KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 16, 2016, 08:44:19
A személyid mindenképp megmarad.

Amennyiben vegleges kulfoldi letelepedesi szandekomat jelentenem be, ugy a szemelyit es lakcim kartyat le kene adnom, s maradna mindossze az utlevel, erre ertettem. Mivel nem szeretnek az irataim feletol megvalni, ellenben a kijelentkezest szeretnem megejteni, ezert gondoltam a mar fentebb targyalt megoldasra. Meg mielott en lennek a bunozo az orgon.  8)

Mondjuk ha megmarad a lakcímed, az semmiféle jogosultságot nem jelent számodra (attól még nem lakhatsz automatikusan a címen), csak egyszerűen a hivatalos iratokat oda küldik. (pl. idézés, választási értesítő, NAV posta...)

Ha lakcím nélküli leszel, akkor nem tudom, ezek eljutnak-e hozzád.
Persze sokszor jobb is, ha nem.  :)

ha én rámegyek a random.org oldalra és generáltatok mondjuk 10000 számot(0-36 között),az lényegében ugyanaz mintha egy live auto rouletten néznék meg 10000 pörgetést?
csak mert így könnyebb lenne mintákhoz hozzájutni

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 22, 2016, 15:05:20
ha én rámegyek a random.org oldalra és generáltatok mondjuk 10000 számot(0-36 között),az lényegében ugyanaz mintha egy live auto rouletten néznék meg 10000 pörgetést?
csak mert így könnyebb lenne mintákhoz hozzájutni

Nem hiszem, hogy ugyanaz, mert a ruletten van egy zöld is, a 37. szám.

Mi volt a legnagyobb összeg, amit valaha elbuktatok egy tippen (vagy néhány tippen egy rövidebb időszak alatt)?


Ötvenpárezer egy hármas kötésen. Persze a legkisebb szorzó ment el (valami bokszmeccs), azóta nem is fogadok kötésben

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 22, 2016, 22:47:39
Mi volt a legnagyobb összeg, amit valaha elbuktatok egy tippen (vagy néhány tippen egy rövidebb időszak alatt)?
Erre nem sokan fognak válaszolni:-)

Tedd fel inkább úgy a kérdést, kinek múlt a legtöbb egy meccsen, egy gólon, egy tizin, egy bedobott kosáron stb.

Pedig jó kérdés  ;D

Én buktam már nagyobbat is, de ami nekem legjobban fájt ezidáig:
Akkoriban még a bwin-t betandwinnek hívták. Talán hat focimeccset kombináltam, vb vagy eb selejtezők voltak. A hatból 5 jött, viszont a portugálok már akkor is köcsögök voltak. Tisztán emlékszem, 1.06-os odds volt rajtuk már fogalmam sincs milyen kis miniállám ellen tolták, de nem nyertek...

Szintén még korábbi 'élmény', egy olimpiai tippmix-szeló volt, tán 50 ezres téttel tettem még középiskolás koromban, ami azért nem tegnap volt. 5-ös kötés, vizilabda, atlétika, kajak-kenu is volt rajta, aztán a tutinak hitt szelómon 5 eseményből 3 tükörsimán elment. Azon az Olimpián volt, amikor USA jól megbszta a szerbeket. Kb. úgy járkáltam, mind medve az állatkertben, egyik saroktól a másikig, hisz akkoriban az nekem igen nagy összeg volt középiskolásként.

Később persze az online időszakban voltak nagyobb bukók és nyerők is, de ez a két szopás nagyon megmaradt bennem  :)

Nem volt kérdés, de jól esik leírni, hogy egyszer még tippmix korszakban 10.000-ből kb 100 ezret sikerült csinálni. szintén ötös kötés volt, 5 válogatott focimeccsel. Négy bejött, viszont volt az ötödik meccs, ami egy másik napra esett. A törökök játszottak valakivel. Izgultam mint állat, de úgy, hogy aznap suliba sem mentem, csak a meccset vártam.  :) Végül nyertek a törökök, és nyerő lett a szeló! Jó érzés volt!

Régi történetek  :)

2014-es Roland Garros 1. forduló, Wawrinka Garcia-Lopez. Valami 1,2-1,3 volt Wawrinkára, 2 milliót buktam rajta. Ráadásul annyira tutinak tartottam, hogy fél órát bicikliztem a zuhogó esőben a bankba, hog befizessek. :redchug: GGL nyert elég sima 3-1-re, Stan állítólag sérült volt. Ennek ellenére továbbra is a kedvenc játékosom. :D

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 22, 2016, 22:47:39
Mi volt a legnagyobb összeg, amit valaha elbuktatok egy tippen (vagy néhány tippen egy rövidebb időszak alatt)?
kb. 10 millió(HUF)
Neked?  :beerchug:


Az elbukott összegek nagysága önmagában nem sokat mond, attól függ, hogy a bankunkhoz illetve a teljes vagyonunkhoz, vagy éppen a fizetésünkhöz képest mekkora pénzről beszélünk.
Mindenkinél mások az arányok és persze annál fájdalmasabb, minél nagyobb arányaiban a veszteség.

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 23, 2016, 17:16:25
kb. 10 millió(HUF)
Neked?  :beerchug:

Hát én nem mernék ekkora téttel játszani. Egy hét alatt olyan 50E minusz volt a legnagyobb hullámvölgy. Ha már itt tartunk - kapcsolódva Knapphoz - eldicsekedtek a legnagyobb nyereménnyel is?

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 24, 2016, 11:32:42
Hát én nem mernék ekkora téttel játszani. Egy hét alatt olyan 50E minusz volt a legnagyobb hullámvölgy. Ha már itt tartunk - kapcsolódva Knapphoz - eldicsekedtek a legnagyobb nyereménnyel is?
itt is az arány számít