KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is sokszor esek abba a hibába, hogy azt gondolom, csak én lehetek ekkora lúzer, én vagyok a legszerencsétlenebb, a legnagyobb balfasz. Ilyenkor elég hamar el tudja felejteni az ember, hogy addig milyen sikereket ért el, és ahogy írtad, pár petákból ezer dollárig jutni nem mindenki lenne képes, sőt... és ez azért azt bizonyítja, hogy nem vagy kutyaütő. Viszont ha nincs elég önuralmad, nem tartod magad a money management szabályaihoz, sokszor fogadsz dühből, akkor nem fogsz tudni túllépni saját magadon.
Én a pókert azért hagytam abba év elején, mert hiába volt minden hónapban majdnem fix jövedelmem belőle, nem tudtam a saját hibáimat feldolgozni, folyamatosan a rossz döntéseimen járt az agyam, rohadt nagy stresszel járt. Mentálisan olyan áldozatot követelt, amit nem éreztem arányosnak a bevétellel, így inkább hagytam a fenébe, azóta csak pár centes téteken játszok néha-néha. Néha érdemes mérlegelni, hogy megér-e annyi görcsölést, idegeskedést az egész, vagy jobb csak hobbiként kezelni.

Valaki nem tudja mi a helyzet ezzel a meccsel? Djurgårdens IF 0-2 (0-2)   AIK Fotboll
elég régóta fél idő van ;D

szerk. na csak folytatták és ott a hazai gól is ami kellett nekem :D

Van valakinek tudomása olyan stratégiáról(akár többről is),iroda hibáról..stb ami a múltban működött, de már "lefülelték" a dolgot..stb

Pl: surebet(jó ez most is működik, de nem úgy mint régen sokak szerint)
Pl: lay the draw(betfairen soha nem trédeltem még, sokak szerint míg kevesen tolták nyerő volt.)
Pl: Bob Voulgaris "éles szeme" A legtöbb pénzt az a legnagyobb, 2002-es felfedezése hozta, miszerint a bukmékerek a meccseken ejtett pontok számát általában jól "jósolták meg", viszont nagyokat hibáztak a félidőben várható pontszám meghatározásában.

Akkor még nem is ejtettem szót Billy Walters-ról és a hozzá is köthető fogadó szindikátusról(ami ha annyira jól termelt.. miért éri meg még fogadást szervezni.Ez 25 éve volt.

További Pl: Voulgaris említette angol csóka, aki megvette a Brighton Fc-t(Tony Bloom)
Persze hosszú távon 100%-os dolgokra gondolok vagy középtávon 100%-os dolgokra(ami hónapokig,1-2évig nagyon de utána nem)

Az érték fogadás-value bet- csak itt nem tudom hogy definiálják, fordítják ezt le a fogadás nyelvezetére, nyílván fentebb említett progik kellenek hozzá.

Mondjon már nekem valaki 1-2 "tuti" vesztes meccset/2 nap alatt kellene átbuknom 200eur bónuszt-t az egyik irodánál,de az utóbbi papírforma vesztes fogadásaim sajnos mind nyertek./ Lehetőleg max 4es odson.
8-250 odson én is tudok ;)

bet365-n Milyen nyereményeket kellene besöpörnöm milyen téttel, hogy korlátozást kapjak a számlámra? Valaki valami személyes tapasztalat?

egy bunda gyanús tenisz meccs vizsgálata mennyi ideig tarthat?
van 2 nyertes fogadásom a sportingbeten 47.000-et nyertem
csak azt írták hogy bunda gyanú miatt vizsgálják addig nem értékelik ki.
és mire lehet számolni mag kaphatom a nyereményemet?

Idézetet írta: hezo Dátum június 01, 2015, 18:44:57
egy bunda gyanús tenisz meccs vizsgálata mennyi ideig tarthat?
van 2 nyertes fogadásom a sportingbeten 47.000-et nyertem
csak azt írták hogy bunda gyanú miatt vizsgálják addig nem értékelik ki.
és mire lehet számolni mag kaphatom a nyereményemet?

Lol, ilyennel még nem is találkoztam  :D ha már vizsgálják és nyertes, akkor void lesz az  :crazy:

De volt még egy fogadalom ugyanarra a meccsre ami vesztes volt azt kiertekeltek hogy vesztes.
Akkor azt a tétet is vissza kaphatom?

Idézetet írta: hezo Dátum június 01, 2015, 19:00:15
De volt még egy fogadalom ugyanarra a meccsre ami vesztes volt azt kiertekeltek hogy vesztes.
Akkor azt a tétet is vissza kaphatom?

Vesztesből soha nem csinálnak voidot, csak nyertesből.

Így viszont kénytelenek leszenk nyertesnek kiértékelni.

Aha értem
Csak nekik legyen jó
Mi meg szívjunk :@

Idézetet írta: hezo Dátum június 01, 2015, 18:44:57
egy bunda gyanús tenisz meccs vizsgálata mennyi ideig tarthat?
van 2 nyertes fogadásom a sportingbeten 47.000-et nyertem
csak azt írták hogy bunda gyanú miatt vizsgálják addig nem értékelik ki.
és mire lehet számolni mag kaphatom a nyereményemet?

:crazy: :D

Nem tennéd be, melyik tenisz meccsről van szó?

Thx.

Jakub Novak v Alexander Bury
Tegnap volt

Tudja valaki, hogy a fogadoportal mi alapján menti el a meccsek oddsait?
Értem ez alatt azt az oddsot, amit utólag meg lehet találni egy adott mérkőzés adott piacán.
Gondolom átlagolja bizonyos irodák oddsait, de melyik időszakban lévő oddsokat átlagolja?
Közvetlenül a meccs előtti oddsokat, vagy 1 nappal előtte, esetleg a kezdeti oddsokat?
Valaki nincs tisztában ezekkel?

Idézetet írta: d3amenic Dátum május 29, 2015, 10:15:44
Mondjon már nekem valaki 1-2 "tuti" vesztes meccset/2 nap alatt kellene átbuknom 200eur bónuszt-t az egyik irodánál,de az utóbbi papírforma vesztes fogadásaim sajnos mind nyertek./ Lehetőleg max 4es odson.
8-250 odson én is tudok ;)


En helyedben szelvenyt csinalnek ugy h a mecsek csak egymas utan kezdodjenek  es a betfairen layelnem szerre ha muszaly.

Idézetet írta: Tiedes Dátum június 06, 2015, 21:02:58
Tudja valaki, hogy a fogadoportal mi alapján menti el a meccsek oddsait?
Értem ez alatt azt az oddsot, amit utólag meg lehet találni egy adott mérkőzés adott piacán.
Gondolom átlagolja bizonyos irodák oddsait, de melyik időszakban lévő oddsokat átlagolja?
Közvetlenül a meccs előtti oddsokat, vagy 1 nappal előtte, esetleg a kezdeti oddsokat?
Valaki nincs tisztában ezekkel?


Szinte biztos, hogy a meccs előtti utolsó ismert szorzókat mentik el.

Akár egy már lejátszott, akár egy következő meccsre kattintasz, láthatod, hogy mely irodák szorzóiból számolja az átlagot.
Ha bármely szorzóra ezen belül rámész, akkor azt is látod, hogy az mikor és hogyan változott. Az átlagba a legutolsó vagy az aktuális szorzó számít bele.
Szóval folyamatosan átlagolja az aktuális szorzókat, egészen a meccs kezdetéig.