KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintetek igaz az hogy pár ezer forinttal nem lehet nyerni hosszútávon, az csak arra jó hogy elbohóckodja az ember?
Mert ugye akkor eléggé jelentéktelen összegekkel kell játszani a nyereség meg még kisebb és így jó ideig mondhatni semmi eredmény nincs és ezt gyorsan meg lehet unni vagy csak elkezd eltérni a megszokott tétektől az ember . Vagy csak erős elme kell hozzá?
Szerintem lehet benne valami

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 02, 2015, 11:13:56
Szerintetek igaz az hogy pár ezer forinttal nem lehet nyerni hosszútávon, az csak arra jó hogy elbohóckodja az ember?
Mert ugye akkor eléggé jelentéktelen összegekkel kell játszani a nyereség meg még kisebb és így jó ideig mondhatni semmi eredmény nincs és ezt gyorsan meg lehet unni vagy csak elkezd eltérni a megszokott tétektől az ember . Vagy csak erős elme kell hozzá?
Szerintem lehet benne valami

Amig nincs jo strategiad, bizony jobb is csak kis bankal operalni. De ha megtalalod a sajat ,,bogre tead" akkor bizony erdemes bankot csinalni - sajatbol kell dotalnod az elejen. Az 50 ezres bankot feltornazni sok ideig tarthat. evekig. Nem sok ember van aki megduplazza egy ev alatt a bankot...

Egy jobb hónapban lehet akár tippjátékokal, meg promóciokal 50K keresni.
Szóval szerintem ügysen új számlával kezdőbónusszokal, nem duplázni kellene egy év alatt.

Üdvözlöm a kedves nézőket.

Úgy kezdődött az egész, hogy AC_28 szerint nem könnyű duplázni. Ezek után feltűnt bendehal, aki szerint ha ügysen vagy, akkor duplázásnál is többre juthatsz. Vajon mit lép erre AC_28? Amint megtudunk valamit arról hogy hogyan vágott vissza a membernek, jelentkezünk.

TiB, Kérdezős topik, TV2

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 02, 2015, 11:13:56
Szerintetek igaz az hogy pár ezer forinttal nem lehet nyerni hosszútávon, az csak arra jó hogy elbohóckodja az ember?
Mert ugye akkor eléggé jelentéktelen összegekkel kell játszani a nyereség meg még kisebb és így jó ideig mondhatni semmi eredmény nincs és ezt gyorsan meg lehet unni vagy csak elkezd eltérni a megszokott tétektől az ember . Vagy csak erős elme kell hozzá?
Szerintem lehet benne valami


Először mindenki elbohóckodj, az 15e bónusz majd akár a táblagép 7.5e bónusz is. Én ilyen voltam, erről olvashattál is a naplómban, de utána a gólokkal először 5%-s bankkal, majd 10%-s bankkal megépítettem a kellően számomra biztos 200e bankot. De ez stratégia alapján, ahogy AC is írja, nem úgy, mint az első 50e, amit nevezhetjük így "elbohóckodtam".
Másodszor 30e-ből csináltam meg a bankot. Először észnél kell lenni, persze utána is, de könnyebben veszít az ember 1-5%-s bankot, mint 10%-t, amikor még építkezik. Utána pedig milyen dupla? 100-150e bankot elértem 5 hónap alatt, ezután állandó téttel 10e, vagy jobb kedvemben 20e téttel játszottam. De havi szinten 50-80%-t ellehet érni, ha 10%-al játszana mindig az ember, akkor szűk két hónap alatt ellehet érni bank duplázást.
Továbbá, hogy AC után másra is hivatkozzak Laudrup, aki szerint a kevesebb mindig több. Ez egy megfontolandó dolog, hiszen inkább egy nap legyen 0, mint - 20e. Ez pedig már türelem, most indul a szezon, ha óvatos, türelmes vagy és olvasgatod itt a naplókat és elemzéseket, jól lehet profitálni. Ami pedig fontos, hogy én vannak hónapok, amikor lazítok, uborka szezonban inkább veszítek, akkor inkább nem is játszok. Pl. December vége és január eleje, majd a nyári hónapok.
Szerintem első körben 30e-ből óvatosan 10%-s téttel építeni kell egy 200e bankot, ami után a tétet stagnáltatni kell. Az új szezont a tavalyihoz képest dupla téttel játszom majd 20e-el. Szóval meglehet csinálni, de türelem kell hozzá és olyan sport, amihez értesz. Hiába nekem a tenisz nem megy, pedig 3-4x már neki ugrottam, de sikertelenség a sikertelenség hátán volt.
Ilyenkor persze könnyű mondani, hogy milyen könnyű 20e feltenni és egy meccs alatt nyerni annyit, mint régen 3-4 alatt, de akkor nem tudnám most megbecsülni és tapasztalatom sem lenne. Az idő neked játszik és a tudatosodnak, amiből később sokat fogsz profitálni, ha kitartasz mellette. De a legfontosabb, ne legyél türelmetlen.
4 dolog, amire szükség van, amit fogadásod kezdetétől végig építesz és alakítsz: 1.) Bank 2.) Türelem 3.) Stratégia 4.) Bankmanagement
(A számozás nem feltétlen a sorrendet jelenti, mert egyik nélkül sem megy a másik, mindre szükség van.)

