Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem bárhol. Az Electronic use only felirattól ne ijedj meg, manapság 99,9%-a tranzakcióknak elektromos terminált használ, tehát chip vagy mágneskártya olvasót. A nem elektronikus használat azt jelenti, hogy a dombornyomott kártyát átnyomják papirra, igy ott maradnak a kártya adatai, de ilyet max hotelekben találsz, ahol garanciaként lemásolják a kártyád.

Ha van a hátán CVC akkor online is működik nagy valószinűséggel.

Koszi a valaszt vmlinuz!
Amit megtudtam a telefonos ugyfelszolgalatukon: a V-pay kartya az bizony p***afust.Semmire nem jo,ha csak nrm a szomszedos lidlben akarsz fizetni vele,vagyy penzt vennel fel a szamladrol.Szal igazi bankkartya. A masikra meg nem tudok befizetni,meret a mobilos hitelesites is kell hozza.(Pontosabban ahhoz,hogy barmifele tranzakciot lebonyolitsak a neten.)Azt megrendeltem az interneten,majd hitelesitettem az smsben kapott koddal a telefonszamom.Ez meg nem eleg! 2-3 munkanapon belul kuldenek egy levelet,abban is lesz egy kod amit be kell potyognom a neten.
Meg jo,hogy 31eig otthon sem leszek....  >:( :(

Hello!

Hol lehetne most Visás kártyát igényelni diákszámlával vagy ahol nem olyan magas az éves kártya díj?

Erstebankot javaslom...de az éves visakártyadíj mindenütt egyforma 4195ft
Számlavezetési díj 239ft

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, h milyen kártyát ajánlotok, hogy tudjak befizetni/kifizetni fogadásra, pókerre, skrillre. Jelenleg OTP junior van, de az hamarosan lejár. Pl az otp-nek a Net-es kártya csomagja jó lenne erre a célra? De lehet akár másik bank is.

Idézetet írta: jackdaniel988 Dátum június 05, 2012, 13:36:47
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, h milyen kártyát ajánlotok, hogy tudjak befizetni/kifizetni fogadásra, pókerre, skrillre. Jelenleg OTP junior van, de az hamarosan lejár. Pl az otp-nek a Net-es kártya csomagja jó lenne erre a célra? De lehet akár másik bank is.
OTP net az mastercard alapú befizetni jó de kifizetést erre nem kérthetsz.Pl Ersténél van ugyanilyen olcsó kis kártya Visa alapon, mindenre jó.
Otp-nél meg Visa dombornyomott,Visa electron alapú kártyák ha kifizetést is akarsz rá.Mastercard csak befele jó.Maestrot meg még nem fogadják el szinte sehol

+ még van néhány bank (pl. K&H), ahol még Visával sem lehet befizetni, mivel nem engedélyezett a szerencsejáték típusú tranzakció.

Sziasztok!

még teljesen új vagyok itt, nagyjából visszaolvastam a témát, és ha jól értem, akkor a Raiffaisen Visa kártyái alkalmasak sportfogadásra, be és kifezésre egyaránt. Van még olyan bank, aki ugyanígy működik? Melyiknél kedvezőbbek a kártya és számlavezetési díjak? Próbáltam utánaolvasni máshol is, de nem igazán találtam kapaszkodót...

Köszi!

Idézetet írta: toroB Dátum július 17, 2012, 16:07:51
Sziasztok!

még teljesen új vagyok itt, nagyjából visszaolvastam a témát, és ha jól értem, akkor a Raiffaisen Visa kártyái alkalmasak sportfogadásra, be és kifezésre egyaránt. Van még olyan bank, aki ugyanígy működik? Melyiknél kedvezőbbek a kártya és számlavezetési díjak? Próbáltam utánaolvasni máshol is, de nem igazán találtam kapaszkodót...

Köszi!


Nem tudom, mennyire frissítik rendszeresen, de itt érdemes elindulni:
http://bankkartya.hu/?oldal=kartyak&csoport=inet

Ha most kezdeném, akkor interneten használható MasterCard-okra keresnék rá és a legszimpatikusabbaknál rákérdeznék (lehetőleg írásos formában), hogy a szerencsejáték típusú tranzakciókat engedélyezik-e.
(Kifizetést kérhetsz a kártyához tartozó bankszámlaszámra is, ez ráadásul gyorsabb is általában, így szerintem elég, ha a befizetési lehetőségeket járod körbe!)

