Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2 hét.
Ha nyitottál már nem magyar nyelvű bukinál számlát akkor skrillnél sem lesz gond.

szeretnék online fogadásokat játszani bet365, sportingbet, unibet vagy más oldalakon ahol érdemes. de ehez nemvagyok benne biztos h jó ez a kártya ami nekem van: takarékbankos maestro kártya

Idézetet írta: gaben86 Dátum március 17, 2015, 09:51:25
szeretnék online fogadásokat játszani bet365, sportingbet, unibet vagy más oldalakon ahol érdemes. de ehez nemvagyok benne biztos h jó ez a kártya ami nekem van: takarékbankos maestro kártya

Az nem jó. Kérj helyette visa-t (simát) 2k-ba kerűl.

Idézetet írta: gaben86 Dátum március 17, 2015, 09:51:25
szeretnék online fogadásokat játszani bet365, sportingbet, unibet vagy más oldalakon ahol érdemes. de ehez nemvagyok benne biztos h jó ez a kártya ami nekem van: takarékbankos maestro kártya

Takarékbankban.

Sziasztok!
Sportfogadás és Póker oldalak be és kifizetésére keresek bankot.
Érdekelne hogy melyek a legjobbak, alacsony számlavezetési díj mellett.
Otp Visa kártyán gondolkodom.
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: richardistvan Dátum május 09, 2015, 18:42:12
Sziasztok!
Sportfogadás és Póker oldalak be és kifizetésére keresek bankot.
Érdekelne hogy melyek a legjobbak, alacsony számlavezetési díj mellett.
Otp Visa kártyán gondolkodom.
Előre is köszönöm!

Az pont jó is lesz.

Van valakinek Visa kártyája?

Erste Maestrot szeretném lecserélni Erste Visara.
Nem tudom hozzá adni Skrillnél a Maestrot.

Esetleg másik kártya az Erste banknál?


Köszi!

sziasztok,

két napja az unicredit nem enged maestroval feltölteni a betcilcre és az expektre. másnak is volt hasonló tapasztalata?

Idézetet írta: nathan15 Dátum szeptember 20, 2015, 13:00:11
sziasztok,

két napja az unicredit nem enged maestroval feltölteni a betcilcre és az expektre. másnak is volt hasonló tapasztalata?

A maestro alapból nem egy "jó" kártya.  :ok:

Idézetet írta: nathan15 Dátum szeptember 20, 2015, 13:00:11
sziasztok,

két napja az unicredit nem enged maestroval feltölteni a betcilcre és az expektre. másnak is volt hasonló tapasztalata?

A Maestro kártyát törd ketté és dobd a kukába, utána pedig kérj a bankodtól egy Visát vagy Mastercardot  :ok:

kösz a válaszokat. megpróbáltam mastercarddal is, az eredmény ugyanaz. írtam az ügyfélszolg.-nak, ahol annyit közöltek, hogy a bank blokkolja az átutalást. írtam a banknak is, válasz egyelőre nincs. Az expekt közben már csak a zenmate-en keresztül jön be.

Sziasztok
OTP junior Master Cardom van már egy fél éve kb használhatatlan. nem bírok befizetni se sportfogadó oldalra , se pókeresre. Tudnátok valami tippet adni? Skrillt már próbáltam azt se engedi. előre is köszi

Sziasztok
OTP junior Master Cardom van már egy fél éve kb használhatatlan. nem bírok befizetni se sportfogadó oldalra , se pókeresre. Tudnátok valami tippet adni? Skrillt már próbáltam azt se engedi. előre is köszi

Idézetet írta: cene7 Dátum január 06, 2016, 16:07:08
Sziasztok
OTP junior Master Cardom van már egy fél éve kb használhatatlan. nem bírok befizetni se sportfogadó oldalra , se pókeresre. Tudnátok valami tippet adni? Skrillt már próbáltam azt se engedi. előre is köszi

Elsősorban a banknál kéne megkérdeznem hogy mért nem tudsz

Idézetet írta: cene7 Dátum január 06, 2016, 15:51:05
Sziasztok
OTP junior Master Cardom van már egy fél éve kb használhatatlan. nem bírok befizetni se sportfogadó oldalra , se pókeresre. Tudnátok valami tippet adni? Skrillt már próbáltam azt se engedi. előre is köszi

Engedélyezve van az internetes bankozás? Nekem is junior kártyám van még és tökéletesen működik.