközvetítés késhet, ami ugye nekünk nem jó.
Nem bejelentkezett felhasználó sosem a legfrissebb adatokat látja. Én is futottam már bele ilyen ellentmondásba. Gól volt, nyitva volt a piac, bejelentkeztem megrakni a megfelelő Over/Under-t, de login után már persze suspended volt :)

#131 november 27, 2016, 13:16:22, Arzeen
sziasztok

előre szólok olyan kérdéseim is lehetnek, amiktől a profik kissé idegessé válhatnak, beszólásokat nem kérek :)

régóta vagyok betfairon, de smmi komoly
tegnap először rátévedtem a lóverseny oldalra és próbáltam figyelgetni, mi történik, odds változások...stb.
papiron LAY egy ló a hat közül 7,4-en - rögtön az a ló nyert!  :angel: mg jó hogy csak papiroztam :)
utána megtettem a favorit lovat papiron, LAY 2 körül, nem nyert, tehát elvileg nyeri volt

kérdéseim:

1.
a verseny előtt 20 perccel folyamatosan figyeltem az ods mozgásokat, amik villám gyorsan változtak
pl: BACK 7,4 - LAY 7,6 itt papiron tettem egy Lay fogadást, viszont a verseny előtt pár perccel ez a BACK felment 8,6-ra! ez azt jelenti ha visszafogadtam volna, akkor már plusszban vagyok elvileg, nem? /ez volt az amikor ez a ló nyert/

2.
valamilyen programmal be lehet e állitani, hogy automatikusan vegyen eladjon a fenti odsváltozások alapján, mint egy részvényt? ha van ilyen progi, akkor a betfairon azt látják, vagy nézik?
letöltöttem a betternetet, meg a geek toyst de még nem néztem bele, youtubeon nézegettem videókat róluk, de nekem ez igy elsőre magas és az angolt sem nyomom

3.
melyik versenyeken és hány lovas versenyeken lenne érdemes fogadni? /6 ló, 8 ló...stb/

4.
verseny közben lehet e fogadni?

5.
ha verseny előtt fogadok és utána bekinálok egy tétet más oddson z elenkező oldalra, akkor azt addig jegelik de van rá kilátás, hogy közben meg is veszik a megkinált odson?

6.
egyéb javaslatotok? :)

köszi előre is közben informálódni próbálok folyamatosan, de az itteni személyes tapasztaltcsere a fórumon elengedhetetlen

üdv!

A.

további kérdések, amiket nem nagyon tudok..

7. a back és a lay alatt a számok vagyis összegek pontosan mit jelentenek? szeretnék ebben megerősitést kapni

lesz még, csak elfelejtem őket

most megint megy egy futam.. 6,6 -on layeltem egy lovat, most 8 a back
ilyenkor vissza lehet fogadni? gondolom igen, igaz?

közben a lovam 2. lett, igy a lay bejött
a favorit ló lett a harmadik az is jött volna, 1,51 volt a lay az elején

Idézetet írta: Arzeen Dátum november 27, 2016, 11:08:36

előre szólok olyan kérdéseim is lehetnek, amiktől a profik kissé idegessé válhatnak, beszólásokat nem kérek :)


A "profik" vegyenek be idegnyugtatót ha idegesek.

Idézetet írta: Arzeen Dátum november 27, 2016, 11:08:36
sziasztok

előre szólok olyan kérdéseim is lehetnek, amiktől a profik kissé idegessé válhatnak, beszólásokat nem kérek :)

régóta vagyok betfairon, de smmi komoly
tegnap először rátévedtem a lóverseny oldalra és próbáltam figyelgetni, mi történik, odds változások...stb.
papiron LAY egy ló a hat közül 7,4-en - rögtön az a ló nyert!  :angel: mg jó hogy csak papiroztam :)
utána megtettem a favorit lovat papiron, LAY 2 körül, nem nyert, tehát elvileg nyeri volt

kérdéseim:

1.
a verseny előtt 20 perccel folyamatosan figyeltem az ods mozgásokat, amik villám gyorsan változtak
pl: BACK 7,4 - LAY 7,6 itt papiron tettem egy Lay fogadást, viszont a verseny előtt pár perccel ez a BACK felment 8,6-ra! ez azt jelenti ha visszafogadtam volna, akkor már plusszban vagyok elvileg, nem? /ez volt az amikor ez a ló nyert/

2.
valamilyen programmal be lehet e állitani, hogy automatikusan vegyen eladjon a fenti odsváltozások alapján, mint egy részvényt? ha van ilyen progi, akkor a betfairon azt látják, vagy nézik?
letöltöttem a betternetet, meg a geek toyst de még nem néztem bele, youtubeon nézegettem videókat róluk, de nekem ez igy elsőre magas és az angolt sem nyomom

3.
melyik versenyeken és hány lovas versenyeken lenne érdemes fogadni? /6 ló, 8 ló...stb/

4.
verseny közben lehet e fogadni?