Sok sikert! :)
Tomka

A duplázás sima ügy ha odafigyel az ember.
Tényleg türelem, óvatos meccskiválasztás, nem ami van a kinálatban azt toljuk, hanem csak megalapozott tippeket.
Elég napi 2-3 tipp, az elején max 10%-os tétekkel, aztán ha már jelentősebb bankod van akkor nem emelni a téteket, hanem éppen visszavenni(%-os arányban értem). Én pl. ugyanannyi alaptéttel toltam amikor 15ezer volt a számlámon, meg akkor is amikor 250ezer.
Kell egy fogadási stratégia ami oddsoktól függően hozza a megfelelő profitot!
Ezért fontosak a statisztikák!
Ha azt látod hogy a tippjeid 80%-ban jönnek, az átlag oddsaid pedig 1,20-asok
akkor ugye 10 meccsnél mondjuk 10ezres téttel  8*12000(96ezer) jön 100ezer tétre, vagyis veszteséges leszel hosszú távon! Vagy javítasz a stratégiádon, vagy nagyobb átlagoddsokkal operálsz, de ez esetben lehet hogy lecsökken a találati arányod és ugyanott vagy!
Folyamatosan követned kell a saját fogadásaid hogy fejlődj.
Persze lesznek rosszabb időszakok amikor inkább megy a pénz. Olyankor kell észnél lenni!
Úgy kell felfognod hogy minden tét egy befektetés, de van amelyik többet hoz, van amelyik meg veszteséget termel.
A lényeg hogy a nyereségesek mindig átfordítsák a többit.
Lehet túltekertem a dolgokat! Lényeg: odafigyeléssel, türelemmel lehet duplázni.
Párszázas tétekkel ugyan de sikerült már nyolcszorozás is egy hónapon belül. (1,20-as allin sorokat toltam a régi szép időkben-de ugye benne van a lényeg, és a veszély: ALLIN)
A kis bank pont arra jó hogy tapasztalatot szerezz! Ne nagy tétekkel kisérletezd ki a neked legjobb fogadási stílust, mert mire rájössz vagy csődbe mész, vagy elmegy az egésztől a kedved!

Akár kicsi a tőkénk, akár nagy, azt meg tudjuk tervezni, hogy reálisan hány százalékkal tudjuk azt növelni mondjuk havonta.
Pár tízezer forintos tőkénél hiába lesz magas a tőkénk növekedése százalékosan, úgyis kevésnek fogjuk érezni összegszerűen, erre előre fel kell készülni.  :)
Viszont ha tisztában vagyunk vele, hogy ez a tőkeépítés eleje, akkor van rá esély, hogy nem kezdünk drasztikus tétemelésbe az első sikerek után, hanem próbálunk extra kockázatok nélkül szépen tovább növekedni és a következő hónapra is egy reális növekedést kitűzni.
(az első milliót a legnehezebb  megkeresni!   ;)  )

Mondjuk szerintem nem a bankunk nagyságához kell elsősorban viszonyítani, hanem a teljes forgalmunkhoz!
Ha van egy 100,000 ft-os tőkénk, attól még fogadhatunk egy hónap alatt 50,000 forintért is és 2 millióért is, a profitot ezért én nem a kezdőbankhoz (100,000 ft) viszonyítanám, hanem az összes tétünkhöz.

Akinek ugye több ideje van fogadni, az a kisebb tőkéjét többször is megforgathatja ugyanannyi idő alatt, mint az, aki "kényelmesen" ül egy nagyobb bankon.