Az írásos forma azért fontos, mert egy banki ügyintéző, ha félretájékoztat személyesen, annak nem marad nyoma. (mondjuk a telefonos beszélgetésnek elvileg igen)


Még annyit, hogy a linkelt listában már nem igényelhető kártyák is vannak, a kártyára kattintva a "főbb jellemzők" között az utolsó sor jelzi ezt, ezt kell először megnézni, mielőtt belemélyednél az egyéb adatokba.

Igen, itt nézelődtem már, van is neten használható MasterCardom régóta, csakhát K&H-s. A listában rengeteg kártya van, amivel (elvileg) lehet interneten fizetni, ezért gondoltam, megkérdem itt, mi az ami bevált már másoknak, és így megspórolok egy kör kérdezősködést a bankoknál.

Üdv, nem tudjátok, hogy az lehetséges-e, hogy a forint alapú OTP Junior (Mastercard) kártyámmal az euro alapú Moneybookers (Skrill) számlámra utalom a pénzt és onnan pedig bet365-re? Ha ez lehet akkor végül a bet365-ön forint vagy euro lesz?

Idézetet írta: Flashmob Dátum július 17, 2012, 21:06:24
Üdv, nem tudjátok, hogy az lehetséges-e, hogy a forint alapú OTP Junior (Mastercard) kártyámmal az euro alapú Moneybookers (Skrill) számlámra utalom a pénzt és onnan pedig bet365-re? Ha ez lehet akkor végül a bet365-ön forint vagy euro lesz?

Lehetséges. A bet365ön az lesz,ami be van állítva pénznemnek..A váltások automtikusan megtörténnek minden esetben..

Értem, köszönöm a felvilágosítást. :)

Idézetet írta: Flashmob Dátum július 17, 2012, 21:06:24
Üdv, nem tudjátok, hogy az lehetséges-e, hogy a forint alapú OTP Junior (Mastercard) kártyámmal az euro alapú Moneybookers (Skrill) számlámra utalom a pénzt és onnan pedig bet365-re? Ha ez lehet akkor végül a bet365-ön forint vagy euro lesz?
Otp juniorral jeleztek itt egyesek problémát.Vmit a banknál el kell intézni hogy lehessen szerencsejátékra használni.De másoknál meg nem volt semmi probléma.Csak szólok.

Idézetet írta: toroB Dátum július 17, 2012, 16:07:51
Sziasztok!

még teljesen új vagyok itt, nagyjából visszaolvastam a témát, és ha jól értem, akkor a Raiffaisen Visa kártyái alkalmasak sportfogadásra, be és kifezésre egyaránt. Van még olyan bank, aki ugyanígy működik? Melyiknél kedvezőbbek a kártya és számlavezetési díjak? Próbáltam utánaolvasni máshol is, de nem igazán találtam kapaszkodót...

Köszi!

Idézetet írta: toroB Dátum július 17, 2012, 16:07:51
Sziasztok!

még teljesen új vagyok itt, nagyjából visszaolvastam a témát, és ha jól értem, akkor a Raiffaisen Visa kártyái alkalmasak sportfogadásra, be és kifezésre egyaránt. Van még olyan bank, aki ugyanígy működik? Melyiknél kedvezőbbek a kártya és számlavezetési díjak? Próbáltam utánaolvasni máshol is, de nem igazán találtam kapaszkodót...

Köszi!
Raiffaisen Visa az teljesen jó.
A bankoknál lehet szűkíteni a kört.Raff,OTP,Erste,CIB,FHB kártyái szerencsejátéra is jók(már ha lehet használni internetes fizetésre)
K&H,Citi,Axa,Volksbank biztos nem
Unicredit meg jó de mégse :)
MKB, Budapest nem tudom én is kiváncsi lennék rá.
Én mindenképp Visát kérnék néha nagyon megkönnyíti az életet meg úgyis ugyanannyiba kerül
Hogy hol van jó bankszámla az meg nehéz kérdés.Most az a menő hogy ha havi X összeg jön a számlára akkor minden ingyenes.