Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már idő előtt meg is érkezett! :D Mondjuk ez a csillámló szürke dizájn kissé nőies. :D ;D

Sziasztok!
$-ban fogadok a skrillem Forint alaú, szerintetek, hogy járok legjobban, a skrillt váltsam át $-ra, és kártyáról itthon leveszem Forintban, vagy a skrill váltsa át nekem a $-t forintra, és már a forintot veszem le itthon?

skrilles bankkártyát hogy tudom aktiválni mert be szeretnék fizetni egy sportfogadás oldalra de azt írja ki hogy kártya hozzáadása sikertelen.

Idézetet írta: vasassc11 Dátum január 31, 2015, 21:17:54
skrilles bankkártyát hogy tudom aktiválni mert be szeretnék fizetni egy sportfogadás oldalra de azt írja ki hogy kártya hozzáadása sikertelen.

A skrilles kártyával nem tudsz sportfogadás oldalakra befizetni.

(talán azért, mert a pénztárca használat éri meg jobban a skrillnek...)

Sziasztok!

Euros a skrill kártyám de a skrillem forintos, ha veszek le pénzt euroban, akkor csak egyszer váltja át igaz?



Hello, a Sziget diákbérlet megvásárlásakor (online) ha kéri a "Kártyát kibocsátó bank neve"-t, mit írhatok be? Természetesen a skrill carddal szeretnék fizetni. (meg tudom oldani máshogy is, csak ez így kicsit egyszerűbb)

Üdv, ketomika22


Ebben nem voltam biztos, akkor a skrill jó? :)

Wirecard Card Solutions Ltd, irja a hátán.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 19, 2015, 22:35:59
Wirecard Card Solutions Ltd, irja a hátán.

Köszi szépen!

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 20, 2015, 00:27:05
Igen, a Skrill tökéletes, már többször fizettem így.

Akkor mindegy, én a másikat írtam amit vmlinuz kolega írt. De ez is el lett fogadva.

Kösz a választ  :great:

Sziasztok!

Nemrég kaptam meg a Skrill kártyámat amelyet sikeresen aktiváltam is, de mégse  tudom használni. A készpénzfelvétel sem megy (ATM Otp és Erste) és az online fizetés (pl Steam) se.
Elutasít, illetve nem engedi a tranzakciót, vagy nem létező bank hibát is írt az Erste ATM-nél. Valami ötlet? Létezik, hogy kellenek az irataim másolatai a Skrillnek? Nem találtam erre vonatkozó linket/utasítást az oldalon.

Hali!  Akkor a pin kódot is megkaptad hozzá?

itt lehet még néhány dolgot olvasni : http://internetes-fizetes-magyarul.info/skrill/skrill_mastercard_bankkartya.html

Idézetet írta: zsoltyy Dátum május 30, 2015, 11:01:07
Sziasztok!

Nemrég kaptam meg a Skrill kártyámat amelyet sikeresen aktiváltam is, de mégse  tudom használni. A készpénzfelvétel sem megy (ATM Otp és Erste) és az online fizetés (pl Steam) se.
Elutasít, illetve nem engedi a tranzakciót, vagy nem létező bank hibát is írt az Erste ATM-nél. Valami ötlet? Létezik, hogy kellenek az irataim másolatai a Skrillnek? Nem találtam erre vonatkozó linket/utasítást az oldalon.

Az Erste-atm nem szereti a Skrill kártyát,inkább Unicredit-atm.Mastercard elfogadó helyen vásárolni vele.