KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ereghard Dátum január 09, 2017, 19:53:03
napi 15-20%-kal növelni a kezdeti összeget,1 hónapon keresztül,mennyire mondható nehéznek?
15%-kal számolva 66-szorosra nőne,20%-kal számolva pedig 237-szeresre
Ha valaki így gondolkodik, azt a bukik imádják.
Ugyanis nincs minden nap annyi és olyan sportesemény, ami megfelel a te játékstílusodnak.
Egy hónapon keresztül mentálisan is toppon kell lenned. Még a robotvezérelt metrószerelvények sem állnak meg minden állomáson.

Idézetet írta: ereghard Dátum január 09, 2017, 19:53:03
napi 15-20%-kal növelni a kezdeti összeget,1 hónapon keresztül,mennyire mondható nehéznek?
15%-kal számolva 66-szorosra nőne,20%-kal számolva pedig 237-szeresre

Nyilván kurva nehéz, de ki kell próbálni  :) Amikor beírtad, én rászántam 5000 Ft-ot, hogy a hónap végéig naponta nagyjából 20 %-kal növelem az 5000 Ft-ot. Szóval én egy nappal már beljebb vagyok, tegnap sikerült rátenni a 20%-ot  az 5000-re :D
Kísérletképp vágtam bele, azért nem tűnik lehetetlennek. Tegnap indítottam, és számoltam is, hogy olyan 270 ezer Ft körül kell zárnom majd január végén 5000 Ft-ról indulva. Hááát  ;D

Például itt ez a mai nap is, fogalmam sincs, miből kéne összehozni ezt a 20%-ot ...

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 10, 2017, 15:06:12
Nyilván kurva nehéz, de ki kell próbálni  :) Amikor beírtad, én rászántam 5000 Ft-ot, hogy a hónap végéig naponta nagyjából 20 %-kal növelem az 5000 Ft-ot. Szóval én egy nappal már beljebb vagyok, tegnap sikerült rátenni a 20%-ot  az 5000-re :D
Kísérletképp vágtam bele, azért nem tűnik lehetetlennek. Tegnap indítottam, és számoltam is, hogy olyan 270 ezer Ft körül kell zárnom majd január végén 5000 Ft-ról indulva. Hááát  ;D

Például itt ez a mai nap is, fogalmam sincs, miből kéne összehozni ezt a 20%-ot ...

max kihagysz 1-2 napot :D inkább az sztem minthogy mondjuk egy másik nap 2 napot próbálj behozni,az csak plusz kockázat

Amikor férfi küld férfinek szívecskét az nem buzis? Vagy csak metroszexuális? Mindig keverem a kettőt.

Eléggé buzis, de ha megnézed, szinte csak 16-17 évesek csinálják ezt, úgyhogy van remény arra, hogy majd kinövik  :D

Rég jártam erre...szóval BUÉk mindenkinek :cya:
Most látom, hogy a gumiszoba bezárt,pedig most nagyon kedvem lett volna oda írni :bash:
Aztán vettem náhány nagy levegőt , és szeretném, ha valaki megmondaná, hol találom a Pool összeállítását a KIBASZOTT mai meccsre!!!

Idézetet írta: fole Dátum január 15, 2017, 15:07:21
Rég jártam erre...szóval BUÉk mindenkinek :cya:
Most látom, hogy a gumiszoba bezárt,pedig most nagyon kedvem lett volna oda írni :bash:
Aztán vettem náhány nagy levegőt , és szeretném, ha valaki megmondaná, hol találom a Pool összeállítását a KIBASZOTT mai meccsre!!!

BUÉK!

Még várj egy bő fél órát, 4 körül várható hivatalos kezdő.

Ghastly profilképén ki látható? Csak mert ha ő, akkor az tuti photoshop.

Idézetet írta: TiB Dátum január 19, 2017, 01:22:04
Ghastly profilképén ki látható? Csak mert ha ő, akkor az tuti photoshop.


Idézetet írta: Alk Dátum december 15, 2016, 21:29:36
Most nem kerdezek, inkabb mondok: Talan evidensnek tunhet (s utolag valoban az), de az MO-rol kivonult irodakhoz - amennyiben mar nem otthon elunk, avagy le tudjuk igazolni - gond nelkul nyithatunk uj szamlat. Eddig erre valamiert nem gondoltam, de ma leteszteltem, ime az eredmeny:

188Bet: Csak a befizetesnel akadtak gondok (skrillem meg mentve volt az elozo szamlanal), de egy oran belul torolte a support, azota rendben megy.

Betvictor, StanJames, Paddy: semmi gond.

Coral: Meg 30 font free betet is adtak annak ellenere, hogy Skrillre nem jarna. Mondjuk regen is megadtak, es akkor 50-et, de na. ;D

Ladbrokes: Itt jelezte a regi szamlat, chat nem volt elerheto, majd legkozelebb.

Ha esetleg valakinek jol jon az info.



1 hó után kérhetnék egy rövid értékelést hogy mire jutottál ?  " Hol laksz? " és mely bukinál  fogadsz most?

van valakinek hibrid autója? konkrétan toyota priust tervezek vásárolni, aztán érdekelnének tapasztalatok, előnyök/hátrányok   ::)

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 19, 2017, 18:39:37
van valakinek hibrid autója? konkrétan toyota priust tervezek vásárolni, aztán érdekelnének tapasztalatok, előnyök/hátrányok   ::)


Sziasztok!
Az Sfstats-hoz hasonló oldalt keresek, ahol megtalálom a sorozatokat. Plíz!

Maestro kártyával mit lehet kezdeni? Lejárt a Visa kártyám, és ezt kaptam helyette. Befizetni még tudtam Betfairre, aktiváltam supportnál, de a kifizetést folyamatosan visszadobja.

Idézetet írta: fole Dátum január 22, 2017, 15:13:12
Sziasztok!
Az Sfstats-hoz hasonló oldalt keresek, ahol megtalálom a sorozatokat. Plíz!

Betexplorer esetleg