Hja és igen, tippjátékok és bónuszok segítségével lényegében kockázat nélkül lehet tőkét építeni.
Akinek ideje van, de pénze nincsen elég a sportfogadáshoz, annak ez az ajánlott út a kezdetekben. (később meg azért, mert a legtöbb játék esetében valódi pénzt nem kell kockáztatni egy esetleges nyereményért)

Amikor elkezdtem a "profi pályafutásomat", akkor úgy terveztem, hogy a kezdeti 28,000 ft-os bankomból fél év alatt 500,000 ft nyereséget csinálok.
Az 1. hónap végére 50,000 ft-os, a 2. végére 100,000 ft-os egyenleg volt kitűzve, aztán szépen egyenletes növekedés a következő 4 hónapra. Ebben persze benne volt, hogy kalkuláltam a tippjátékok várható nyereményeivel is.
Ezek a kezdeti, főleg kicsike bankon sokat lendítenek ám. (nálam havi 20- és 50,000 ft közötti összeg az "elvárás" a játékokból)

A "normális" fogadásaimnál viszont csak 3%-os profittal (ROI-val) számoltam hosszútávon, azaz ha akarok 30,000 profitot, akkor kb. 1 milliót kell megforgatnom egy hónap alatt, tök mindegy, mekkora a bankom.

Szerintem a bank átlagosan 50-100%-os növelése sima fogadásokkal hosszútávon irreális elvárás, főleg, miután "meghízik" a bankunk.
Aki viszont képes rá, az bármilyen kis tőkével is kezdi, pár év alatt masszív milliomos lesz!!  ;)

tud valaki egy oldalt ahol focival kapcsolatos sorozatokat gyűjtenek össze? pl 2,5 felett/alatt,HDV,1X/X2/12 stb
eddig ezt használtam: http://www.betexplorer.com/streaks/draws/?sport=soccer
de egy ideje hibásan ír ki adatokat,pl most is North Ferriby utolsó 20 meccse döntetlen,mikor a közelében sincs
over-undernél is 20-25-ös sorozatokat...

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 05, 2015, 13:29:52
tud valaki egy oldalt ahol focival kapcsolatos sorozatokat gyűjtenek össze? pl 2,5 felett/alatt,HDV,1X/X2/12 stb
eddig ezt használtam: http://www.betexplorer.com/streaks/draws/?sport=soccer
de egy ideje hibásan ír ki adatokat,pl most is North Ferriby utolsó 20 meccse döntetlen,mikor a közelében sincs
over-undernél is 20-25-ös sorozatokat...

http://www.fogadoportal.hu/sorozatok/url_over_under/?sport=foci

uff
számítógépen, ha nincs rákötve a hangfal (elfogytak a konnektorok  ;D) akkor is kéne hogy legyen hang nem?
köfi előre is

Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 05, 2015, 13:29:52
tud valaki egy oldalt ahol focival kapcsolatos sorozatokat gyűjtenek össze? pl 2,5 felett/alatt,HDV,1X/X2/12 stb
eddig ezt használtam: http://www.betexplorer.com/streaks/draws/?sport=soccer
de egy ideje hibásan ír ki adatokat,pl most is North Ferriby utolsó 20 meccse döntetlen,mikor a közelében sincs
over-undernél is 20-25-ös sorozatokat...

Fogadóportalon kívül még ez is elég hasznos oldal :)

http://www.futbol24.com/national/England/Championship/2013-2014/statistics/

Valakinek van infója arról, hogy ha valaki néha néha megrak egy fülest hallva 15-20-as oddsot és akár el is találja várható e bármilyen következmény az irodától ahol fogad?
Korlátozás, letiltás vagy más egyéb? Tehát ha nem illik bele a fogadási stílusába az adott fogadás, és elég nagy oddsot fog meg vele valaki akkor mi történik?
Főleg bet365 érdekelne

Idézetet írta: Tiedes Dátum szeptember 09, 2015, 10:38:50
Valakinek van infója arról, hogy ha valaki néha néha megrak egy fülest hallva 15-20-as oddsot és akár el is találja várható e bármilyen következmény az irodától ahol fogad?
Korlátozás, letiltás vagy más egyéb? Tehát ha nem illik bele a fogadási stílusába az adott fogadás, és elég nagy oddsot fog meg vele valaki akkor mi történik?
Főleg bet365 érdekelne


Szerintem ez tétfüggő.

Idézetet írta: Tiedes Dátum szeptember 09, 2015, 10:38:50
Valakinek van infója arról, hogy ha valaki néha néha megrak egy fülest hallva 15-20-as oddsot és akár el is találja várható e bármilyen következmény az irodától ahol fogad?
Korlátozás, letiltás vagy más egyéb? Tehát ha nem illik bele a fogadási stílusába az adott fogadás, és elég nagy oddsot fog meg vele valaki akkor mi történik?
Főleg bet365 érdekelne


Szerintem csak akkor tűnik fel az irodának, ha sokan rakják ugyanazt az eseményt nagy téttel.
Akkor vagy arbitrázs helyzet van - ez ilyen magas szorzónál nem jellemző - vagy bundagyanú.

Hol osztogatnak egyébként ilyen füleseket? Lipcsei Betta ágyában?  :)

Sziasztok,

van valakinek információja arról, hol van most jó kezdőbónusz?  :)