5.
ha verseny előtt fogadok és utána bekinálok egy tétet más oddson z elenkező oldalra, akkor azt addig jegelik de van rá kilátás, hogy közben meg is veszik a megkinált odson?

6.
egyéb javaslatotok? :)

köszi előre is közben informálódni próbálok folyamatosan, de az itteni személyes tapasztaltcsere a fórumon elengedhetetlen

üdv!

A.

Csá Arzeen!
Mindhez nem tudok hozzászólni!

1:
Igen,jól gondolod!
A 7.6-os layt 8.6-on visszbackelve,valóban profitot tudtál volna realizálni!
Ahhoz,hogy profitot tudjál elérni,akár in play előtt,akár verseny közben,ahhoz kettő dolog szükséges,ha trédelni akarsz!
Tehát,ehhez vagy alacsonyabban layelsz és magasabb oddszon backelsz vagy fordítva..
Előbb magasabb oddszon backelsz és aztán egy alacsonyabb oddszon layelsz.
Ilyen egyszerű!:D:D

3.
Az én tapasztalatom,hogy a hurdle és chase versenyeken lehet a legtöbb profitot lehozni,de van,akinek meg a flat futamok fekszenek.
Szal,kinek,mi.
Természetesen igen sokszor borul a papírforma hrd és chs versenyeken is!
Elég durva tud lenni,amikor pl a favorit már az első vagy második akadálynál bukik és vége is a versenyének.
Amúgy teljesen mindegy,hogy hány ló fut egy versenyen!
De minél több,annál rosszabb!
Szal,csak óvatosan!

4.Há'má ,hogy a picsába ne lehetne fogadni élőben is.
:D:D
Illetve a brit versenyek mindegyikére lehet és ezek is a legjobb,legélvezetesebb versenyek!
A foscsi versenyekre általában nem lehet élőben fogadni!
Lásd:Chile,USA,Argentína stb.versenyekre sem mindig..
Viszont,ha élőben fogadsz,ahhoz kell egy szoftver valóban,ha időben akarsz reagálni dolgokra.


5.
Há' most tegyük fel,hogy 3-as oddszon jár egy lóverseny backje,a lay 3.1,de te érzed,hogy lesz ott a back 8-as odds is a verseny folyamán.beraksz pénzt 3.10-es oddszra layre,azt elviszik,majd beállítasz pénzt 8-as oddszra backre,amit nyilván verseny előtt tuti ziher,hogy senki nem fog elvinni.
Mert nem nagyon valószínű,hogy a tréderek "elsodorják"addig a pénzeket.
Tehát keepbe kell raknod a pénzt a 8-as back oddszon,hogy az in play indulásnál ne töröljék,hiszen,ahogy in playbe vált a verseny,akkor rögtön törlődnek a párosítatlan fogadások.
Kivéve,ha keepbe teszed a pénzed a 8-as oddszon.
Vagy,megteheted azt is,hogy csak layelsz 3.10-es oddszon és a verseny közben egy szoftver segítségével kilépsz a trédből.
Ha jól gondoltad,hogy sodródik a pénz a 8-as odds felé,akkor profittal.
Vagy minimális bukóval,ha ellened megy a piac és kiszállsz még mielőtt elbasznák az egész pénzed.:D

Nagyjából,ennyit tudtam írni!
Talán elég valamire!




Mikisun koma!

Köszönöm a válaszod, király. A röviditéseket nem értem, de amúgy sokat segitettél.

Te használsz valami progit? Ha igen, akkor milyet?

Közen folyamatosan papirozgatok, figyelgetem, mi hogy van, de sok idő lesz amig nagyjából képben leszek..

Még nem tudom ezt a keepet sem de a youtubon már láttam róla valami vidit, emlékszem.

Lovas fórumokat is nézegetek, nézem a tippelőket, kinéztem egy király tippelőt, akinek a mai tippjei eddig mind elmentek. :)